Cyklovíkend II.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

U penzionu jsme si sedli na lavičku, opalovali jsme se a čekali kdy dorazí Vašek a Květa. Ti se vrátili asi po půl hodině. Květa se podívala na Davida a usmála se. Nevěděla jsem, co to má znamenat. Šli jsme společně na pokoje, že se sejdeme u bazénu. Vašek byl nadšený jak si skvěle s Květou užili výstupy, že se těší, jak si lehne u bazénu a bude se jen vyhřívat na sluníčku. Naštěstí se ani nechtěl milovat, nevím jestli bych to zvládla. Takhle brzy po našem představení s Radkem u rybníčka. Když jsme se sešli u bazénu Květa poslala kluky plavat a že si musíme konečně popovídat jen my holky. Bála jsem se jestli se Radek neprořekl, ale zdálo se, že je Květa v pohodě. Sedly jsme si pod slunečník, objednali si mochito a vyprávěly, jaká byla cesta. Květa se ptala, jak se mi líbilo u rybníčku a jestli jsem zkusila vodu. Chtěla jsem to rychle přejít, ale dívala se na mě nějak divně. Usmála se a řekla, že se s Radkem nedávno bavili o tom, že by jim nevadilo, kdyby ten druhý měl nějaké pletky. Jen ten dotyčný – dotyčná, musí být sympatický oběma. Nevěděla jsem, co na to mám říct a jak se tvářit. Květa řekla, že já jsem jí sympatická a Radkovi velmi. Že o mně básnil, hned jak mě uviděl a když jsme navíc s nimi vyrazili na kola, byl nadšený. Že si neřekli přesně kdy a jak se to stane, ale ona věděla, že to nebude moc dlouho trvat. Chtěla jsem se omluvit, ale Květa se zeptala, jestli si myslím, že by se ona Vaškovi líbila. Řekla jsem, že určitě. A jestli by mu nevadilo, že se o něco pokusí. Prý by s Radkem byli rádi, kdybychom byli jejich přáteli a kdyby i něco navíc, bylo by to naprosto super. Nevím o čem se bavili kluci a doufala jsem, že to Radek takhle na Vaška nevybalí.

Když k nám kluci přišli, Radek mrknul na Květu. Ztuhla jsem a koukla na Vaška, ten byl naprosto v pohodě. Radek nám lichotil, že na nás z bazénu koukali a že jsme tedy super kusy. Květa jim poděkovala a že jim musí dát pusu, když jsou tak všímaví. Pořádně se přitulila k Radkovi a pak i k Vaškovi. Mezitím jsem přemýšlela, že kamarádství s těma dvěma bude fajn a s Radkem se mi to taky líbilo a ráda bych zkusila i něco víc než jen orálek. Usmála jsem se na Vaška a zeptala se, jestli tu není někde nudapláž, že bych nerada měla opálené plavky. Květa to pochopila a navrhla, že tedy přímo nudapláž ne, ale u toho rybníčka, co jsme kolem jeli je krásně a nikdo tam nebývá. Už dřív jsme na nudapláži byli, takže Vašek nic nenamítal a domluvili jsme se na zítřek. Dáme si relax a pak se uvidí, jestli odpoledne někam vyrazíme na kola. Dopřáli jsme si příjemnou večeři, povídali si a pak jsme šli spát. Ptala jsem se pak v ložnici Vaška, jestli se mu Květa líbí. Řekl, že jasně. A jestli by s ní něco chtěl mít. Divil se, ale opravdu se mu líbila, prý by si dal říct – samozřejmě kdyby nechodil se mnou. Přitulila jsem se k němu a krásně jsme se pomilovali.

Druhý den, jsme po snídani vyrazili k rybníčku. U rybníčka jsme roztáhli deky, sundali plavky a šli se lehce smočit. Květa s Radkem doplavali na druhou stranu a trochu se tam k sobě tulili. Vašek se smál, jak jsou náruživí a já jsem pochválila Květu, jak má krásná prsa. Divil se, ale bylo na něm poznat, že se mu taky líbí. Jak na ty dva koukal, začal mu tuhnout penis, lehl si na bok a chtěl se dívat jinam. Řekla jsem mu, co my říkala Květa, ale o našich radovánkách s Radkem jsem se raději nezmínila. Koukal na mě, jak u vytržení. A jestli by se mi to líbilo. Řekla jsem, že za pokus nic nedáš a jestli není proti. Vzhledem k jeho trčícímu penisu my bylo jasné, že úplně proti není. Jen prý neví, jak to má probíhat. Řekla jsem, že tomu necháme volný průběh a uvidíme. Za chvíli se k nám přidali i Radek s Květou. Prý jestli jsme se už bavili o jejich návrhu. Řekla jsem, že ano a rozhodně jsme pro. Květa byla nadšená. Šla si sednout na deku k Vaškovi, ten se mezitím vzpamatoval. Řekl, že už když se na ně díval, jak se na druhé straně rybníka muchlují, tak se mu postavil. Květa se podívala a řekla, že je celá rozhicovaná od Radka a pokud by to Vaškovi nevadilo, potřebovala by trochu od toho napětí pomoc. Prý na oplátku pomůže pak Vaškovi. Přitulila jsem se k němu a hladila mu prsa a bříško. Květa si lehla na deku a čekala. Radek ji z druhé strany hladil po nohách, stehnech, bříšku. Vašek se osmělil a pohladil ji po prsou. Květa zavrněla a tím ho povzbudila. Naklonil se nad ní a prsa jí začal líbat. Pomalu jí sjížděl rukou po bříšku dolů k rozkroku. Tam se zatím činil Radek. Květa měla nohy roztažené a on jí tam prstem dráždil prcinku. Vašek se už vůbec neostýchal a přitisknul se ke Květě, ona mu vzala do ruky penis a honila mu ho. Radek se přesunul ke mně. Vašek se na něj podíval, pokýval hlavou a usmál se.

Rukou a jazykem jí pořádně prozkoumával prcinku, zatímco ona si hladila prsa a taky mu trochu pomáhala rukou na své prcince. To ho rozhicovalo ještě víc. Podíval se na ni a zeptal se, jestli by mohl i do ní. Prý už se nemůže dočkat, řekla. Vašek si klekl a pomalu přiložil svůj penis na začátek její prcinky. Květa zvedla nohy a opřela si je Vaškovi o ramena. On zasunul a rozjeli pořádnou jízdu. Už se na nás ani nepodívali. Jen si užívali přítomnosti jeden druhého. Radek mě začal líbat a omlouval se, že dnes asi dlouho nevydrží. Že už ho navnadila Květa a teď jak se na ty dva dívá asi bude stříkat hned. Vzala jsem tedy jeho penis do pusy a začala mu ho kouřit. Klečel, díval se na svoji přítelkyni a mého přítele a přirážel mi do pusy jako zběsilý. Chytil mě za vlasy a přirážel mi až do krku. Za chvíli byl hotový a plnil mi pusu svým teplým spermatem. Chvíli jsem lapala po dechu, ale to už se omluvil, a začal se mi pořádně věnovat. Hladil a líbal mě po celém těle. Olizoval mi bradavky, pomalu a jemně, občas mě do nich lehce kousnul. Bylo to, jako by mnou projel blesk. Rukou se činil v mém rozkroku. Já jsem se dívala jak se můj přítel miluje s Květou, jak jí stříká na bříško a Radek mi zatím dělal nepředstavitelné věci. Za chvíli jsem se i já svíjela v orgasmu. Byl to úžasný zážitek. Pak jsme se šli vykoupat a hráli jsme se ve vodě jak malé děti. Nějak jsme tím přešli tu dobu vysvětlování. Během dopoledne jsme se ještě párkrát pomilovali. Já s Radkem, Vašek s Květou a samozřejmě i v párech. Zatím jsme si netroufli na společné akce, ale myslím, že až se zase příště sejdeme. A nebude to dlouho trvat, už si troufneme i na to. Odpoledne jsme jeli ještě na malý výlet a pak už domů. Stali se z nás přátelé a nejen to :-).

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *