Divočina

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo sa to nie tak dávno pri pozeraní jedného filmu. Manželka prišla s návrhom či by sme neskúsili trojku s chlapom. Pravdu povediac som po niečom takom túžil, ale s dvoma ženami. Dohodli sme sa teda že vyskúšame aj jedno aj druhé, ak sa naskytne vhodná príležitosť.

Nedúfal som, že manželka EVA bude taká aktívna a bude priam vyhladávať takúto príležitosť. Ako sa hovorí, kto hladá, nájdě a jej sa to podarilo v krátkom čase. Srdce mi bušilo ako o závod, chcel som to stopnúť, no zvedavosť a vzrušenie mi nedalo pokoj, stále som myslel nato ako, si to potom budeme rozdávať v trojke s nejakou peknou babou a oni dve sa budú predo mnou maznať atď.

Volal sa Michal a pracoval ako plavčík. Eva sa s nim už nejaký čas poznala, tak som po dlhšom uvážení skonštatoval, nech sa s ním stretne o samote a porozpráva mi potom, ako sa jej to páčilo. Prišiel deň stretnutia. Od rána mi „motíle“ lietali po bruchu a myšlienky či robíme dobre. Eva prišla domov, bola v solárku a na nákupe. Osprchovala sa a prišla do spalne kde som sedel. Pohlad sa mi upriamil na jej asi po prvý krát vyholenú pičku. Bola krásna, obliekla si nove sexi prádlo na podväzky a miniatúrne tanga. Skoro som omdlel. Asi o jedenastej mi poslala sms, že idú z baru k nemu domou. Môj kolík stál ako rampa od vzrušenia a zvedavosti. Približne o polnoci mi napísala, že ju krásne pretiahol a že sa sprchuje, to už som onanoval asi piaty krát.

Ráno prišla ako slniečko, vyzliekla sa a ukazovala mi svoju lasturku, bola vyťahaná a zároveň opuchnutá, ale tak krásne, že som jej ju musel hneď vylízať. Jej rozprávanie ma tak vzrušovalo, ako nič pred tým. Pri milovaní jej strkal prst do zadočku, čo ju vraj nesmierne vzrušovalo a dosiahla rýchlejšie orgazmus. Alebo ju striedavo mrdal do kundičky a do úst. Vraj mu raz dovolila nech sa jej aj do úst vystrieka.

Vystriedal sa na nej 4x a raz ju dokonca priviedol k org. ústami. Teraz ma vzrušuje, keď pri milovaní rozpráva, ako ju trtkal a čo s ňou stváral. Ale to podstatné = rada je na mne.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *