Dobrovolný paroháč

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jsme s manželkou svoji již přes dvacet let. Vždy když jsem začal naťukávat téma nevěra, manželka prohlašovala, že by si nikdy nezačala s jiným mužem.. Loňský výlet na hory však změnil jak její, tak i můj pohled na nevěru.

Sehnali jsme pouze čtyřlůžkový pokoj a ještě k tomu s nocležníkem. Naštěstí se ukázal jako příjemný společník tak v našem věku. I přesto nás docela mrzela jeho přítomnost. Těšili jsme se že si po náročné době, kdy jsme se vídali s manželkou pouze večer a to již tak unavení, že na nějaké erotické hrátky nebylo ani pomyšlení. A tak jsme se oba těšili že si na horách vše vynahradíme.

Večer jsme poseděli s ostatními u krbu u svařáčku a pak se přesunuli na pokoj. Protože náš nocležník ještě nedorazil, vlezl jsem si k manželce a začali jsme se mazlit. Když už nám začalo být hezky přišel bohužel „kolega“ a bylo po radostech života. Druhý večer jsme opět zasedli u krbu a náš spolunocležník – Pavel se k nám přidal, svařáček byl opět výborný a Pavel se ukázal jako výborný společník. Byl již rok vdovcem a tyto hory byla jeho první dovolená po manželčině smrti. Později ve sprše se mi manželka přiznala, že je jí Pavla líto. Být tak dlouho bez ženy, co asi dělá.. No co by dělal když to na něj přijde tak si ho prostě vyhoní, odpověděl jsem. Ty jsi ale blbec, ohodnotila mé vysvětlení manželka. Lehli jsme si do postele a protože Pavel odešel do koupelny využil jsem příležitosti a začal hladit manželku.

Chvilku se bránila se slovy, co když on přijde, ale pak se zapojila ochotně do mých hrátek. Bohužel za chvilku Pavel opravdu přišel a my museli přestat. Když nezačalo ozývat ze sousední postele pravidelné oddychování nevydržel jsem to a začal zase hladit manželku po buchtičce. Zašeptala, miláčku ale potichu a ochotně zajela rukou na mé mužství. Byla už tak vzrušená, že po chvilce zašeptala, je to taková škoda, že nemůžeš vklouznout do mě. A proč ne, odpověděl jsem. Co když vzbudíme Pavla namítala, v té tmě nic neuvidí. Ale uslyší namítala, ale to si mne už táhla na sebe. Je pravda, že by musel být Pavel hluchoněmý, aby neslyšel naše milování. Když jsme se od sebe odtrhli a trošku se uklidnili, zašeptala manželka. Slyšíš chudáka Pavla? A opravdu, od vedlejší postele se ozývalo šustění deky. To jak to noční erotické divadlo Pavel nevydržel a teď se tam ukájel sám. Je mi ho tak líto šeptala manželka. Tak jdi a pomoc mu, odpověděl jsem.

Blázníš, odpověděla. Co by asi dělal když bych se k němu vecpala s tím, že je mi ho líto a tak mu ho jdu vyhonit sama. No určitě by byl rád. Ostatně mám se ho zeptat, vyhrknul jsem. A než stačila odpovědět, již jsem konal. Pavle, zavolal jsem tiše do tmy, manželce je líto, že jsi teď tam tak sám a vzrušený. Nechtěl bys, aby ti s tím pomohla? A ze tmy se ozval Pavlův vzrušený hlas. Když by neměla nic proti tomu, byl bych moc rád. Otočil jsem se k manželce a pobídl ji ,necháš ho chudáčka tam tak samotného. A k mému překvapení se manželka zvedla a pak jsem slyšel jen zašustění jeho deky a Pavlovo vyheknutí, to asi když mu jej vzala do své ruky začala honit. Později jsem zaslechl i vzrušený dech manželky a pak Pavlův dotaz, můžu do ní? Když chce tak proč ne, odpověděl jsem do tmy. A manželky nebyla proti, protože se začalo ozývat pravidelné vrzání postele a mě již známé zvuky manželčina orgasmu.

Druhý den ráno když jsme se probudili byl Pavel pryč a manželka se k mému překvapení ke mně přitulila a řekla, že děkuje za krásnou noc. A dnes přiznává, že není proti tomu „vydat se ještě jednou na hory“. A tak jsem vlastně dobrovolný paroháč. Přiznám se, že vzruším ještě dnes při vzpomínce na tuto noc.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *