Dědek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Konečně večer, konečně jdu domů. Před domem potkám souseda. Starý odporný chlap. Hned se ke mně hlásí, dobrý den Heleno, máte u mě doporučený dopis, pojďte si pro něj. . . Šla jsem s ním k němu domů. Pozval mě dál, a i když se mi nechtělo, postoupila jsem jen do předsíně a čekala jsem až donese dopis. On mi však nečekaně navrhl jestli bych si nechtěla přivydělat 5000, – Stačí jen se svléknout do naha a on by sem tam na mě sáhl. .

Upřímně, bylo to dost peněz, pracuji jako prodavačka a plat nemám moc vysoký. Tak jsem si řekla, že to nějak přežiji. Šla jsem dál on si sedl do křesla a řekl ať se svleču. Pomalu jsem se svlíkla, . . . chvíli se díval a pak mi řekl ať si sednu na stolek a roztáhnu nohy. . . pomalu jsem roztáhla nohy. . Víc zařval on a přerývaně dýchal. Roztáhla jsem nohy jak to nejvíc šlo. . Přišel ke mě a začal mi hladit stehna a pak mi strčil prst do kundy a při tom u toho podivně chrochtal. . . byl mi strašně odporný a tak jsem mu řekla, že to už stačí. Domluva zněla, že si jen sáhne. On ale zařval, že jsem stejně děvka a ať držím, že ještě neskončil. Pak zavolal do vedlejšího pokoje „Franto, pojď sem, mám ji tu roztaženou“. . .

Ve dveřích se objevil obtloustlý chlap okolo čtyřicítky. Strašně jsem se lekla, protože jsem v něm poznala známého mého otce. Takže holčičko, bud uděláš všechno, co ti řekneme, nebo to na tebe napráskám rodičům , jak si přivyděláváš. Měla jsem snad na výběr?? Dívali se na mně jak se topím v rozpacích. Dědek si rozepnul kalhoty a vytáhl ven odporný scvrklý penis. . . Při tom mě pořád prstil, zajížděl do mě rukou a mě se to proti mé vůli začalo líbit “ cítím jak ji má mokrou, zachechtal se a mačkal mi poštěvák, začala jsem se vrtět a přirážet. Mezitím ho Franta odstrčil a řekl, “ uhni. . pěkně mi už stojí. Vytáhl ho začal mi ho rvát do kundičky. . . přirážel a chroptěl, “ to je alespoň kunda, ta mastí“ byl hotový za pár minut, přestal těsně před mým vyvrcholením.

Celá jsem se třásla. Dědek se však jen díval a pak mi poručil, „teď mě rozkuř a já tě pak za odměnu udělám. Vzala jsem do pusy jeho odporný penis, po chvíli jsem cítila jak tuhne. . Nedočkavě jsem si klekla a čekala až ho do mě narve zezadu. On však otevřel dveře na balkon a poručil mi ať jdu za ním, chtěl ať si tam dřepnu a roztáhnu nohy. . Pak mě chvíli pozoroval jak si sama třu poštěvák. Přišel ke mě zezadu a drtil mi prsa. . druhou rukou mi strkal prst do kundy. Z protějších domů bylo na nás dost vidět, ale v tu chvíli mi to bylo jedno. Chtěla jsem ať mě vyšuká a chtěla jsem to hodně. Franta seděl nedaleko a pořád nás pozoroval. Pak mě dědek předklonil a konečně mi ho tam narval. Párkrát přirazil a já se zatřásla v prudkém orgasmu.

Když jsem odcházela, řekl mi, vidíš holka, užila sis a ještě sis vydělala.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *