Dobrovolné parohy :-)

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Není to tak dávno, co jsem potkal svoji současnou přítelkyni. Bylo jí 19 a byla nezkušená, což jsme změnili, ale být její jediný? Měl jsem obavu, že by časem začala se zábavou tajně a to by narušilo vztah. Proto jsme se dohodli, že jí to dovolím. Bylo to těžké rozhodnutí, vidět jejího druhého v akci. Sehnal jsem maníka a ten ji našel u nás na posteli se šátkem na očích.

Můžu vám říct, srdce mi bušilo kvalitně už od doby, kdy jsem jí pohladil bříško a políbil na rty a šel mu otevřít. Svlékl ji i sebe a najednou jí ho cpal do pusy. Pak ji ošahával a ona stále neviděla kdo to je, ani když do ní vstoupil. Díval jsem se a bylo to zajímavé, dopřávat jí to. Pak jí sundal šátek a prováděli to pěkně dlouho. Není špatné líbat svou přítelkyni, když jí to zezadu někdo dělá. Nechtěla ho vzít do pusy, ale přimluvil jsem se. Nakonec jsem do ní vstoupil zezadu a díval se na její krásnou tvář přisátou k jeho přirození, když se udělal. On pak odešel a my zažili náádherný večer.

Nelituju toho, i když parohy to asi jsou Ona si to moc neužila, protože se špatně odváže, ale do budoucna se tomu nebrání. Možná je to lepší než žárlení, ne? Ona si na sbalení kluka nevěří, tak jí asi zase někoho přivedu.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *