Došli jsme

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

A jak to s Radkou pokračovalo? Trochu jsem se rozklepala a jeden z kamarádů(Kamil) si mně přitáhl blíž. „Přece tě tady nenechám nastydnout.“ Přitulila jsem se k němu, přeci jenom jsem byla pěkně rozjetá od toho řádění s Radkou a penis by se mi v prcince moc líbil. Vždyť už jsem tento večer zahnula jednou, tak proč to nedokončit.

Jakoby náhodou jsem Kamilovi přejela rukou přes poklopec. Omluvila jsem se a čekala, jak bude reagovat. Usmál se, že to nevadí a pod poklopcem se mu začala dělat boule. Přejela jsem mu přes zadek a taky se usmála. Zastavili jsme se a podívali se po Radce s Petrem, taky vypadali, že by nebyli proti. Začali jsme se s Kamilem líbat a rozhlížet se po vhodném místě. Naštěstí bylo už poměrně teplo a sucho, tak jsme si sedli na silnici, která vedla do nikam. Kluci sundali bundy a rozložili je pod nás. I Radka byla spíše na kluky a náš malý duet ji úplně nestačil. Vrhla se na Petra a on se vůbec nebránil, spíš naopak už jí rozepnul knoflíčky u košile a laskala ji pod podprsenkou. To mě rozparádilo ještě víc a sáhla jsem Kamilovi rovnou do kalhot. Pomohl mi je sundat a jen se zeptal, jestli mi ti dva nevadí. Ne opravdu mi nevadí, je to s nimi mnohem lepší. Vytáhla jsem mu penis – byl pěkně narostlý a začala mu ho kouřit. On mi hladil vlasy a záda. Strašně jsem ho chtěla do kundičky, měla jsem ji krásně mokrou a připravenou. Řekla jsem mu, že bych ho chtěla. Pomohl mi sundat kalhoty, kalhotky jsem měla promáčené. Sundala jsem si je a posadila se na něj.

Radka vedle si nechávala lízat prcinku a jak jsem se na ni koukla, přitáhla se blíž a pohladila mně po prsou. Kamil koukal jako blázen a pomalu mu začalo docházet, co jsme na naší vycházce dělaly. Vyrušil Petra a mrknul na něj. Ani jeden z nich neměl nic proti. Přisunuli jsme se blíž k sobě a pokračovali. Petr se staral o Radčino blaho a Radka hladila mě. Kamil měl krásný výhled. Já na něm rajtovala na koníčka a on mi pomáhal rukou na poštěváčku. Za chvíli jsem byla hotová. Kamil ještě ne, nabídla jsem mu pusinku. Strčil mi ho do pusy, pomalu jsem ho olízla, vzala mu do ruky koule a lehce mačkala. Začal pomalu přirážet, vzala jsem jsem ho do ruky a pomáhala puse. Kamil zrychloval a zrychloval, za chvíli jsem cítila první kapky jeho šťávy a pak už jsem dostala plnou dávku. Bylo toho docela dost, nezvládla jsem spolykat všechno.

Mezitím už Radka klečela na všech čtyřech a Petr jí hezky zezadu plácal kulkami po prcince. Jejich frekvence se zvyšovala a už také dosáhli orgasmu. Pomalu jsme se oblékli a vrátili se k našemu prvomájovému ohni. Můj přítel dál odpočíval a já byla naprosto (u)spokojená.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *