Dana, manželka a děvka v jedné osobě

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je mi 34 let, pracuji v Praze u jedné zahraniční firmy jako technický inženýr a občas musím i na několik měsíců vycestovat kvůli práci do zahraničí. Jsem rok šťastně ženatý se svojí manželkou, které je teď 21 let, jmenuje se Dana a pracuje v jedné cestovce jako účetní. Moje manželka je neskutečně krásná, 170 cm vysoká černovláska s vlasy do půli zad, černé uhrančivé oči, krásně opálenou pleť, štíhlounké postavy, 55 kg, prsa pevné trojky tzv. liščí čumáčky, štíhlí pas, krásně vykrojené boky s vyšpuleným rajcovním zadečkem. Prostě, když jsme spolu šli po městě, tak se za ní každý chlap otáčel a mě se to líbilo, neboť jsem byl šťastný, že jenom já obdělávám tuhle samičku. Začal jsem s ní chodit od jejích 16 let, kdy jsem jí odpanil a ona nikdy neměla nikoho jiného, než mě.

Jednou jsem musel pracovně vycestovat do Austrálie na více jak dva měsíce. Rozloučili jsem se v romantickém objetí plném zamilovaných polibků a letěl. Během těch dvou dlouhých měsíců jsme si občas zavolali a pravidelně mailovali. Byla to dlouhá doba a moje hormony si řekli o své, tak jsem si ho musel párkrát vyhonit. Vždy jsem si říkal, co asi tak dělá moje drahá polovička, která mi tvrdila, že si to sama nedělá, že jí přijde perverzní.

Moje práce byla hotová a já letěl domů. Když jsem po nespočtu hodin strávených v letadle dorazil domů, těšil jsem na svého miláčka, jak se na ní vrhnu, až přijde z práce a hezky se pomilujeme. Doma jsem nechal kufr v chodbě a zamířil jsem si to do koupelny. Proto, že jsem vydělával dost peněz, mohli jsme si dovolit slušný baráček na okraji Prahy, kousek od metra Černý most. Každý jsme měli svojí pracovnu, respektovali jsme své soukromí a nelezli si do nich. Když jsem procházel kolem její pracovny, uslyšel jsem jak bzučí chod ventilátoru počítače. Že by byla doma, napadlo mě? Otevřel jsem dveře, ale pracovna byla prázdná. Nevím, proč ten počítač nevypíná, když není doma, zamumlal jsem si pro sebe a šel ho vypnout. Když jsem zavadil o myš, na obrazovce naskočil její profil s kolonkou pro zadání hesla. Nevím, co mě to napadlo, sednul jsem si k počítači a zkusil párkrát zadat heslo. Po několikátém pokusu jsem to chtěl již vzdát, ale v tom jsem se podíval na stěnu za počítačem, kde bylo krásné foto se zaoceánskou jachtou, o které vždy snila se na ní plavit. Amarago, tak se jmenovala a heslo sedělo a už jsem byl na její ploše. Říkal jsem si, že bych to neměl dělat, ale mé druhé já mě popohánělo dál. Na ploše měla velké množství odkazů, jako např. moje oblíbená vida, foto, chat, práce a spousty dalších, ale zaujal mě jeden s názvem můj deníček. Otevřel jsem jej, byl úhledně seřazen dle datumů a hned mě udivila ta kvanta záznamů. Bylo jasné, že do něj často píše, a že jí to asi baví. Tak se kouknu, co tady má láska dělala, když jsem byl pryč, řekl jsem si a už jsem myší klikal na poslední záznam s podivným názvem malý versus obr. Ne, že bych snad čekal něco pohoršujícího, spíše jsem tajně doufal v to, jak si přečtu, že si to udělala vibrátorem, nebo tak něco. To co jsem zde ale našel změnilo celý další můj život. Ale o tom až příště.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *