Dárek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Petra a je mi 31 let, mám štíhlou postavu a krátké blonďaté vlásky a když mám čepici, tak vypadám spíše jako kluk. Se svým manželem jsem už více než 13 let, když jsme spolu začali chodit, tak jsem vlastně nikdy neměla žádné pořádné zkušenosti a až se svým manželem jsem postupně pronikala do tajů sexu.

Vloni k vánocům jsem od něho dostala zajímavý dárek, byl to poukaz na několik masáží dle vlastního výběru v masérském salonu u nás ve městě. Na masáž jsem se moc těšila a hned po vánočním shonu a volnu jsem se po Novém roce objednala. Objednávku jsem provedla telefonicky s masérkou, která byla zároveň majitelkou. Salon byl moderně zařízený s velkým lehátkem „s dírou na hlavu“. Masérka byla hrozně příjemná paní cca 35-letá, byla o hodně větší než já, sama měřím 174 cm a byla velice statné postavy ale vlastně byla naprostou souměrná, byla vlastně velká, ke své postavě měla velká prsa a bylo vidět, že má celkem vypracované ruce. Připadala mi jako bohyně z filmu o Conanovi :-). Domluvili jsme se, že mi provede masáž bederní páteře a ramen. Masáž byla narostu úžasná. Její silné dotyky bylo hrozně příjemné i když hodně tlačila. Po masáži jsem si domluvila hned další termín na příští týden. Příští týden jsem dorazila do salonu, ale má masérka tam nebyla, byl tam její manžel, který Michaelu (tak se masérka jmenovala) omluvil. Sdělil mi že je také masér a že mě bude masírovat on, byl to obrovský chlap a ke své ženě se naprosto hodil, jemu bylo asi 40 let. Společně by vypadali jako comixový hrdinově z dávných věků :-).

Začal mě masírovat, ale nezastavil se jen u bederní páteře, ale pokračoval i na hýždě a stehna a lýtka, myslela jsem, že si nepřečetl zakázkový list. Nikdy jsem takový pocit nezažila, dost hodně mě tě začalo vzrušovat, zejména když mi masíroval vnitřní stranu stehen hodně blízko u rozkroku. Měla jsem zavřené oči a asi jsem i trochu vzdychala, protože mi připadalo, že se usmál. Byla jsem docela zklamaná, když přestal a přešel mi k hlavně a začal mi masírovat opět ramena. Jak mi masíroval ta ramena, tak jsem najednou měla takový pocit, že se mi, jak jsem měla obličej v otvoru masážního lehátka, že se mi něco otřelo o tvář, otevřela jsem oči a ustrnula. Měl rozepnuté kalhoty a z nich mu trčel obrovský penis s ještě větším modrofialovým žaludem. Cukla jsem hlavou a chtěla se zdvihnout, ale nekompromisně mě přitlačil zpět na lehátko. A přísně mi řekl, abych nehrála překvapenou, že jsem určitě úplně mokrá a abych otevřela pusu a začala ho kouřit. Já jsem nejdřív nechtěla, ale ten pocit bezmoci a vzrušení mě začal ovládat. Nejdříve jsem mu žalud olízla a pak jsem ho pomalu začala kouřit. Nijak už na mě nenaléhal, jen mi řekl abych nespěchala, že si chce užít mojí pusinku. Pomalu mi zajížděl do pusy a mě to začalo pořádně vzrušovat. Natáhl se přes moje tělo rukama, sundal mi ručník, který jsem měla přes zadeček a pomalu mi začal prsty masírovat mušličku.

Vtom se rozrazili dveře a já hned vypustila jeho penis z pusy a koukla tím směrem v nich stála Michaela! Hned se na něho dost hlasitě obořila a řekla mu „Snad nechceš tuhle křehulku rozpárat tím svým klackem?!“ Já jen nevěřícně koukala jak přišla ke mně a pohladila mě přes kundičku a zastrčila do mě prst. „Na ten Tvůj klacek je moc těsná!“ a než jsem se nadála tak mě vyzdvihla a přenesla na koženkové křeslo, které stálo hned vedle. Okamžitě aniž by ji vlastně zajímalo, jestli se mi to líbí a nebo jestli to chci, tak mě začala dlouze lízat. Bylo to tak překvapující, že jsem se nezmohla na žádný odpor a navíc to bylo hrozitánsky vzrušující. Za několik desítek vteřin jsem jí vycházela jejímu jazyku vstříc pohybem pánví. Chvilku mě ještě lízala, pak mi začala strkat do kundičky nejdříve jeden, pak dva a nakonec jsem v sobě měla celkem čtyři její prsty. Pomaličku mě jimi protahovala. Najednou řekla, tak pojď drahoušku, trochu tě nasliním. Její muž, který si mezitím honil rukou svého ptáka přišel blíž a ona ho začala pomalu kouřit. Po nějakých dvou minutách řekl, jestli už může a ona že ano že už jsem roztažená jako profesionální kurva. Vyndala ze mě prsty a kousek si poposedla. On mi jednu nohu zdvihl a sám si stoupl na opěradlo křesla a začal mi pomalu vsunovat svého ptáka do mé kundičky, byla jsem vlastně jakoby křížem, byl hodně opatrný, navíc já byla strašlivě mokrá a on hodně nasliněn od své ženy. Když byl ve mně celý tak jsem si docela oddychla. Začal mě pomaličku projíždět celou délkou svého velikánského ptáka. Dělal mi to pomaličku a velice citlivě. Byla jsem na vrcholu blaha. A on stále pokračoval stejným tempem, najednou jsem dosáhla orgasmu, který jsem nikdy neměla, nejdřív jsem myslela, že jsem se počurala, ale byl to můj opravdu první tzv. mokrý orgasmus. Začali se oba smát a Michaela najednou řekla aby mě pořádně rozpumpoval. Hrozně zrychlil, popadl mě za pánev a úplně si mě na sebe narážel. Taky jsem si všimla, že mu Michaela začala zezadu olizovat zadek a koule. Trval to snad 15 minut. Najednou mě pustil, vytáhl ho ze mě, ale hned vzápětí do mě vjel jen špičkou žaludu a začal stříkat, trvalo to snad 20 sekund. Pak si stoupl na obě nohy a mě bylo líto, že jsem se ještě neudělala znova. Jak mě tohle napadlo, tam mi Michaela řekla ať sedím, zdvihla mi obě nohy a pomalu mi začala slízávat jeho semeno. Za chvilku jsem se znova udělala, ale ne už tak jako před tím. Když přestala, tak zdvihla hlavu usmála se na mě a řekla „smím Tě objednat na příští týden?“ Zmohla jsem se jen na ANO…! Michaela mi ale hned odpověděla: V pondělí jsem tu jen já, ve středu oba a v pátek jen manžel „tak jaký den!!“……

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *