Diskotéka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Říkal jsem si, že je to nádherné. Po šesti měsících chození s mojí drahou přítelkyní, mi konečně dovolí jít dál. Myslím tím co se sexu týče. Prostě konečně nadejde den, abych z ní udělal ženu a bylo to krásné. Musel jsem se držet, na vojně nemám moc příležitostí si zašukat a navíc jsem byl své přítelkyni věrný. A tak jsem krotil své choutky a čekal dne, na který jsme se dohodly. Na den našeho výročí. Týden před tím dnem D jsem musel zůstat kvůli jedné službě v kasárnách. Jednalo se o honění neustrojených vojáků po městě a měli jsme to vykonávat až do pozdních hodin. Nakonec jsme však skončili o dost dříve.

Celý natěšený, protože byl pátek, jsem uháněl za svou drahou na diskotéku, kde jsme se poznali a kam ráda chodí, protože to má blízko domova. Ani jsem jí nedával vědět, že jedu, chtěl jsem jí překvapit, ale ona překvapila mě. Od zastávky jsem šel nejkratší cestou k vysokoškolským kolejím, kde diskotéka byla, a ta cesta vedla přes lesík. Díky tomu jsem hned spatřil svou přítelkyni, jak sedí na jedné lavičce a pokuřuje trávu. Nebyla sama. Vedle ní seděl postarší cikán, který od ní převzal brko a popotáhl. Chtěl jsem tam normálně přijít, pozdravit, políbit svou přítelkyni a odvést jí od cikána, ale neudělal jsem to. Všiml jsem si totiž, že kromě předávání brka jí taky vyloženě balí. Lichotil jí slovy, že je pěkná, že má vzrušující tělo a občas jí pohladil po jejím boku.

Martině, jak se má přítelkyně jmenuje, se to evidentně zamlouvalo. Normálně každého doslova odpálkovala, ale teď, možná to dělala ta tráva a alkohol, se jen usmívala. „Ale, to určitě říkáš každé. Zase tak vzrušující nejsem.“ Pravila, když popotáhla z brka a předala ho zpět cikánovi. Cikán z brka popotáhl, opět ho Martině předal a přisedl si ještě blíž k ní, aby jí jednou rukou mohl obejmout kolem pasu a druhou položit na bříško schovávající se pod slabou košilí, jenž měla Martina na sobě. „Věř mi, jsi moc vzrušující. Máš krásou tvář a nádhernou postavu a tvá prsa…“ Při těch slovech jeho ruka putovala od bříška víše až k prsům, jenž se krásně rýsovala pod košilí a jeden kopeček uchopil do své dlaně. Martina popotáhla z brka a předala ho opět cikánovi. Ten musel svou ruku sundat z jejího prsa a převzít brko, sále jí však objímal kolem pasu, jenž jeho ruka něžně hladila. „Vážně se ti líbí?“ Zašeptala tiše, že sem to málem neslyšel. Takovou jsem jí neznal, nikdy se s lidmi romského původu moc nebavila a teď si tu od nějakého přezrálého frajera nechala líbit jeho dotyky.

Cikán kývl hlavou a znovu po potáhl z brka. Jen co ho předal zpět Martině, jeho ruka se okamžitě vrátila na její prso určitě jej jen nepohladila. Pak začal pozvolna rozepínat knoflíčky u košile. Za chvíli už jen odhrnul rozepnutou košili a naskytl se mu pohled na dva kopečky, které se schovávaly pod krajkovanou podprsenkou. Oba kopečky uchopil do svých rukou. „Jsou tak nádherná, tak pevná.“ Šeptal, zatím co je hladil. Martina popotáhla, měla přivřené oči a když vydechovala kouř, tak bylo slyšet i slabé zasténání. Podala opět brko cikánovi. Ten odtáhl své ruce od jejích prsou a delším popotáhnutím brko dokouřil. „Měli bychom jít.“ Pravila Martina a bylo vidět, že se chystá zvednout, začala si zapínat košili, ale nezapnula ani jediný knoflík, když jí cikán uchopil za ruku. „Počkej, proč, vždyť jsme si tak krásně povídali i…“ Marina na něj pohlédla a zavrtěla hlavou. „Copak se ti nelíbím?“ No upřímně nebyl ošklivý, sice byl starší to ano, mohlo mu být tak kolem čtyřiceti, ale zase jeho menší postava byla vypracovaná, plná svalů. „Přeci jenom je tu ten věkový rozdíl, mě je šestnáct a mám kluka.“ Odpověděla po chvíli váhání, ale už se nepokoušela zapnout si košili. „Mě to nevadí, spíš naopak, dost mě to vzrušuje.

Sem celý vzrušený.“ Naléhal cikán a ručku mé přítelkyně, jenž stále držel ve své, si položil na svůj klín, kde se mu pod kraťasy rýsovala tvrdá boule. „Ale já má kluka.“ Zašeptala znova Martina, ručku však z klína nedala. „Chápu, ale vyhoň mi ho aspoň, nikdo se to nedozví. Jen mi ho vyhoň, nic víc nechci.“ Marina chvíli váhala, dívali si přitom do očí a já byl celý zvědavý, jak tohle dopadne. Nemůžu říci, že sem cítil jen vztek, protože ten se mísil s neuvěřitelným vzrušením. Zajímalo by mě jak by to asi vypadalo, kdyby mi jí odpanil zrovna tenhle cikán.

Z mého zamyšlení mě vytrhla Martina, která skoro zakřiknutým hláskem pravila. „Tak dobře.“ A zajela cikánovi do kraťasů, aby po chvíli vytáhla jeho černý úd a udiveně na něj pohlédla. „Vauuu.“ Pravila překvapeně a i já musel uznat, že cikánův pták byl klacek. Cikán se jen usmál, opřel se o opěradlo lavičky, objal Martinu kolem pasu a začal si vychutnávat její honění. S tím měla Martina zkušeností dost, což jsem také sám poznal na vlastní kůži. Její drobná ručka začala jezdit po celé délce cikánova údu, jenž důsledku rychlého přetahování předkožky přes žalud a něžného stisku mladé ručky, rychle ztvrdnul jak kámen. „Ach ano, děláš to dobře. Ach to je krása.“ Sténal cikán a k tomu dodal. „Líbí se ti můj čurák?“ Martina se okamžitě usmála a k mým uším dolehl její roztomilý hlásek. „Ano líbí, je to pořádný péro.“ A jak to dořekla sklonila se nad černým ptákem a přejela špičkou jazyka po celé jeho délce od kořene až po žalud.

Opět se narovnala a dál divoce jezdila rukou po tom klacku. „Achh to byla nádhera.“ Zachroptěl cikán. „Jsem rád že se ti líbí, mě se zase líbí ty tvoje kozičky.“ Dodal v zápětí a do své dlaně uchopil jedno její prso, které lehce zmáčkl. Teď zasténala Martina, která se doposud mírně od cikána odtahovala, ale nyní se k němu bokem více přitiskla. Toho hned cikán využil a zajel rukou pod košíček krajkované podprsenky, z kterého po chvíli vytáhl Martinino ňadro. Teď to byla jeho hlava, která se sklonila aby jazykem přejel po naběhlé bradavce, kterou vzápětí vsál do úst a začal jí v nich cumlat. Nakonec zcela její prso zmizelo v cikánových ústech a při tom celou dobu Martina slastně vzdychala. Potichu, slabě, ale slyšel jsem to. A když to samé udělal cikán i s druhým prsem, ustála v honění jeho údu a rozepnula si podprsenku, aby jí i s košilí položila vedle sebe na lavičku. Nyní měla na sobě už jen kalhoty. Opět se začala věnovat cikánovu údu. Znova jsem pln překvapení a vzrušení sledoval, jak sklání hlavu, aby její hbitý jazýček mohl rejdit po naběhlém žaludu, jenž vzápětí zmizel v její pusince.

„Ach ano, ano, to je ono kuř ho, ach si ale kurvička.“ Sténal cikán a když se Martina opět napřímila zeptal se jí. „Jak ti chutnal můj čurák?“ Opět se usmála, vypnula svou hruď a pravila. „Hmmm mňam.“ Oba se začali smát, ale Martina neustávala rychlými pohyby své ručky přetahovat předkožku přes žalud. Cikán se pokusil jednou rukou dostat do klína mé přítelkyně, ale daleko se nedostal. Martina měla jednu nohu přehozenou přes druhou a tak jeho ruka opět putovala na prsa, která ve svých dlaní zmáčkl a dychtivě i vsál do svých úst. „A jak vám chutnají má prsa.“ Zasténala po chvíli Martina, cikán se odlepil od jejích prsou a zadíval se jí do očí. Tváře měli tak blízko sebe a on jen. „Hmmm mňam.“ Po té se opět začali smát a pak líbat. Ano, sledoval jsem jak má krásná šestnáctiletá přítelkyně honí postaršímu cikánovi ptáka, nechává si od něj sahat na svá pevná prsíčka a teď i v ústech rejdit jeho jazyk. Polibky mu oplácela stejně vášnivě, jak je od cikána přijímala. Přitom dál honila cikánův úd a své nohy dala mírně od sebe. Chvíli trvalo, než si toho cikán při vášnivém líbání a mačkání prsou mé přítelkyně všiml, ale jen co se tak stalo, hned jeho ručka sklouzla do klína, mezi nohy mé milované Martiny a já se vztekem a neuvěřitelným vzrušením sledoval jak přes slabou látku kalhot začal dráždit její kundičku.

Cikán evidentně získal sebevědomí, zvláště po tom, co sténání mé přítelkyně zesílilo a ona usilovněji jezdila svou ručkou po jeho údu. Opatrně, zatím co dál líbal mou přítelkyni, rozepínal knoflíček u kalhot a pak i zip aby mohl vítězoslavně vniknout rukou do kalhot a dotknout se již mladinké kundičky mé přítelkyně. Ta v tom okamžiku hlasitě zasténala a nechala ať jí cikánovi prsty dál způsobují rozkoš, jenž momentálně prožívala. „Ach ano, je tak mokrá.“ Zasténal cikán, který vytáhl svou ruku z Martininých kalhot a hned si olízl dva prsty. „Z čeho asi?“ Dodal v zápětí, když zase zasunul ruku do kalhot. Martina chvíli sténala až se jí nakonec z úst vyloudilo. „Z toho tvého čuráka.“ Opět se začali líbat. Už to nešlo vydržet, musel jsem i já vytáhnout svého ptáka a při té vzrušující podívané si ho začít honit.

Cikán jasnými dotyky rukou naznačil, že by rád stáhnul Martině kalhoty z jejího těla. Ta mu odpověděla mírným nadzvednutím zadečku a brzy už přetahoval cikán kalhoty přes její kotníky a odhodil je na zem. Má drahá přítelkyně už byla jen kalhotkách, zářivě bílých tangách, která ale musela již být pěkně nasáklá jejími milostnými šťávami. Sklonila svou hlavu nad cikánovým klínem, aby do pootevřené pusinky vsunula jeho tvrdý úd, jedna ruka přitom dál po něm jezdila a druhou mačkala černé koule. „Ach ano kuř ty kurvičko, kuř.“ Sténal cikán slastí. „Ach ty si úžasná, s takovou brzy budu.“ Zasténal znova cikán, když jeho úd zajel hluboko do krku mé přítelkyně. Ta jej po chvíli doslova vyplivla z úst, opět se opřela o opěradlo a jen rukou tvrdý úd zpracovávala. „Líbí se ti to kurvičko?“ Zeptal se opět Martiny, jen mu pohlédla do očí a přikývla a opět se přilepila na jeho ústa. Když se odlepili od sebe, tak cikán vstal z lavičky a poklekl mezi rozevřené nohy mé přítelkyně, aby svou hlavu zasunul do jejího klína a mohl jazykem začít vylizovat šťávičky vytékající z kundičky. Martina doslova vyjekla rozkoší, chytla cikánovu hlavu do svých rukou a víc si jí zatlačila mezi do široka roztažené nohy. „Ach ano lízej, lízej.“ Sténala, zatím co se její štíhlé tělo kroutilo v návalu rozkoší. A cikán lízal a s chutí, přitom jsem zahlédl, jak dvěma prsty lehce vniká do Martiny kundičky a pak je do ní prudce vrazil.

Martina znova vyjekla, ale ne rozkoší. Její tvář se zkřivila bolestnou grimasou. Byla to však chvilka, brzy opět slastně sténala. Po chvíli cikán prsty z její kundičky vytáhl, aby se opět svými ústy na ní přisál a bylo mi hned jasný co asi vylizoval. Martina však sténala dál. „Ach to je nádhera, bože to je nádhera. Vylízej mi jí, vylízej.“ Sténala a rukama si víc tlačila cikánovu hlavu do svého klína.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *