Divný víkend – díl druhý

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Dalo by se říct, že když už se něco zamotává, zamotává se to pořádně … tak pokud už jste si přečetli o paroží věnovaném mé ženě (tehdy přítelkyni), mám tu pro vás i své vlastní parohy …

Dopoledne jsem se s náhradním klíčem od auta a zas vlakem (tentokrát bez zážitků) vrátil ke kamarádům a především za Klárkou. Otevřít mi přišel Petr a v obýváku seděla Klára. Adéla (Petrova žena) nikde nebyla. Prý ji v noci volali do nemocnice (je zdravotní sestra) na záskok za někoho z personálu. Koukal jsem na ty dva a přemýšlel, kdy asi Adéla musela odejít a co tam ti dva spolu pak dělali. Upřímně, spíš jsem se snažil najít nějaký důvod, proč se necítit tak vinný za své selhání. Myšlenka, že by Petr dokázal ukecat Kláru na sex byla fakt absurdní (on nebyl její typ a ona nebyla na zahýbání). Ale to jsem se snažil nevidět. Mluvili jsme už ani nevím o čem, ale pamatuju si, že jsem je oba fakt pečlivě (a snad i nenápadně) pozoroval. Nakonec mi přišlo, že Petr přeci jen Kláru sleduje víc než je zdrávo, a že Klára proti svým zvyklostem není v jeho přítomnosti tak upjatá. Přerušení téhle „sledovaly“ přišlo s příchodem Adély z noční. Napětí sice zůstalo (no, možná jsem ho vnímal jen já), ale konverzace se stočila do normálnějších kolejí. Adéla musel ale večer zas zpět do nemocnice …

Zkrátím to. Nedalo mi to a provokoval jsem Kláru i Petra narážkami na bezesné noci, manželky a přítelkyně co nejsou doma a podobně. V „otevřenější“ konverzaci se slušně uplatnilo víno, co jsme popíjeli a pomalu jsme se dostávali až k mluvení o sexu. Nic z toho ale nebylo odpovědí na mou otázku, zda se tu včera bez mé a Adély přítomnosti něco stalo. Nakonec víno došlo, konverzace se otupila a my se chystali spát. Klára se převlíkala do noční košilky a já ji, nevím ani proč, požádal, aby se pokusila (jako že omylem) ukázat Petrovi něco víc než jen nohy, nebo ramena. Dost možná to bylo tím, že Petr se k odchodu do peřin příliš neměl a ač nám dal prostor k převléknutí se do nočního, byl víc u nás, než jinde (my spali na rozkládacím gauči a on v ložnici). K mému úžasu (ale nikoli nelibosti) to Klára zvládla tak, že Petr jako náhodou uviděl její vyholený klín. Vypadalo to, že omylem Klára peřinou odhrnula noční košili a Petr se tvářil, jako že to ani nevidí. V tu chvíli jsem si byl jistý, že předešlá noc mi parohy oplatila.

Jenže Petr se rozloučil a šel spát. Klára se zavrtala do peřin a já byl mimo. Přehrával jsem si těch posledních pár minut a začal jsem bejt pěkně nadrženej. Navíc jsem chtěl zjistit, jak to tu včera proběhlo. Chvilku jsem se bránil tomu co jsem si přál udělat, ale pokušení bylo větší. Koktavě jsem se Kláry zeptal, jestli by se nechtěla pomazlit se mnou a Petrem. Čekal jsem odmítnutí a vztek, obdržel jsem zdráhavý souhlas! Ke svému překvapení jsem se sebral a šel pro Petra do jeho ložnice …

Nebylo to ale tak jednoduchý. Než jsem se vymáčkl, než mi on koktavě řekl, že se mu Klára líbí, ale že nechce být nevěrný své ženě, ani že by nikdy nic neměl s mou přítelkyní, … No, zabralo to dost času a když jsme se ujistili, že půjde jen o to mazlení a nikdo se nepokusí milovat s Klárou, kývl a šli jsme spolu za mou dražší polovičkou. Ta ale mezi tím usnula!

Sedl jsem si k ní a snažil se jí probrat a říct jí, že Petr je tam se mnou. Něco mumlala ze spaní a já, jak jsem to chtěl zkusit a zjistit, jestli to ustojím (jo, jedna má část se třásla na to vzrušení z nepoznaného a druhá se děsila, že to nepoberu a bude průšvih), jsem z ní pomalu stáhl peřinu. Ležela tam v noční košilce a já sledoval Petra, jak ji hltá očima. Fakt jsem netušil, kde se v něm bere takový zájem o ženskou, když jinak doma je tak „nudnej“. Překvapoval mne a já překvapoval sám sebe. Klářina noční košilka mněla na prsou šněrování. Ještě spala, když jsem povolil tkaničku a odkryl její krásný prsa. Lehce mumlala, když jsem ji po jednom ňadru pohladil a sledoval, jak bradavka tuhne a roste. Otvírala oči, když Petr laskal její druhé prso a probudila se do okamžiku, kdy jsme ji svorně olizovali ňadra.

Nic neříkala a na můj dotek pokrčila nohy a zvedla zadeček od postele. Stáhl jsem jí noční košilku nad boky a odkryl její růžový klín. Já i Petr jsme se chvilku kochali pohledem na její klín (nevím, jestli světlo šlo z venku, nebo se svítilo v chodbě bytu, ale vidět bylo víc než dobře). Když tam tak ležela nahá, začínal jsem si říkat, že přeci není možný, abych byl tak v klidu, když se mi tam moje holka předvádí před kamarádem. Ale byl jsem … tedy až na to obrovské vzrušení a chuť zajít mnohem dál!

Petr se najednou pohnul, přejel Kláře rukou přes klín a sklouzl před čelo gauče. Než jsem se nadechl, strčil pod Klářin zadeček ruce, zvedl ji s lokty zapřenými do gauče a začal ji olizovat a laskat jazykem. Normálně si ji nastavil jak děvku a jazyk jí strkal, jak nejhlouběji asi dokázal, do její kundičky.

Já to chvíli obdivoval a pak jsem se střídavě s Klárou líbal a rty a jazykem jí laskal prsa. Ta jen ležela s hlavou zvrácenou, oči zavřené a slastně oddychovala. Nevím jak dlouho to trvalo, ale v jednu chvilku Petr přestal a my se spolu prohodili. Klára pořád držela víčka pevně zavřená a jen se poddávala našemu snažení. Nebyl problém ji otočit na všechny čtyři a olízat jí zadeček. To samé pak udělal Petr a když se jejího zadečku nabažil, klekl si za ni a já bych přísahal, že jí šukal. Neviděl jsem, jestli si jen drobet stáhl pyžamo a strčil Kláře ptáka do díry, nebo tam dělá něco jiného, ale já to vnímal jak něco nad rámec dohody … a bylo mi to fuk! Nechal jsem ho a když tam skončil, vystřídal jsem ho, stáhl si kalhoty a strčil svůj klacek Kláře tam, kde podle mne byl před chvílí na návštěvě Petr. Miloval jsem ji jak nikdy v životě a ona prsty drtila polštář. Petr ji líbal a laskal její prsa houpající se pod mým přirážením. Klára se v jednu chvilku pokusila vyndat jeho ptáka z pyžama, ale Petr jí v tom rukou zabránil a vsunul se pod ní. Když se pokusila o totéž znovu, opět jí to nedovolil.

Sledoval jsem to. Jednou částí „myšlení“ jsem se věnoval neskutečnému sexu se svou přítelkyní a druhou přemýšlel, co se to tam děje. Petr se nasoukal pod Kláru a já si uvědomil, že je svým jazykem příliš blízko mému ptáku. Vnímal jsem, jak Kláru olizuje na poštěváčku, zatím co já ji píchám zezadu. Udělal jsem se myšlenkou, že je mi už všechno jedno a že kašlu na zábrany. A najednou bylo po všem …

Pak už přišlo jen postupné sprchování a rozchod do peřin. Petr se choval, jako by se nic nestalo a nesnažil se v našem řádění pokračovat. Klára se chovala přátelsky a o předešlém milování nemluvila. Já byl mimo. Když Petr odešel a já se Kláry zeptal, jestli je vše v pořádku, přikývla, jen mi pošeptala, že asi nikdo nečekal, že jí vystříkám. Zarazil jsem se a řekl jí, že bych to neudělal, kdyby Petr jako první neporušil „dohodu“ o mazlení bez milování. Dozvěděl jsem se, že když za ní klečel, dělal jí to prsty. Hrklo ve mně a došlo mi, že jsem se před svým kamarádem před chvilku producíroval nahý a ještě upatlaný od vlastního semene. V tu chvilku jsem se fakt příšerně styděl. Ale i tak jsem usínal s pocitem, že to bylo mé nejkrásnější milování …

Po probuzení jsme se všichni tvářili, jako že žádná zvláštní noc nebyla. Mluvili jsme, vtipkovali a když přijela z práce Adéla, nikdo z nás neměl problém dívat se jí do očí.

Odjížděli jsme a já si pořád dokola v hlavě přehrával scény z předešlé noci. Doma jsme pak často při milování hráli hru na „příště do postele zase pozveme Petra“, ale zůstalo je u té hry. Můj vztah s Petrem se změnil, respektive on se nám přestal ozývat a pak jsme se přestali vídat nadobro. Zůstali jen vzpomínky na jeden zvláštní víkend a mé dvě nenaplněné touhy … Vidět svou ženu milovat se s jiným mužem (pořádně a bez zábran) a najít tu, kterou nedokážu vyhnat z hlavy. Dívku, která tohle vše zapříčinila, a která mi nechala jen vzpomínku na něžnou noc a pocit, že jsem neuzavřel jednu kapitolu svého života. Mou neznámou z vlaku.

Bylo to nejšílenější víkend, co jsem kdy zažil. Vlastně to byly a jsou dva dny mého života, kterých už se ve vzpomínkách nikdy nezbavím. Vzpomínky na prošvihnuté milování s cizinkou v mé posteli a vzpomínky na jedno paroží, co jsem si sám a ochotně nasadil.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *