Dobrovolně paroháčem

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Měli jsme stejný problém s otěhotněním. Jednou stará lékařka řekla manželce, ženská když to nejde tak to zkuste s kamarádem co je to takový problém. Pro mojí ženu ano, protože je jemná stydlivá. Nejdřív jsme si dali inzerát, že sháníme manžele na sex a s tím, že by to žena zkusila naostro. Problém byl však v tom, že měli dítě po obrně i druzí neměli děcko zdravé. Asi to prostě náhoda nechtěla.

Za čas jsme jeli za kamarádem a žena řekla, že by to s ním chtěla zkusit. No moc se mi do toho nechtělo. Kamaráda jsme navštívili v den ovulace a připravili vše. Aby žena měla vhodné oblečení apod. Předtím jsme to zkoušeli, že je to jako on. No já jsem se do toho nakonec tak vžil, že mi představa, že ženu souloží jiný muž vzrušuje dodnes. Došlo to tak daleko, že při normální sexu s ní si představuji, jak to spolu dělali. Vrátím se k tomu dni. Přijeli jsme, já obligátně řekl, že je mi špatně a šel si lehnout. Pak měla žena pokyn jen se nebránit pokud se k ní přiblíží.

V okně koupelny kam šli, jsem viděl, jak tam žena stojí, on za ní a osahával jí. Dlouho jen na zadečku a když vjel na prsa, trochu sebou cukla a on se asi také trochu lekl. Ale včas si uvědomila naše nácviky a pak dala nohu na vanu, čímž zpřístupnila mušličku. Pak to šlo rychle. Jeho ruka zamířila do klína a prsty vklouzly do otvůrku. Já stál nakonec jak opařený a chtěl to přerušit, ale zase mě to moc vzrušovalo, dívat se. Za chvíli bylo po všem, vklouznul do ní. Potom celý týden co jsme tam byli, tak denně souložili. Bohužel výsledek nebyl. Žena to od té doby již zkusit nechce.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *