Došlo mi to pozdě

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Žena doma sama, já na cestě na služebku. Nic divného, kromě toho, že jsem potkal kamaráda. Vím, že se jí líbil, o tom, co viděl v mé ženě on by nemělo asi cenu se rozepisovat. Boule, když jí byl nablízku se těžko skrývala. Uměla poodhalit, otřít se a mě to vzrušovalo neméně.

Prohodili jsme pár vět, přičemž jsem mu nevědomky vyklopil, že je sama a ještě den bude. Pak jsme se rozjeli každý svou cestou. Ovšem za volantem se dá přemýšlet a ve chvíli, kdy mi došlo, že jsem mu nahrál, bych se nerad viděl. Okamžitě obrat zpět k domovu, zběsilá jízda a rychlé zaparkování o několik domů dále. Když jsem se opatrně přiblížil k domu, vcelku se mi ulevilo. Jeho auto nikde. Už jsem to chtěl zabalit, ale znáte toho červíčka. Hlodal a já podlehl. Kdoví, jak by se mi žilo, kdybych odolal pokušení.

Pohled přes okno způsobil nával horka, ale zároveň neskutečné vzrušení. Žena bokem na jeho klíně, jeho prsty kdesi hluboko v jejím klíně a jazyky splynuvší v jeden dávaly tušit míře vzrušení. Dál už každý tušíte. Chvilky milování střídala zběsilá mrdačka a já si ho málem uhnal k smrti.

Odjížděl po dvou hodinách, které mi ukázaly, že některé ženy jsou všechny stejné. Dodnes nikdo netuší, co vím. Jen už neberu všechno tak vážně a potají doufám, že budu moci zase nahlédnout.

Do puntíku podle pravdy, podzim 2007, Kraj pod Ještědem.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *