Domluvená, ale nechtěná nevěra

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj všem. Stále tu čtu, nebo na chatu vidím, jak pány láká nevěra, tedy ta, při které jim ženu pomiluje cizí muž. A světe div se, vždy to končí nadšením. Já mám opačnou zkušenost.

S přicházející nudou po delší době v manželství a pár mých záletech, které nic neřešily, jsem chtěl nějak okořenit náš vztah a začal si hrát s myšlenkou na sex ve třech. Samozřejmě, že jako chlap jsem nejprve uvažoval o další ženě v naší posteli, ale rychle mi došlo, že to nepůjde zrealizovat. Manželka je prostě 100% heterosexuální a představa milování se ženou jí byla cizí. Logicky se nabízela druhá možnost, já, další milenec a má paní. Jelikož jsem nebyl nikdy moc žárlivý, stačilo párkrát tu fantazii využít při onanování, pak jí nenápadně vnořit do našich občasných sexuálních hrátek. Zhruba po půl roce už jsem byl rozhodnutý to dát a u manželky jsem dosáhl stavu, že za určitých, předem nejasných okolností, by to možná šlo.

Jelikož jsem nechtěl do trojky zatahovat kamarády, nebo kolegy z práce a manželka sama neměla kolem sebe nikoho, kdo by šel „použít“, začal jsem inzerovat a možná další půlrok jsem se prodíral záplavou nadržených zájemců. To vše bez vědomí ženy. Říkal jsem si, že udělám selekci a do komunikace jí přizvu až ve finální části. Kdo nevěří, kolik nadržených chlapů chce sex (byť většinou jen po písmenkách, skutek asi utek) s cizí manželkou, hlavně když je dle popisu hezká a mladá, ať si to zkusí. Dát si inzerát nic nestojí, jen si na to vytvořte emailovou adresu, kterou pak zrušíte, jinak se nadržených samečků nezbavíte.

Každopádně jsem to přetrpěl, při hledání vhodného kandidáta byla nevěra lehce upozaděna, protože to byla spíš práce na plný úvazek a našel dva mně vyhovující. U obou jsem si říkal, že jsou komunikativní a dle popisu a fotek nejsou pro mne zásadní konkurencí (pustit si domů modela jsem fakt neměl v úmyslu). Nadešel čas zapojit manželku.

Při vhodné příležitosti jsem jí vysvětlil, kde jsem k těm dvou pánům přišel a co jsem s nimi už probíral. Nejdřív se vyděsila, ale po nějakém přemlouvání a uklidňování si dala říct, že alespoň s nimi zkusí prohodit pár vět po emailu. Po pár vyměněných psaních jeden kandidát neprošel manželčiným sítem a zůstal nám jen jeden, ale jevil se fakt dobře. Starší než já, zajištěný, s vlastním zázemím, žádný dívčí idol, ale s nadhledem a komunikativní dost na to, aby manželka sama měla zájem s ním měnit písmenka a dokonce i erotické fantazie, které jsem si pak četl a při honění na ně myslel.

Díky zájmu onoho pána se manželka celkem probudila k životu a náš domácí sex se vylepšil. Četností, výkonem, prožitkem. Často jsme si při milování hráli na „třetího“ a prostě přišla chvíle, kdy už další oddalování vytouženého zážitku nemělo smysl.

S Pavlem, tak se ten potencionální milenec mé ženy jmenoval, jsme se domluvili na posezení u vína v restauraci v našem městě, a když to půjde dobře, tak na případném pokračování v apartmánu, který se Pavel pro tuto akci nabídl uhradit. K nám domů jsme ho brát nechtěli a současně na tom nejsme tak, abychom mohli „vyhodit“ pár tisíc za pěkné přenocování. Do nějaké levného hotelu jsem ženu rozhodně zas brát nechtěl, to by si připadala jako laciná děvka. To by byla jiná, sice také žádoucí fantazie, ale nevhodná pro tuto příležitost. Pavel se dokonce projevil jako naprostý gentleman, protože zatím co pro mne a ženu zamluvil krásné, prostorné a velice luxusní apartmá, zamluvil si i jedno menší pro sebe, aby ženu nekompromitoval před recepční v hotelu. Ocenil jsem to, byť se přiznám, že osten lehké závisti nad jeho možnostmi mne přeci jen dloubl pod žebra.

Vše šlo v domluvený den skvěle. Sešli jsme se, více méně obratem jsme si všichni padli do oka a zábava u vína byla velice příjemná. Manželka se rychle přestala ostýchat a Pavel naopak nebyl ten, kdo by věc hrotil a začal si dovolovat už v restauraci. Prstě takový gentleman ze staré školy. Než jsme se rozhodli odjet a zkusit domluvenou akci, padlo nám za oběť několik lahví vína. Já pil nejvíc, asi jsem to potřeboval na kuráž, naopak Pavel nejméně. Jenže to jsem si uvědomil až zpětně.

Cesta taxíkem na hotel trvala krátce, manželka se mezi mnou a Pavlem na zadním sedadle cítila víc než dobře a já si všiml, jak nás po očku sleduje taxikář a vědoucně se usmívá.

Recepce fungovala i v noci. Protože Pavel ty apartmány uhradil předem, což nám neřekl, nestalo se, že by nebylo kde složit hlavu. Pavel se s námi na oko rozloučil ve vstupním vestibulu a já se ženou vyjel výtahem do našeho ubytování. Bylo … prostě to Pavla muselo stát spoustu peněz. Žena byla nadšená, já taky, hlavně zásobou v baru.

Pavel dorazil krátce po nás. Já už měl v ruce otevřenou lahvinku bílého a všem jsem nám nalil sklenku. Zmožený alkoholem jsem najednou neměl zájem se sexu účastnit, jen jsem chtěl tu svou vidět s Pavlem. Má žena, Jana, je mladší než já, se stále krásnou dívčí postavou. Dvojky prsa, pevná, ale při sexu a přírazech tak krásně poletující, že jsem je chtěl vidět lítat při nárazech cizího péra. Jana je zrzečka, i tam dole a pihatá v obličeji. Jen lehce, na krásu. Jak jsem byl pod vlivem, pobízel jsem ty dva do akce. I když to chvilku trvalo, přišla první pusa, pak druhá, pak vášnivý polibek a už se to rozjelo.

Já, uvelebený na gauči proti posteli, jsem se díval, jak si ji Pavel bere. Byl zkušený, něžný, nikam nechvátal a musím říct, že jeho přístup k sexu jsem mu záviděl. Já nikdy nebyl na dlouhé předehry a po mnoha letech manželství už jsem asi ani nebyl schopen dát ženě ten pocit žádostivosti a touhy. Pavel tomu naopak dával vše, co mohl.

Janu svlékal pomalu, zlíbal snad každý kousek její kůže a já byl jak u vytržení, když poprvé ochutnal její bradavku a v extázi, když vnořil jazyk do jejího vyholeného lůna. Možná to bude divné, ale neměl jsem nemenší chuť vstát z křesla a přidat se. Pohled na mou ženu, jak se před ním kroutí, vzdychá, sténá a zatíná prsty do prostěradla, když jí jazykem vykouzlil první orgasmus, to vše bylo něco tak dokonalého, že narušit to vlastní přítomností by byla svatokrádež.

Možná se chcete zeptat, jestli jsem žárlil. Pravda je, že ten večer vůbec. Nebo si to zpětně neuvědomuji. Jana to dělala na můj popud a já se skvěle bavil. A ano, dost asi udělalo i to víno.

Sotva se Jana vzpamatovala, nabídl jí Pavel svou chloubu a nechal na ní, jak mu oplatí jeho předešlou snahu a výkon. Pavel nebyl vybavenější než já, ale byl kompletně vyholený a opticky asi jeho penis vypadal větší. Janě se rozhodně dobře vešel do dlaní, když mu ho honila a pak i do pusy, když se odvážila ho ochutnat. Jana se nezdráhala dopřát Pavlovi vše, co jsme spolu tak pracně rozvíjeli od našeho prvního milování a já si na gauči, s další sklenkou vína, říkal, jak jsem mu jí pěkně připravil a v duchu jsem se měl za borce. Pavel se po chvilce prohnul v zádech a Janě naplnil pusu semenem. S jejím vědomím, než tak učinil, zeptal se, zda má včas přestat. Janě polykání už dlouho nevadilo a neměla tedy důvod se toho zážitku obávat a Pavlovi to potěšení nedopřát.

Opět vsuvka … naše milování s Janou má jednu zásadní vadu. Jak se udělám já, jsem bez chuti na další sex a Jana nemá potřebu ve mně touhu po druhém kole probouzet. Tedy když dáme orální sex, v drtivé většině případů pak končíme. Stejně tak po asistovaném honění, při kterém se udělám do kondomu. Při souloži je to prostě výstřik a pak konec.

Pavel počkal, až se Jana vypořádá s jeho nadílkou a pak se oba, postupně, vydali do koupelny na rychlou očistu. Myslel jsem, že tím to končí, ale to jsem byl naivní. A nakonec, ani jsem nechtěl, aby to skončilo. Jak už to došlo sem, chtěl jsem vidět Jany prsa v akci při přirážení. Než se Pavel vrátil z koupelny, kam šel jako druhý, ujistila se Jana zastávkou u mne, kdy se mi posadila nahá na klín, že je vše OK a jestli může pokračovat. Samozřejmě mne i přemlouvala, abych se přidal, ale já se prostě z gauče nechtěl hnout.

Pavel se vrátil a rovnou si odvedl Janu zpět do postele. Hladil ji, hýčkal, připravoval na další akci. A Jana se mu poddávala a čím dál větším nadšením.

Vzal si ji na koníčka. Zatím co on ležel na zádech, Jana mu rajtovala na klíně a já se díval, jak její prsa poletují nahoru a dolů. Pavel je po čase pevně sevřel v dlaních a sám začal proti Janě přirážet. Ta místo nadskakování začala hýbat pánví dopředu a dozadu a bylo mi jasné, že to Pavel nemůže dlouho vydržet. Já to vždy „zabalil“ do pěti minut. Natolik je tlak Jany pochvy na mužův penis silný a vzrušující.

Pavel mne překvapil. Trvalo mu podstatně déle než mně se udělat a dopřál Janě její první orgasmus v této poloze. Já to nikdy nezvládl a Jana se nikdy netvářila, že jí to vadí. Dívat se, jak se na něm prohýbá, skučí a volá ho, aby jí naplnil … cítil jsem, jak si ten můj naběhlý pták dělá co chce a promáčí mi trenýrky malou dávkou samovolně vystříknutého semene. Děkoval jsem bohu, že to bylo jen malé množství, kvůli kterému nemusím prchnout do koupelny a přijít tak o vzrušující divadlo. Když nad tím tak uvažuju, asi bych nešel ani v krajním případě. Víno a nadrženost by nejspíš byli proti.

Pavel to do Jany napustil chvilku po jejím vlastním orgasmu a dnes neumím říct, jestli ji tím nezpůsobil další. Ale měl jsem ten dojem. Jana se na Pavla zhroutila a já vypil na ex další sklenku vína.

Pak už to vzalo rychlý konec.

Pavel s Janou museli do koupelny a šli spolu. Já, se zrakem silně rozostřeným vínem jsem chvilku poslouchal jejich dovádění ve sprše a pak jsem usnul, nebo mám na další čas okno.

Co se dělo pak nevím. Já se ráno probudil na sedačce ve stavu, který vyžadoval intervenci teplé vody a mýdla a Jana spala nahá v posteli. Pavel byl pryč. Později jsem se dozvěděl, že odešel spát k sobě a já že jsem odmítal se z gauče posunout do postele, tak mne nechali, kde jsem byl.

Ten den jsme zážitek neprobírali. Odhlásili jsme se z hotelu, dojeli taxíkem domů, tvářili se, že se vlastně nic nedělo. Poprvé jsme si o sexu s Pavlem promluvili až pozdě v noci v posteli. Začal jsem to já. Jana si sex pochvalovala, ale ujistila mne, že není lepší než já (a já jí to chtěl věřit) a že jakékoli další pokračování záleží výhradně na mém přání. Pomilovali jsme se a bylo to intenzivnější než dřív, ale bohužel taky kratší. Jak jsem si představil Janu s Pavlem, udělal jsem se.

Co se dělo pak, už vezmu jen letem. A Pavlem jsme se sešli znovu, tentokrát u něj. Byl to pracháč. Luxusní bydlení, auto, rozvedený, děti samostatné. Ne, nebylo mi příjemné vědět, že jsem svou ženu předhodil a někomu takovému, zatím co já, i když se slušným příjmem, jsem mohl jen tiše závidět a trnout, co to s Janou udělá. Ale nikdy nebyla na prachy, doufal jsem, že tedy tohle na ni vliv mít nebude. Reálně se sex odvíjel dost podobně jako ten první zážitek. Jen s tím rozdílem, že okno po pití jsem měl dřív a neprobudil jsem se na gauči, ale vedle Jany v posteli, zatím co Pavel byl v jiném pokoji. Sám nevím, proč jsem se zase nepřidal a nestalo se tak ani při dalších dvou příležitostech. Pavel nás vzal do dalšího skvělého hotelu, tentokrát na celý víkend a pak znovu, zas na jiné místo. S Janou si užívali sex a já se díval a díval. Nějak už z toho vlaku nešlo vystoupit, a když už mne Pavel porážel v společenském postavení a bohužel i v sexu, neměl jsem koule to utnout a spolknout i tu poslední porážku … půjčit ženu cizímu, protože to moc chci a pak říct, spletl jsem se.

Nakonec se zdálo, že se věc vyřešila sama. Jana s Pavlem už další akci nenaplánovali a já považoval věc za ukončenou. Jana se ke mně měla víc než kdy dřív a začala opět i víc společensky žít, což se mi zamlouvalo. Opět chodila s kamarádkami na víno a kávu, vracela se pozdě v noci a já vůl si myslel, že je vše jak má být.

Přišel první víkend, kdy nebyla doma, jako výmluva posloužila kamarádka, ke které jela na návštěvu. Pak přišla jiná výmluva a pak další. Nakonec dovolená na týden mimo republiku. Prý s kamarádkami na cvičební program, kde bych se nudil. Bylo mi celkem jasné, co se děje, ale jistotu jsem neměl.

Nechal jsem Janu odjet, doma si projel její emaily, ještě že heslo neměla zrovna moc kreativní a bylo vymalováno. S Pavlem se stýkala dál, jen já jim vadil … opilec co na ně volá vulgární pobídky. Ano, dalo se pochopit, že jsem jim vadil, ale nemohl jsem jí odpustit, že se s ním stýkala bez mého vědomí.

Co byla na dovolené, napsali jsme si pár SMS a jinak nic. Připravoval jsem se na její návrat a chtěl to ukončit. Vrátila se bez nálady, spíš rozčilená a já nějak nenašel prostor si s ní promluvit o jejích záletech. Nevěra, kterou jsem sám inicioval, musela počkat. Navíc, nechtěl jsem o ni i tak přijít.

Neřekla mi nikdy, co se tam stalo a o jejích akcích s Pavlem jsme taky víc nemluvili. Z její pošty jsem pak vyčetl, že na dovolené si Pavel začal něco s místní kočičkou a Jana tam byla za trubku. Měla potřebu po Pavlovi hodit pár hnusných emailů a po čase se uklidnila, náš vztah se vrátil do normálních kolejí. Ovšem na ne vždy. Janě to vzrušení sexu s jiným a ten pocit, že je žádaná nejen mnou, chybělo a časem jsme se domluvili na další akci. Nedopadla tak špatně jako ta první. Vše bylo jen o sexu a já zas přijal roli diváka. Pak přišel jiným milenec a po něm ještě pár dalších. Jak tohle stavidlo prasklo, voda se valila čím dál víc. A já? Vždy jsem se jen díval. Se stále menším a menším vzrušením a dnes už to já dělám pro Janu, protože opět nemám koule to utnout. Navíc, jako milenec jsem se nezlepšil. Vidět ty druhé, lepší, kdyby už jen proto, že pro ně sex s mou ženou je nový a zajímavý, demotivuje. V důsledku mne má touha po oživení dostala přesně na opačnou stranu. Pro mne se sex omezil na dívání, doma na honění a sporadické milování s vlastní ženou.

Pánové, važte proto dobře, co po své ženě chcete a co tím riskujete. Ten první, možná nejen první zážitek, bude nejspíš skvělý, ale pak? Nevěra není v lidské společnosti preferovaná a glorifikovaná a zjevně to má pádný důvod. Tak se nad ním zamyslete. Radim.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *