Co mě naučili mé děti

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Vrátila jsem toho parného prázdninového dne z práce dřív, protože se nám v kanceláři rozbila klimatizace. Těšila jsem se jak děti překvapím a něco spolu podnikneme. Když jsem pak doma procházela obývákem, zahlédla jsem oknem svou třináctiletou dceru, jak se opaluje u bazénu v zahradě úplně nahá. Řekla jsem si, že ji musím trochu usměrnit – nebylo by přece vhodné, aby ji takhle viděl její o dva roky starší bratr. Nejdřív jsem se ale chtěla napít. Ve dveřích do kuchyně jsem však strnula. Na usměrňování bylo pozdě.

Můj syn Tomáš stál u okna s rozepnutými kalhotami, díval se ven na svou nahou sestru a dlaní si přejížděl po ztopořeném údu. Protože jsem byla bosa a bylo zapnuté rádio, nezaregistroval mě a já ho chvíli se zatajeným dechem sledovala. Víc než to, že masturboval a navíc se přitom díval na Adélu, mě šokovala velikost jeho penisu, který jsem pochopitelně nikdy předtím v plné kráse neviděla. Byl delší a mohutnější než manželův. Když jsem se vzpamatovala, rozhodla jsem se udělat tomu blázinci přítrž. Nechtěla jsem ale Tomáše uvést do trapné situace a tak jsem se potichu vzdálila a chtěla jít domluvit Adéle, aby i vzala plavky, aniž bych jí ovšem hodlala prozradit, co jsem viděla. Ale když jsem se ocitla na zahradě a ona mě bezstarostně pozdravila a zeptala se, jestli se jdu také opalovat, hned jsem se místo domlouvání také svlékla a lehla si k Adéle na deku. Představa, že se teď můj syn může kochat pohledem i na mé tělo, mi připadala nesmírně vzrušující. Uvědomila jsem si, že důvodem, proč jsem nechtěla, aby se tady Adéla tak vystavovala, nebylo mravní pohoršení, jak jsem si namlouvala, ale obyčejná žárlivost. Ale teď když jsem se zbavila zábran a počínala si stejně svobodně jako ona, už mi její exhibicionismus nevadil. Naopak jsem si s neskrývanou zvědavostí a podivným zrušením prohlížela její mladou, dokonale se formující postavu.

Všimla si toho, krásně se usmála a nabídla se, že mi namaže záda. Obkročmo si nade mnou klekla a rozpálenými dlaněmi mi roztírala krém po ramenou a zádech a občas se konečky prstů jakoby mimoděk dotkla mých ňader. Pomalu na mě přitom dosedala, až jsem těsně na bedrech ucítila její horkou sametovou kundičku a poznala jsem, že stejně jako já začíná vlhnout. Něco mi říkalo, že bychom s tím měli přestat, ale připomnělo mi to dávná léta na internátu, kde jsme se s kamarádkami také tak mazlily. Adéla mě začala jemně líbat na krku a za uchem, tiskla se ke mě už celým tělem a to moje hladila stále vášnivěji… „Dívá se na nás Tomáš“, hlesla jsem, ale jí to nezastavilo. „Já vím,“ odpověděla zastřeným hlasem. Skulila se ze mě na záda a přitáhla si mě k sobě. Už jsem se vůbec nedokázala ovládnout a když přitiskla své hebké rty k mým, pootevřela jsem ústa a vyšla jí vstříc jazykem. Naše ňadra, břicha a stehna se o sebe třela a prsty jsme si navzájem dráždili prcinky. Vtom jsem za sebou uslyšela kroky a ohlédla se. Byl to Tomáš. Kalhoty měl stále rozepnuté a v dlani svíral svůj trčící ocas.

Podívala jsem se na Adélu. Najednou mi to všechno připadalo nechutné, chtěla jsem vykřiknout: „Proboha, co to děláme?!“, ale ona mě začala znovu tak vášnivě líbat, že jsem na Tomáše zase zapomněla a poddala se jí. Potom mi začala tlačit hlavu dolů, tiskla si ji k prsům, potom k břichu a ještě níž, až mi ji sevřela stehny a já jí začala pomalu lízat. Svírala mi hlavu stehny a tichounce sténala. Její milostná šťáva mi moc chutnala, k tomuhle jsme se s holkami na internátu nedostaly. Byla jsem tak rozvášněná, že jsem si nejdřív ani nevšimla, jak mě můj syn zezadu hladí a poplácává, a najednou jsem ucítila, jak mi jeho horký žalud, pomalu proniká do pochvy.

Chtěla jsem ucuknout, ale on mě pevně chytil za boky a přirazil. Jakmile byl ve mě, moje vzrušení se zdvojnásobilo a s ještě víc jsem se ústy a jazykem zabořila do Adélina klína. Tomáš přirážel čím dál prudčeji, po chvíli jsem to nemohla udýchat a tak jsem Adéle dráždila palcem poštěváček a třemi prsty ji projížděla, zavřela jsem oči a prožila po dlouhé době orgasmus. Než jsem se vzpamatovala, stál už Tomáš přede mnou a cpal mi tu svou kládu do úst, Adéla si klekla vedle mě a po chvíli mě vystřídala. Kouřili jsme mu ho a hladily se přitom, až z jeho naběhlého, cukajícího se žaludu vystříklo několik mohutných dávek spermatu, které nám padaly do vlasů, na obličej a na ňadra. Adéle se podařilo chytit toho trochu do pusy, nechtěla jsem se nechat zahanbit a tak jsem si z ní také něco slízala… Pokračování příště, chcete-li…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

4 Responses

 1. slavo sirák napsal:

  toto je zaujímavé. nikto nechce sex so svojim potomkom a pritom ak o tom píše niekto cudzí, ide to na dračku. každý ohŕňa nosom nad sexom so zvieraťom a pritom tieto poviedky sú tu najčítanejšie. každý je proti pedofílii ale ak niekto napíše poviedku a pretiahnutej 11 ročnej susedke, tak sa po poviedke len tak zapráši. čím to je, že takto klameme sami seba?

 2. hans robert napsal:

  Při představě vás tří jsem mohl udělat jenom to,že jsem se krásně vystříkal

 3. Tony Stark napsal:

  Pokračuj prosím kotě taky bych tě ošoustal a s chutí každý den mít tě doma jistě si velmi krásná žena.

 4. Robert napsal:

  .. ahoj..pokud to je ze života.. tak super.. nádhera.. musíš být hezká.. a vnadná maminka.. pokračování to má..?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *