Diskotéka 02

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Možná jste si už položili otázku, proč jsem nic neudělal, proč jsem nezakročil, jak dřív tak teď, ale představte si to. Vaší šestnáctiletou dívku, takhle šikovně sbalí postarší típek, k tomu cikán s pořádným pérem.

Ze začátku mě jen zajímalo kam až to dojde, přesvědčoval jsem se, že kdyby přišlo na nejhorší, tak to vše zarazím. To ještě ve mně převládal vztek, ale v tomto okamžiku už to bylo vzrušení a já si přál vidět tu černou kládu v úzké kundičce mé přítelkyně. Možná jsem zvrácený, když se mi to líbilo, ale co, určitě nejsem sám. A tak jsem tam stál, honil a sledoval, jak cikán bravurně líže pičku mé přítelkyně a jak v ní už docela snadno rejdí třemi prsty. A Martinka jen sténala, hladila si kozičky a její tělo se svíjelo v návalech rozkoše. „Ach, uf, ano pořádně mi ty prsty tam vraž aaaach.“ Sténala a přirážela proti cikánovým prstům. „Líbí se ti, když je něco ve své pičce?“ Zeptal se cikán a vyčkával odpovědi, která se mu dostala okamžitě. „Je to nádhera tam něco mít.“ Zasténala Martina a nechala cikána, aby z ní stáhl i ten poslední oděv, tanga. Uchopil je do ruky a pak k nim dlouze přičichl. „Ještě lepší by bylo, kdyby v tvé píče byl můj čurák.“ Zasténal, když odhodil kalhotky na zem, přitom pořádně zarazil prsty do Martiny kundičky a druhou rukou zmáčkl její prso. Martina zasténala v přívalu další vlny rozkoše. „Tak už mi ho tam vraž, ale vem si šprcku.“

Konečně se začalo naplňovat to, co jsem si přál. Cikán se postavil a stáhl ze sebe kraťasy a trenýrky. V rozkroku se mu houpal, před tváří mé přítelkyně, jeho povadlý úd, připomínající teď zahradní hadici. Martina neváhala dlouho, hned černý úd uchopila do ručky a vsála do svých úst. „Ach, teď ti ukážu kurvičko, jak mám rád kuřbu.“ Zasténal cikán, zatím co ruce zajely Martině do vlasů a náhle začal přirážet.

Martina vytřeštila oči, tohle nečekala, protože tvrdnoucí úd zajížděl hluboko do jejího krku a ona se začala dusit a dávit. Když po pár přírazech cikán svůj už tvrdý úd vytáhl, tak se ale na něj nezlobila, z úst jí přitom vytekla spousta slin, které jí po bradě stékaly na její tělo. Cikán jednou rukou držel svůj úd a otíral jej žaludem o tvářičku mé přítelkyně. „Uff, bomba.“ Hlesla Martina, když konečně nabrala dech a sama otevřela ústa, aby do nich mohl černý úd zajet. Sledoval jsem jak cikán potěšen, začal opět přirážet, zajížděl svým nemalým ptákem hluboko do úst mé přítelkyně, až po koule, ale v okamžiku, kdy se začínala dávit, hned jej vytáhl. Vždy byl obalen spoustou slin, které vytékali Martině z úst. Martina si přitom všem ještě dokázala dráždit svou kundičku. Cikán opět otíral svůj úd o tvářičku mé přítelkyně. Po několika opakování ji měla celou od svých slin. „Ano děláš to skvěle děvko. Ach ach.“ Sténal když opět vrážel svůj úd hluboko do Martinina krku. Nakonec se sehnul, aby ze svých kraťasů vytáhl peněženku a z ní balíček kondomů, který podal Martině. „Dělej nasaď ji, ať ti ho tam vrazím.“ Zasténal nedočkavě. Na Martině bylo vidět také značné vzrušení, ruka se jí třásla, když roztrhávala obal kondomu a nasazení jeho samotného jí nedalo menší práci. Nakonec byl černý úd v gumové ochraně a znova zmizel v Martinině pusince aby se pěkně obalil jejími slinami.

Konečně jsem tedy mohl vidět, jak kundičku mé Martiny roztáhne ten černý pták. Martinka se postavila opíraje se rozkročmo rukama o opěradlo lavičky, vyšpulila svou krásnou prdelku proti cikánovu klínu. Cikán okamžitě přistoupil k mé přítelkyni, jednou rukou si udržoval svůj černý úd v tvrdém stavu a druhou si naslinil, aby pak prstem ještě jednou projel Martininu kundičku. Martina se roztřásla očekáváním a vzrušením. Pak už jsem jen sledoval jak cikán nasazuje žalud svého údu na okraj přítelčiny kundičky a jak pak už pozvolna do ní zasunuje celý svůj úd. „Ach bože, bože, ten je velkej. Ach.“ Sténala Martina, jejíž kundička musela být tím ptákem celá zaplněná a příjemně roztahována. Když v ní byl cikán z poloviny, uchopil Martinu pevně za zadeček a přirazil. Martina vyjekla překvapením a náhlou rozkoší, jenž projela jejím tělem, když tak ohromný úd zajel až na dno její pičky. „Jooo, pořádně ti tu píču protáhnu.“ Zasténal cikán, plácl mou přítelkyni po zadečku a začal rychle a tvrdě přirážet. Ta se už jen pevně držela opěradla lavičky a slastně sténala. „Bože ta je tak úzká.“ Sténal dál cikán. Divoce jsem si ho honil a sledoval ty dva, jak si užívají. „Ach, ach ano, protáhni mi mou píču, pořádně ano, ach.“ Sténala Martina a cikán přirážel jak divý, až se začala lavička pod nápory jeho přírazů pomalu převracet. Vytáhl proto svůj úd z Martininy píči a sedl si na lavičku. „Pojď na koníčka děvko.“ Zachroptěl a už sem jen sledoval, jak Martina, zády k němu, rozkročmo nasedá na jeho klín a přitom si jednou ručkou cikánův úd nasazuje na okraj své kundičky. Teď jsem teprve měl tu pravou možnost sledovat, jak pořádně cikánův pták roztahuje tu její nadrženou pičku. Nohy dala na lavičku a pak začala doslova poskakovat na cikánově ptáku. Pohled to byl krásný, jak zajížděl celý až po koule do její roztažené pičky a zase se rychle objevoval. „Jo dělej ty děvko, jo ach, ano, ano.“ Sténal cikán, který držel Martinu za pas, aby náhodou při tak divokém poskakování nespadla z lavičky a neublížila si. „Líbí se ti to ty čubko? Líbí se ti, když je v tobě?“ Chroptěl opět cikán, jenž se snažil přirážet proti poskakování mé drahé přítelkyně. „Ach, ano, je to nádhera. Uff, udělám cokoliv aby se ti to líbilo jako mě.“ Zasténala Martinka. Cikán si jí přitiskl zády na svou hruď, takže přestala na chvíli poskakovat a jen vrtěla pánví, aby se cikánův úd v ní alespoň trošku pohyboval. „Chci ti jí vycákat děvko.“ Pravil cikán, zatím co jednou rukou mačkal její kozičky a druhou hladil kundičku.

Martinka na to hned vstala a jedním pohybem stáhla z cikána kondom. Potom se posadila na jeho klín, čelem k němu a začala ho líbat. „Vyšukej mě se vším všudy. Chci jí mít plnou tvé mrdky.“ Pravila, když se od jeho úst odlepila. V tom okamžiku jí cikán uchopil pod zadečkem a vstal, chvíli, jen chvíli byla ve vzduchu, objímaje svýma nohama cikána kolem pasu, protože hned šel cikán na zem a položil Martinku na záda. Jenom stačila dát nohy na horu a už do její kundičky nadrženě vrazil cikán svého ptáka a začal přirážet. „Ach ano, ano, pořádně, vymrdej mě, vystříkej ach, ach.“ Sténala Martinka a snažila se přirážet proti cikánovým pohybům. Oba už dost hlasitě sténali a bylo evidentní, že velikost rozkoše, kterou oba prožívali je na hranici orgasmu. Pleskání nahých těl muselo znít snad na kilometry v okolí a jak Martinina kundička krásně mlaskala, když do ní zas a zas zajížděl celou délkou černý pták, aby se zastavil až o její samé dno. „Ach, tak to mám ráda, pěkně tvrdě. Ježíš ten tvůj čurák je neuvěřitelnej, panebože to je nádhera já už budu nastříkej to do mě, zaplň mou píču svou mrdkou ach ano, ano.“ Sténala Martinka, která se doslova pod cikánem zmítala v křečích rozkoše jak had. „To víš, že to do tebe nastříkám ty jedna kurvo, a nebude to naposledy.“ Brzy na to prožila Martina svůj první orgasmus při milování a dala to hlasitě najevo. Hned na to se udělal i cikán, sledoval jsem, jak tvář měl zkřivenou v grimase neskutečné rozkoše a slyšel Martinu sténat. „Ach, ach, ano tak ji zaplň celou celičkou, to je nádhera.“ A cikán stříkal a přitom dál jezdil svým ptákem divoce v Martinině kundičce. Bylo doslova vidět, jak z ní stříkají proudy jeho semne, od kterého měl cikán brzy celý svůj úd. „Ach bože, bože, ach.“ Zasténala opět Martina a začala přirážet proti cikánovým pohybům. Pár minut a cikánův úd zcela ochabl a vyklouzl z její kundičky plné lepkavého semene, jenž rázem doslova vyteklo ven. To však nebránilo cikánovi, aby se nezačal s mojí přítelkyní líbat a dál rukama osahávat její nahé tělo.

Už jsem se nedokázal koukat. Sedl jsem si na zem a opřel o strom, abych si pročistil myšlenky. To co jsem viděl mě vzrušilo a zároveň i dost ranilo. Má přítelkyně byla odpaněna a ne mnou. „A ty si chtěla odejít.“ Zaslechl jsem po chvíli spokojený hlas cikána. Oba už byli u lavičky a zřejmě se oblékali. „Bylo to úžasné.“ Odpověděla Martina dychtivě a zřejmě cikána znova začala líbat. Když jsem opět opatrně vykoukl zpoza stromu, byli již oblečeni a seděli na lavičce. Martina obkročmo na cikánovi a oba se vášnivě líbali. Pohled to byl vzrušující a zraňující zároveň, ale čím déle jsem na ty dva koukal, tím víc mi to bylo jedno a tím víc jsem byl opět vzrušený. „Musím už domu.“ Pronesla Martina a cikán jen kývl, už jí nebránil, proč také. A tak jsem tam zůstal sám a přemýšlel, co udělat. Mám to říct? Nemám? Raději jsem toho přemýšlení nechal a šel zpět na kasu se trochu vyspat. Zítra budu moudřejší.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *