Dobrovolný paroháč 1

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Když jsme se seznámil s moji manželkou, byl jsem lehce žárlivý. Po krásném 12 letém soužití, mě začala pronásledovat myšlenka, vidět ženu s jiným mužem v posteli. Byl jsem tou myšlenkou úplně posedlý, jednoho večera jsem přinesl k televizi víno a svěřil se ženě. Ta o tom nechtěla ani slyšet a mě to ještě více nakoplo. To samé se odehrávalo další večer a další…

Po delší době přemlouvání svolila, že to vyzkoušíme. Netrvalo dlouho a byli jsme na hotelovém pokojí z cizím mužem. Bylo to moc pěkné, jenže naposled.

Po měsíci jsem zase začal ať, si najde přítele, představa že budeme na mojí ženu dva, mě pořád pronásledovala. Tak si představte, že po nějakém čase se tak stalo. Žena si našla přítele a já byl nádherně spokojený. Jenže za nějakou dobu jsem znejistil a nevěděl jestli se mi to líbí. Tak jsem se svěřil ženě a ta byla tím zaskočena. Řekla mi, že mě to naučí ať se mi to líbí :-), tak se stalo.

Po 8 letech se s ním rozešla. Celých 8 let jsem byl rád a také si to užíval, že má přítele. Nevím proč, ale strašně se mi to líbí. Představa že je s jiným mužem, je pro mne nádherná. Nedávno mě žena řekla, že má kamaráda. Tak se těším, že z kamaráda se stane přítel a bude zase vše jako předtím.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *