Do postele jen s tebou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Je to pár měsíců co jsme se rozešli, ale poměr jsme udržovali i do jisté doby poté. Je o sedm let starší jak já. Mě to nikdy problém nedělalo, vždycky jsem byla na starší a dělat výjimky nebudu. Už když jsme spolu chodili mi říkával, že moc zkušeností nemá. V době kdy jsme se potkali byl sice ženatý, ale rozvedl se ( ne však kvůli mě ). Nicméně pár týdnů na to se odstěhoval do vlastního bytu a já chodila na návštěvy, které po čase skočily nastěhováním k němu. Sex s ním byl dobrý ( ale vždycky je co zlepšovat ) navíc nejsem člověk extrovert a upřímně je pro mě milování příjemnější v noci. Řekněme, že jsem drzejší a dovolím si víc věcí.

Časem však zjistíte, že ne vše překousnete a tak došlo i na nás. Sbalila jsem si věci a šla. Ale jak jsem psala výše po nějakou dobu jsme spolu „sexovali“ nadále. Musím říct, že byl v jistých věcech jak ženská. On znal trochu mě, já jeho, ale co se týká sexu, nikdy jsme si navzájem neřekli co se nám líbí a co ne. Ale díky jeho vnímavosti jsme v podstatě ani nemuseli. Líbí se mi a nejsem asi sama, když ženské chlap píše SMS: cítím svou hladkou voňavou kůži, prsty tě hladím po těle, líbám po šíji. Líbí se mi jak při tom vnímáš každý kousek mého těla, jak se krásně vlníš, jsi tak krásně voňavá a heboučká, kousal bych tě až bych brečel. Po tom co jsme se rozešli, byla každá SMS erotická.

Vzpomínám si, jak sem mu navrhla, abychom zajeli do Prahy na výstavu „Bodies“. Plánovali jsme si cestu vlakem. Jelikož bydlí teď v jiném města jako já, vyzvedl mě a já přespala u něj, aby jsme brzo ráno mohli vyrazit. Bylo jasný jako facka co ten večer bude. Už ani nevím co jsem ten den dělala a kde jsem byla, ale těšila jsem se na noc. Abych to upřesnila zas tak často po našem rozchodu jsme sex neměli. Nicméně jsem byla u něj a večer se blížil. Šla jsem se osprchovat a lehnout. Poté šel on. Než vyšel z koupelny, poslouchala jsem rádio a koukala z postele , kterou má u okna, do tmavé noci.

Nebyla bych to já abych si nerýpla: Bože, jsi horší jak ženská, i já to zvládla rychleji. Lehl do postele a přemýšleli jsme na těmi mrtvými vysušenými těly. Lhala bych kdybych řekla, že se mi nelíbí jeho posilovnou vypracovaný tělo, jak krásně voní. . . Otočila jsem se na záda, ruky položila pod hlavu a peřinou přikryla jen zadek a nohy. Nebyl by to on aby mě nezačal pošťuchovat a zkoušet, jestli mi náhodnou není zima. Ooo, jak se mi líbí, když se mi jeho velkýma rukama dotýká po těle. Netrvalo moc dlouho a od krku jeho ruce sjížděli pomalu níž a níž. V podzimním chladném večeru něco neskutečného. Chlad který projel mým tělem se okamžitě změnil v plamen žáru, který se rozlil po celém těle.

Jen tak jsem tam ležela na posteli a vnímala jeho doteky a nemohla jsem se dočkat co bude dál. Nohy pod peřinou jsem mírně roztáhla a když jeho ruka zajela až k zadečku, přisunul se blíž. Prsty zajel níž až se dotkl mých závojíčků. Takhle stejně mi buší srdce jen po třiceti minutách na rotopedu při plném nasazení. Pomalu posouval prsty níž a zase výš, dokud necítil jak vlhnu. Roztáhl mi nohy ještě kousek od sebe. Prsty se opět vrátil k závojíčkům.

Cítila jsem , jak jeho prst čeká na jediný náznak ode mně aby mohl dovnitř. Chtěla jsem to tak moc, že pobízet dvakrát jsem ho nemusela. Zasunul prst dovnitř a já sebou cukla. Svou ruku jsem posouvala pomalu po posteli až jsem se dostala k jeho penisu. Byl připraven, stačilo jen trochu zapracovat. Pohybovala jsem rukou nahoru a dolů, pěkně pomalu a tak dlouho dokud si sám přiblížením neřekl o to, abych zrychlila. Řekla jsem mu ať si lehne na záda. Nejprve nechtěl, ale pošeptáním do ouška a lehkým sténáním nebylo těžké ho přemluvit.

Ruce jsem mu dala za hlavu a držela jsem je. Rty jsem položila na jeho a začala ho pomalu líbat. Rty, tváře, brada, krk, hrudník, boky a stále níž. Schválně jsem vynechala penis a sjela na stehna. Rty jsem vyměnila za ruce , které ho hladily a navlhčenými rty jsem se dotkla jeho penisu. Čím to bude, že máme stejné reakce??? Rukou sem ho objala u kořene, jazykem olízla a vzala do pusy. Jezdila jsem navrch a dolů, pomalé pohyby vystřídaly rychlé pohyby rukou, nesmím zapomenout na jemné dráždění zuby. Zrovna v tom nejlepším, když jsem cítila jak začíná pulzovat celým tělem , mě zastavil. „copak se děje kocourku“ podívala jsem se na něj.

Přitáhl mě k sobě. Sedla jsem si na něj obkročmo. Chvíli jsem ho dráždila zadečkem po penise. Vzal ho do ruky a nasměroval proti mé dírce. Nasedla jsem na něj až jsem ho cítila celého v sobě. To teplo. Pohybovala jsem se navrch a dolů, přitisknutá na jeho těle. Rukou mi přitiskl zadek ještě víc k sobě a můj orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Vždycky mu zabořím nehty do záda, ale tentokrát to nešlo. Nemohl si to nechat ujít a tak mě položil na záda. Zajel do mě a začal přirážet. Nohama jsem ho objala a musela se přidržet kraje postele.

Rukou mě přitáhl k sobě a začal přirážet trošku prudčeji. V tu chvíli jako bych nedýchala a jen jsem chtěla, aby zrychlil a přitáhl mě ještě víc k sobě. No co Vám budu povídat, prostě ví jak na mě. Nehty jsem se mu zabořila mezi lopatky a při orgasmu sjížděla níž a do boků. Lehá si na mě, i když ta hrouda vypracovaného těla by mě mohla zabít a usínáme.

Tehdy to bylo naposled. Sled událostí a vzpomínky na minulost způsobily, že už si ani nepíšeme, ale nebyla bych to já abych si nerýpla, když se vyskytne vhodná příležitost. Pošlu mu odkaz na tuto stránku a uvidíme. Chtěla jsem tu dát i tvou fotku lásko, ale to bys mě asi zabil.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *