Dobrý skutek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Byl to klasický předvánoční shon jako každý rok a já trávil Zlatou neděli v nákupním centru a spolu s manželkou Marcelou jsme řešili, do kterého shopu půjdeme shánět vánoční dárky. Po zhruba tříhodinovém maratonu jsme měli plný kufr auta různých papírových tašek s hadříky a dalšími volovinami a mně už nebavilo dělat statistu u zkušebních kabin. Bolely mě nohy a záda a hlavně jsem se chtěl rozhlédnout po obchodech, které zajímají mně, tedy hlavně elektronika. K tomu jsem ale Marcelu nemohl potřebovat, neboť jsem skutečně neměl zájem poslouchat její rady ve věcech, kterým nerozumí. Sedli jsme si na chvíli v baru na kafe a já přemýšlel, že bych ji mohl zatím poslat do multikina a v klidu si projít nabízenou elektroniku. Věc se však vyřešila sama, když vedle nás zastavil invalidní vozík s docela sympatickým dědulou.

„Nezlobte se, že vás obtěžuju, ale mohl bych vás požádat o pomoc? Teda hlavně tady slečnu,“ překvapil docela příjemným hlasem. „Co byste potřeboval, dědo?“ zeptal jsem se a všiml si, že Marcela taky projevila zájem, jak by ona mohla pomoci. Je to z duše samaritánka a jak může udělat dobrý skutek, je ve svém živlu a teď před Vánoci je dost naměkko.

„Sháním dárek pro moji vnučku, a protože jsem vás během poslední půlhodiny asi třikrát minul, všiml jsem si, že tady slečna má téměř stejnou postavu jako ona. Myslel jsem, kdybyste mi poradila, jaký dárek by se jí mohl líbit a když tak ho i vyzkoušet, abychom trefili velikost. Já bych se vám revanšoval…..“

„Ale jděte, to je přece maličkost, manžel se stejně chtěl podívat sám po obchodech co zajímají jen jeho a jak ho znám, mně by zatím posadil do pizzerie, do kina nebo tak. Já vám ráda pomůžu a manžel bude jen rád, viď Míšo?“ vyhrkla Marcela a mně se ulevilo, že ji mám na chvíli z krku. „Tak jo, sejdeme se tady tak za hodinu, jo?“ odpověděl jsem a Marcela, jelikož měla kafe už vypité, se zvedla a uchopila zezadu rukojeti vozíku. „Já budu řídit, chcete?“ zavtipkovala a už dědu tlačila pryč.

Dopil jsem kafe a mávl na hezkou baculatou barmanku, která v tu dobu sklízela nádobí z vedlejšího stolku. Když jsem platil, usmál jsem se na ni a sdělil jí, že jsem tu za hodinu jako na koni. „Ak stě pustili vašu pani s Larry Flyntom, príďtě raději až za dve hodiny, abystě tu nečakali zbytočně.“ Zasmál jsem se jejímu vtipu a šel rentgenovat plazmové televize, hi-fi aparaturu, DVD navigace do auta a další věcičky, vyvolávající chlapům duševní orgasmus. To jsem však netušil, že v tu dobu moje manželka prodělává orgasmy skutečné.

Za hodinu jsem se uvelebil zpátky v baru a objednal si minerálku. Když jsem se zeptal té samé slovenské barmanky, zda se tu již nemihla moje manželka, barmanka se jen usmála a řekla: „Pánko, veď som vám vravela, že za hodinu je brzo. Larry Flynt je nezmar, myslela som, že ho zpoznátě, keď stě ho nechali ísť s vašou ženou, ale ak na vás tak pozerám, hádam, že nič něvietě, však? Janka, prines pánovi panáka. Na mňa!“ zavolala na kolegyni a mně se roztřásly nohy. Co to ta husa mele? Jakej Larry Flynt? Když druhá barmanka přinesla deci vodky Absolut, začal jsem mít zlé tušení. Kopl jsem panáka do sebe a holčina mně vyzvala, ať jdu s ní dozadu. „A co když přijde manželka?“ zeptal jsem se naivně. „Tak chvíli počká, ale nebojte, ta hned tak nepřijde.“ „Co to má znamenat?“ zeptal jsem se, když mě barmanka s visačkou „Jana“ na hrudi posadila na pohovku v jejich kamrlíku za barem.

„Vysvětlím vám to. Víte, ten vozíčkář, říkáme mu Larry Flynt, protože je stejně jako opravdový Larry chlípník a nenechá žádnou sukni na pokoji. Jezdí sem už přes rok nejmíň dvakrát za týden a vždycky je to stejné. Tady u nás si dá kafe a vyhlídne si tu nejhezčí kočku. Je mu úplně jedno, jestli je sama nebo s doprovodem. Je ukecaný a vždycky si něco vymyslí, aby ji přesvědčil a přemluvil, aby mu pomohla s nákupem. Nechá se vozit po obchodech a nakonec stejně prozradí, že dárek není pro vnučku, ale pro přítelkyni. Tím vzbudí zájem té ženy. Musíte uznat, že je docela hezkej a sympatickej. Je to bývalý reprezentant v lehké atletice a pětašedesát by mu nikdo nehádal. Spíš tak o deset míň, ale ten vozíček mu zase na věku přidá. Je mírně ochrnutej na levou nohu po autonehodě, ale chodit může docela dobře. Ten vozíček je zástěrka a způsob, jak vzbudit soucit.

Během dvaceti minut vykecá ženský díru do hlavy a přesvědčí ji, že nejlepší dárek bude spodní prádlo. Holka ho odveze do shopu u prostředního vchodu. Tam mají nejen luxusní spodní prádlo, ale i velké zkušební kabiny. Společně vyberou to nejrajcovnější prádlo a holka si ho v kabině vyzkouší. Larry šmíruje škvírou mezi závěsem a stěnou kabiny a jsem přesvědčená, že to ty holky vědí, ale vzrušuje je to. To víte, v každém z nás je kus exhibicionisty. Larry si jen ověří, že si dobře vybral a holka se mu v prádle ráda ukáže. Larry jí pak řekne, ať si ho už nechá na sobě, že je to jeho revanš za pomoc a u pokladny prádlo zaplatí a koupí ještě jednu stejnou sadu pro svoji přítelkyni. Holka se chvíli zdráhá si prádlo nechat, ale Larry ji přesvědčí, že bude mít alespoň překvapení pro manžela, až přijdou domů a holka souhlasí. Vnitřně je už vzrušená, protože má na sobě prádlo za několik tisíc, které by si sama asi nekoupila (Larry je těžce v balíku, takže je mu to fuk).

Larry hodí dárek do tašky na boku vozíku a nechá se tlačit nazpátek, přičemž žvaní, jak prádlo bude slušet jeho přítelkyni a jak se doma pomilují. Vypráví, jak obtížně hledal dívku, která by byla mladá a krásná a přitom jí nevadilo, že je polomrzák. Ale hlavně! Která by snesla jeho obrovské přirození. Holku to trochu zarazí, ale Larry je jinak slušnej a nijak obscénní.

Navíc hned začne přemýšlet, jak musí být ten pták velikej, když má problém najít na něj holku, co ho pojme. Do toho Larry vyjeví přání zajet na WC, neboť nutně potřebuje. Holka už je tak zblblá z jeho řečí, že si už ani neuvědomí, že by se Larry mohl obsloužit sám, že ruce má zdravý a kola na vozíku si může točit sám. Odveze ho do chodby k záchodům a Larry ji požádá, ať ho vezme na WC pro invalidy. Většina lidí tam nikdy ani nevleze a tak je holka překvapená, co je tam místa. Larry ji požádá, ať zamkne a pomalu se zvedá z vozíku. Naříká, jak má obtíž stát, nechce si pomočit kalhoty a holka ho hned podpírá a pomáhá mu i s poklopcem, v duchu celá žhavá na tu jeho anakondu. To co uvidí, předčí očekávání. Larry má tlustého ptáka, který má alespoň 25 centimetrů v klidu s ohromným žaludem na konci.“

„A jak to tak všechno víte?“ zeptal jsem se bez dechu. „Taky jsem s ním byla „nakupovat“, když jsem tu byla nová. Naletěla mu každá druhá hezká prodavačka v tomhle pavilónu. Panebože, když jsem viděla tu jeho kládu, bezděky jsem ho chytila, že mu ho jako podržím. Byla jsem prostě zvědavá, jaký to je mít to v ruce. Jen jsem ho chytla, začal mu nabíhat a zvedat se jako sloup. Musí mít snad 35 centimetrů a je tlustý jak moje zápěstí. Larry mi hned sdělil, že už se mu čůrat nechce, když jsem ho tak pěkně vzrušila a vcelku bez větší námahy se otočil a sedl si na mísu. Ten jeho sloup trčel do výšky a já úplně bez vůle klekla na zem a jako hypnotizovaná ho objala oběma rukama a začala ho kouřit. Téměř se mi nevešel do pusy, jak byl tlustý a tvrdý byl jako kámen.

Naběhlé žíly pulsovaly a já byla celá mokrá. Za chvíli jsem byla jen v tom spodním prádle, co mi koupil, poodhrnula jsem si kalhotky a pomalu na něj nasedla. Myslela jsem, že mám v sobě snad koně. Dostala jsem ho dovnitř sotva z půlky, ale šílela jsem rozkoší, jak mi roztahoval kundu, i když to trochu bolelo. Rajtovala jsem na něm asi tři čtvrtě hodiny a během té doby jsem se asi pětkrát udělala. Nakonec se do mě vystříkal s takovou silou, že jsem si připadala jako při výplachu. Když jsem z něj slezla, nemohla jsem ani chodit, kundu jsem měla dokořán a po stehnech mi stékala proudem jeho nadílka. Larry pak docela klidně vstal a řekl, ať se otočím a rukama opřu o mísu. Okamžitě jsem ho poslechla a za chvilku jsem cítila, jak do mě Larry vniká zezadu. Mrdal mně jak o život asi deset minut a já se opět několikrát udělala. Přitom mi prstem a po chvíli několika prsty projížděl prdelku, do které mi naplival. Napřed se mi to moc nelíbilo, ale jak překonal odpor svěrače, přivykla jsem a po chvíli sama řekla, ať to zkusí. Pomalu mi tam vecpal svůj mohutný žalud a za několik okamžiků skoro celého ptáka. Bylo to šílený ale krásný, zatímco mi mrdal prdelku roztaženou k prasknutí, honila jsem si píču čtyřmi prsty, kterými jsem přes přepážku cítila tu jeho kládu jezdící sem a tam. Vrchol byl, když jsem si dovnitř strčila celou ruku až po zápěstí a vtom se Larry do mě udělal. Cítila jsem jeho teplou šťávu, jak mi stéká do útrob, zatímco ho ze mě pomalu vytahoval.

Ve chvíli, kdy ho vyndal, cítila jsem, jak mi něco vklouzává zase dovnitř. Byl to silikonový anální kolík, který vypadal jako tlustý dudlík, který má prdelka vcucla a zarazil se o plošinku na konci. Larry mi hned překryl dírku kalhotkami, takže kolík nešel ani dovnitř ani ven. Pak jsem se oblékla a za chvíli tlačila Larryho ven. Byla jsem ráda, že se můžu o vozík opřít, nohy se mi třásly a kolík mi dál vzrušoval rozdrážděnou prdelku. Larry byl moc spokojený a já taky. Holky v baru mi pak řekly, že to zažily úplně stejně.“

„Proč mi to všechno říkáte?“ zeptal jsem se, ale přes veškeré rozporuplné pocity jsem měl obrovskou bouli v kalhotách. „To abyste nám tu neztropil skandál. Víte Larry je už profláknutej a spousta chlapů, co už nemůžou, sem schválně vodí svoje ženušky, aby si trochu užily a oni aby si odpočinuli. Barbora myslela, že jste jeden z nich, a protože je huba slovenská prořízlá, tak si nemohla odpustit poznámku, že jste tu brzo. Pak ale asi pochopila, že nemáte ani tušení, co je Larry zač a dostala strach, že tu ztropíte scénu, půjdete hledat svoji ženu a najdete ji v nevhodnou dobu. Kdoví jak by to dopadlo a navíc, nemáme zájem na tom, aby sem Larry přestal jezdit, víte? Ale jak tak na vás koukám, teda na vaše kalhoty, nevypadáte, že byste se nevyrovnal s tím, že si vaše žena taky něco užije, co?“ usmála se a začala mi rozepínat poklopec. Můj macek vystřelil ven jak na péru a na žaludu se mi leskla kapička. No, Larry sice nejste, ale Pámbu vás taky zrovna neošidil….“ a můj ocas zmizel v její tlamičce. Vykouřila mně prvotřídně a s takovou chutí, že i když jsem jí vystříkal ústní dutinu, pořád mi stál, jak vytesaný z kamene. „Janka, pusť ma tiež na chvíľu, veď ja som to zpískala, tak si to odskáčiem,“ ozvala se baculatá Barbora a za chvíli mi už ojížděla ptáka, zatímco Jana šla obsluhovat na bar.

O hodinu později jsem již seděl u stolku u kafe a četl si noviny, když dopajdala Marcela s ruměncem v tvářích. „Co ti je, miláčku, jdeš jako bys spadla ze schodů?“ usmál jsem se. „Taky že jo,“ špitla Marcela. „No, alespoň jsi udělala dobrý skutek, nebo ne? Jak byl stařík spokojený, vybrali jste něco?“ „Jo, byl opravdu spokojený. Jo a slíbila jsem mu pomoct ještě po Vánocích, ta jeho vnučka má prý v lednu narozeniny, nevadí?“ „To víš, že nevadí, klidně mu pomoz i na Valentýna…“ a když jí z poodhaleného sáčka vykoukla krajková podprsenka, kterou si Marcela ráno určitě neoblékala, s barmankou jsme na sebe spiklenecky mrkli.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *