Dívka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Toho léta jsem byl na jakési brigádě v nejmenovaném aquaparku. Co jsem měl v popisu práce není podstatné. Podstatné je nejspíš jen to, co se mi v práci jednoho dne poštěstilo. V ten den jsem se zrovna pohyboval v prostorech, kde byly převlékárny. Dostal jsem za úkol jednu z mých nejméně oblíbených prací a to umývání oken. Dělal jsem svou práci, když se rozrazily dveře a dovnitř vběhla skupinka mladých děvčat. Jak se tak chichotaly a pošťuchovaly, jedné se povedlo rozlít kbelík s vodou, který jsem měl položený na zemi. Děvčata skrývala smích a odcházela chodbou dál, směrem k dámským šatnám. „Počkat“ křikl jsem na dívku, která měla celou tuhle spoušť na svědomí. „Já to za Tebe uklízet nebudu“ řekl jsem jí. „Ech. . No jo“ ušklíbla se. Poté se otočila směrem ke svým kamarádkám „Běžte napřed, já Vás pak doženu“.

Skupinka odešla do dámských šaten a dívka došla až ke mně. Měla husté, černé vlasy po lopatky, upnutější triko s odvážným výstřihem a sukýnku zhruba nad kolena. Její kůzlátka byla menší, ale za to krásně pevná. Mohlo jí být něco kolem 15ti let. „No na co čekáš, jen do toho“ řekl jsem. Vzala si ode mě hadr na utírání, klekla si na zem a začala. Jakmile natáhla ruku, celá se prohnula, takže se jí sukýnka trochu vyhrnula a bylo leccos vidět. Při pohledu na mladou dívenku, která na mě nevědomky špulí zadeček, jsem začal být vzrušený. Když práci dokončila, zvedla se a chystala se k odchodu. Chytl jsem ji za ruku „Nikam“. Nechápavě se na mě podívala. Porozhlédl jsem se kolem a nakonec jsem ji chodbou odtáhl do sprch. Tiše jsem doufal, že tam nikdo nebude. Poštěstilo se mi, sprchy byly prázdné. Dívka pořád nechápala a jemně se mi snažila vyškubnout. Pevněji jsem ji sevřel a opřel o zeď. Poté jsem ji chytl za boky a přitiskl jsem se k ní. Jemný protest se změnil v menší zápas. „Ale no tak. . Máš to marný“ provokativně jsem se na ni pousmál. Pustil jsem se boků a levou rukou jsem jí zakryl ústa, aby nekřičela. Vlastním tělem jsem jí ještě více přitiskl ke zdi. Pravou rukou jsem jí hladil stehno a pomalu jsem jí vyhrnoval sukýnku. Bránila se, ale neměla šanci. Po chvíli jsem se vydal prozkoumávat i zadeček. Všelijak jsem ho tiskl, hladil a když jsem se ho dost nabažil, přejel jsem rukou ke kundičce. Začal jsem ji jemně hladit přes kalhotky. Když dívenka zjistila, že je jí to vlastně moc příjemné, její touha dostat se z mých spárů byla pryč.

Váhavě jsem sundal ruku z jejích úst a začal jsem se jí věnovat oběma rukama. Stáhl jsem jí tričko a po chvíli i podprsenku. Začal jsem hladit a tisknout její kůzlátka. Po chvíli jsem postupně levou i pravou bradavku nasál do pusy a jemně ji tiskl zoubky. Dívka mezitím začala tichounce vzdychat. Když jsem se dost nabažil kůzlátek, pomalu jsem si klekal a mezitím jsem rty sjížděl níž a níž. Stáhl jsem jí sukýnku a naskytl se mi pohled na její promáčené kalhotky. Začal jsem ji jazykem jemně dráždit, přičemž jsem nasával vůni, která se na mě linula z její nejspíš ještě pannenské kundičky. Stáhl jsem jí kalhotky a ihned jsem ji začal dráždit jazykem poštěváček. Dívka mi začala vycházet vstříc pánví a její sténání zesílilo. Zasunul jsem do ní jeden prst a po chvíli jsem zjistil, že je doopravdy ještě panna. Zrychloval jsem a dívka se začala třást a kňučet. Pokračoval jsem až do chvíle, dokud se za hlasitého vzdychání neudělala. Stoupl jsem si a dívku jsem popostrčil tak, aby se posadila. Všechno tohle mě vzrušilo do takové míry, že jsem vzal její ruku, položil si ji do klína a dívce přikázal, aby ho začala zpracovávat. Nemotorně se mi dobývala do rozkroku. Poté ho nesměle vzala do ruky a nezkušeně si s ním pohrávala. Byl jsem neuvěřitelně vzrušený. Po chvíli ho vzala do pusinky a rozmazlovala ho jazykem. Tohle už se opravdu nedalo vydržet a tak jsem jí po chvíli naplnil pusinku spermatem. „A všechno hezky spolkni“ přikázal jsem. Dívka poslechla. Poté se mi naskytl krásný pohled na její obličej, celý ulepený od mého spermatu. Tenhle okamžik stačil k tomu, abych měl chuť na další orgasmus.

Vzal jsem dívku a opřel jsem ji o zeď – zadečkem ke mně. Chvilku jsem ji ještě dráždil zezadu a pak už jsem nasadil žalud na okraj její kundičky. Dráždil jsem jí dírku, sjel jsem k poštěváčku a pak zase zpátky přes dírku až k zadečku. Krouživými pohyby jsem jí ho dráždil a poté jsem se vydal zpět k dírce. Levou rukou jsem vyhledal dívčina kůzlátka a pravou rukou jsem ji přidržoval za boky. Po chvíli jsem začal pomalu vnikat dovnitř. Ucítil jsem zábranu a v tu chvíli jsem prudčeji přirazil. Dívka zasténala. Začal jsem přirážet a stále jsem zrychloval. Dívka se poddala mým pohybům. Přitáhl jsem si ji k sobě za vlasy a to tak, že jsme oba klečeli těsně za sebou. Jednou rukou jsem jí tiskl kůzlátka a druhou jsem jí stále držel za vlasy tak, aby měla hlavu zakloněnou přes mé rameno. Cítil jsem, že se blížím k vrcholu. Dívku jsem otočil, chytl jsem ji za vlasy a po chvíli jsem jí opět nastříkal do pusinky. Tentokrát byla pečlivější – všechno spolykala a ještě slízala zbylou šťávu z mého klína. Nechtělo se mi přestat a tak jsem přemýšlel, jak bych ji ještě mohl využít. Rozhlédl jsem se po místnosti a při pohledu na sprchy mě něco napadlo. To, že se mi zrovna chtělo na malou mou myšlenku jen podnítilo.

Odtáhl jsem dívku k jedné ze sprch a poručil jí kleknout si. Snažila se na mém obličeji vypátrat něco, co by jí prozradilo mé úmysly. „Tak bude to?“ řekl jsem. Dívka poslechla a klekla si. „Hodná“ spokojeně jsem se pousmál. Stoupl jsem si nad dívku a nastala krátká chvíle ticha. Po chvíli jsem dívce začal čůrat na kůzlátka a níž. Pak zase výš až na obličej. „Otevři pusu“ poručil jsem jí. Dívka zaváhala. Volnou rukou jsem ji pevně chytl za vlasy „Něco jsem snad řekl?!“ Poslechla a já jí posledních pár vteřin čůral přímo do pusinky. Později mi došlo že všechno poslušně spolykala. Stále jsem neměl dost. Podíval jsem se na ní „Myslíš, že bys měla jak mi to oplatit?“ zeptal jsem se zamyšleně. „A-ano“ odpověděla váhavě. Sedl jsem si ke zdi a dívka si stoupla nade mě. Chytl jsem ji za zadeček a čekal jsem. Po chvíli se z její kundičky začal linout slabý proud moči. Všechno dopadalo přímo na můj obličej a já spolkl co jsem mohl. Na závěr mě dívka ještě jednou poslušně udělala.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *