Děvka v HK

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jednoho dne jsem dostal chuť si zašpásovat a zrovna nebyla žádná po ruce. Tak na doporučení kamaráda jsem se rozhodl navštívit soukromý privát v Hradci Králové. Objednal jsem se u slečny Jany, představil se jako Franta a v dohodnutou hodinu jsem přijel do Hradce. Otevřela mě drobná žena, tak cca 35 let, pěkný prsa, super zadek, prostě se mně moc líbila. Uvedla mě do obýváku a kecali jsme chvíli o blbostech. Po chvíli mi povídá „tak na jak dlouho chceš jít na pokoj?“

 

„Tak na hodinku, ale chtěl bych tě šukat do zadku a udělat se ti do pusy bez gumy, šlo by to? A kolik za to chceš?“ Ihned ze sebe vyhrkla „do pusy ne, jen s gumou a do zadku mě šukat můžeš, ale za příplatek 300, -Kč. “ „Dám ti litr navíc, když mě ho vykouříš, ale chci koukat, jak ti moje semeno teče z pusy a chci si to nafotit. “ „Tak to ani za nic, to nedělám a fotit se dobrovolně nenechám. “ Tak jsem si řekl, že tudy cesta nevede. „Tak na hodinu za 1500, – Kč plus to šukání do prdele, ale vystříkám se ti na obličej. “

 

To se už naštvala, „na obličej taky ne“. Ty děvko, jsem si pomyslel, já ti tu mojí mrdku do krku nějak nastříkám a začal jsem přemýšlet jak to provedu. Dal jsem koupel, přišel za ní na pokoj, kde nebyly okna, jen místnost, kde po zavření dveří je tma jak v pytli a brada mě spadla, ty kozy, jak jí nádherně vysely, kunda hladce vyholená, jen jí přelíznout. Lehnul jsem si vedle ni a ona mě začala masírovat ocas, který jsem měl během chvilenky tvrdý jak kámen. Nasadila gumu a začala mě ho kouřit, jemně, pomalinku, prostě nádhera. Jak vedle mě klečela a kouřila, tak jsem jí začal prstem projíždět kundu. Povídám jí „sedni si mě na pusu, chtěl bych ti jí lízat. “

 

Pak si mě sedla kundičkou přímo na jazyk, který jsem jí hned strčil do té sladké dírky. Asi se jí to líbilo, protože do minutky byla nádherně mokrá, hekala u toho jako pravá kurva, pořád mě ho kouřila, já ji lízal tu slaďoučkou mrdku z kundy a pomalu jsem jí projížděl zadek. Lízal jsem jí poštěvák, mrdal palcem prdel a ona kouřila, hekala, přirážela. Poprosil jsem jí „klekni si, chci tě mrdat zezadu. “ Klekla si a roztáhla si sama půlky a mrdkou z kundy si namazala díru do zadku, tak jsem si řekl, že chce, abych jí píchal do zadku, tak jsem jí ho tam narval. Přirážela, hekala, kozy jí lítali tam a zpět, koule mě pleskali o její kundu, semeno se mě vařilo v koulích. Povídám „bože ty jseš děvka, brzo ti tu prdel vystříkám. “ „Já vím“ povídá a ještě víc začala přirážet. V tu chvíli jsem ucítil, jak mě praskla šprcka a pomyslel jsem si, tak teď ti tu prdel hezky vystříkám. Jenže ta mrcha to poznala, vysmekla se a šla pro novou gumu.

 

„Tak mě ho dokuř, šetři gumy, já budu stejně hned stříkat. “ „Zapomeň, jestli chceš, vyhoním ti ho na moje prsa. “ „Tak já si ho vyhoním na ty tvoje kozy sám. “ Honil jsem si ho, klečel nad ní a když to na mě přišlo, stisknul jsem si pevně ocas a semeno které jsem měl po týdnu v koulích ze mně vystříklo, že kozy přeletěla dávka a přistála přímop na jejím obličeji. „Ty jseš ale. . . “ naštvaná odešla z pokoje se otřít do koupelny. Já jsem byl moc spokojený a prohlížel jsem si ten malý byteček. Když přišla z koupelny, tak se jí ptám „ty jseš tady sama?“ „Ne, mám ochranku na telefonu a když se jim do hodiny neozvu, hned přijedou. “ Tak jsme potom seděli, kecali a já jsem sledoval, jestli zavolá, jak má, té její ochrance. Nikam nevolala, nikdo nepřijel, tak jsem si řek, ty kecáš, s tebou si ještě nějak pohraji. Potom jsme kecali, jako proč nepolyká a ona na to „jseš tady poprvé, tak to nedělám, když je klient stálý, znám jej, tak to se i dohodneme, ale takto na poprvé ne. “ Dohodli jsem se, že zajdu častěji a časem se uvidí. To semeno do ní nějak dostanu.
Uběhl měsíc a já jsem opět dostal chuť na Janu, s tím, že si ji dnes nějak nafotím, tak jsem zavolal z utajeného čísla, objednal se na jejím čísle, přijel do Hradce a hned ve dveřích jí hlásím „jedu z domu, koupal jsem se doma, jdem hned na to, nemám moc času, tak jen na půlhodiny. “ Byla ráda, že se nezdržujeme s kecáním a hned šla do koupelny se osprchovat. Já jsem si půjčil super mobil s foťákem, nastavil jsem si jej tak, aby byl potichu při focení a zkusil jsem vyfotit pár fotek interiéru, šlo to skvěle. Přišla Jana, nahá, natěšená a začali jsme jako posledně. Šukal jsem ji hlavně zezadu a přitom jsem fotil, aniž by o tom věděla a při tom jsem dostal ďábelský plán, vystříkám se do ní a natvrdo. Odložil jsem mobil a poprosil ji, ať si lehne na bříško, tak poslechla a já ji zalehl a šukal jí v leže. Hekala u toho, prožívala to, asi se jí to i líbilo. Po chvíli mrdání jsem vyndal čuráka z její kundičky a ve vteřině stáhl gumu, na to jsem jej vrazil zpět a čekal, jestli to pozná. Nepoznala. Do prdelky jsem nechtěl riskovat, aby to nepoznala, že jí píchám natvrdo. Nádherně jsem se do té kurvy vystříkal a bylo tam toho zase požehnaně. Vyndal jsem ocas, ona vstala a málem omdlela, když jí moje semeno teklo z kundy.

 

„Ty jsi neměl gumu?“ rozčilovala se. Jsem se na ní uraženě podíval „vždyť jsi říkala, že můžu bez, tak co se teď rozčiluješ. “ Bylo vidět, jak se zlobí a to mě ještě víc rozdráždila. Povídám ji, „tak mě ho ještě vykouříš bez gumy?“ A to asi už bylo moc, „ty jsem už nelez, takový hajzly nesnáším. “ „Tak si na mě zavolej tu tvojí ochranku, já se nehnu, dokud mě nevykouříš čuráka a semeno nespolykáš, když jsem si to zaplatil, času mám teď dost. “ „Nic jsi neplatil, tak koukej padat, takových by bylo, co by chtěli mrdat zadarmo, tak vypadni a fofrem. “ Ocas mě už zase stál, ona běhala po pokoji jen tak v osušce, nevěděla co dál, tak vyndala peníze z tašky, dala mě litr a říká „tady to máš a jdi pryč. “ Ale mě se nechtělo, měl jsem na ní znova velkou chuť, seděla v obýváku a byla zoufalá. Tak jsem k ní přistoupil s čurákem v pozoru a strčil jsem jí ho před obličej. „Tak budeš kouřit, nebo ne. “ „Nebudu, říkala jsem ti ať vypadneš. “ Tak jsem jí chytil za vlasy a přitáhnul jsem si ji až k ocasu a přes rty jsem bodal do její pusy. Začala se škubat, kopat, chtěla mě kopnout do koulí, ale to se jí nepovedlo a potom přepadla dozadu, ležela na válendě, zcela nahá a odkrytá, osuška z ní už spadla. Pěkně jsme se poprali, já jsem si s ní jen hrál, já stokilový prase, ona drobná holčina, dělal jsem si s ní co jsem jen chtěl. Popadl jsem ji za kotníky a stáhl z válendy na půl těla, aby klečela na zemi a byla ohnutá přes hranu válendy. Držel jsem jí pevně za ruce, prdelka byla nádherně vyšpulená, tak jsem jí strčil čuráka natvrdo přímo do zadku. Řvala u toho, nechtěla, ale musela a ochranka? Ta nikde. Mohl jsem si v tu chvíli s tou čubkou dělat, co jsem chtěl. Když už křik byl moc hlasitý, strčil jsem jí osušku na pusu a povídám „čím víc řveš, tím víc mě vzrušuješ, tak jen řvi a budu tady do rána, nebo se uklidni, já tě omrdám a až se udělám, potom půjdu. “ Asi pochopila, že jiné šance nemá, tak ztichla a já ji natvrdo píchal prdel, potom kundu, zase prdel a tak jsem to chvíli střídal. Po prvním výstřiku potom můžu šukat dvě hodiny v kuse, tak jsem si to užíval a protahoval jsem to, střídavě jsem jí šukal na válendě, na posteli v obýváku, na letišti v pokoji a kouřila mě, když seděla v křesle. Její telefon vyzváněl, ale nikdo nepřišel na kontrolu, tak jsem vesele šukal dál. Občas jsem jí dal čuráka na kouření a ona nyní bez protestů kouřila a bez gumy. Povídám „tak vidíš, že to jde, když musíš. “ Asi dvě hodiny jsem jí takto mrdal, když už jsem to nevydržel a nacpal jsem jí ocas do pusy. Toho semene muselo být opět moc a moc, ale tato děvka to umí polykat, neukápla ani kapka, všechno to slupla. Ustrojil jsem se a bezeslova vypadl, jak si přála a užíval jsem si střídavě tři hodin a ZADARMO!!!
Když jsme vzpomínali s kamarádem, tak povídá „a nemáš strach že tě udá za znásilnění?“ „Nezná moje jméno, nemá moje číslo na mobil a když tak se tím živý, má na netu inzerci, webovky a já jsem si za to zaplatil, tak to asi ta děvka nechá být. Kamarád tam včera byl, Jana funguje stále, na mě asi už zapomněla a ochranka? Ta tam stále není. Škoda že už za Janou nemůžu, ale tu její prdel bych zase opíchal, kdybych měl příležitost. Už nad ni zase přemýšlím a uvidíme co dál. . . . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *