Dočkal jsem se

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po delším, asi 8 letém vztahu se svou současnou ženou, jsem se osmělil jí říct, že mám přání aby se mi domů vracela ošukaná. Přes jemné náznaky a tahání rozumů, jaké to bylo s jiným, jsem jí to řekl na přímo. Nejprve se smála a říkala, že to nikdy nezažiji. Asi po třičtvrtě roce mého ujišťování, že v tom nejsou žádný postranní úmysly, a že nemám a ani nechci mít jinou ženu, mi uvěřila. Jeli jsme se známými na ples do vzdálené vesnice.

Trošku se pilo a já řídil. Cestou zpět vedle mě v předu seděla manželka našeho známého a moje žena i s ním seděli vzadu. V klidu jsme dojeli a žena mi příští ráno říká, „miláčku on mě tam vzadu osahával.“ Dovedete si představit, co to se mnou udělalo, erekce jako hrom. Hned jsem začal rozvádět různé varianty pokračování a žena se jen smála. Evidentně jí to nebylo nepříjemné, jak mi předtím rok tvrdila. Krásně jsme si ten večer zašukali.

Asi po třech dnech mi v práci zvoní telefon a na druhé straně moje žena. Řekla jen, „tak ses dočkal miláčku.“ Jestli jste viděli někdy šťastnějšího paroháče nevím, ale já jsem se normálně samovolně udělal do kalhot, poprvé v mém dospělém životě. Je to rok a šukaj spolu dál, ale to je na jiné vyprávění.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *