Cirkus!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Seděla jsem na pohovce a prohlížela si krabici plnou fotek. Marek byl zrovna v koupelně a tak mě nechal u sebe v obýváku. Jen tak, aby bylo na začátek jasno. Jmenuji se Maria a co jsem u sebe tak cítila, tak mě vždy vzrušovali spíše starší ženy. Bylo mi 18 let a i když jsem měla mnoho šancí, tak jsem vždy zůstala sama. Žádné milování či sex. Vždy jsem chtěla poznat tu opravdovou lásku ne tu ‚lásku‘ , kterou vidíte na každém kroku. K Markovy jsem však cítila něco nepopsatelného, výjimečného. Dokázala jsem mu ve všem věřit. On byl však o 20 let starší jak já a pracoval u cirkusu.

Když jsem ho pak zahlédla, jak vychází z vany.. nemohla jsem z něho spustit své oči. Měl tak nádherný tělo. Nechápala jsem, jak takový chtěný a kouzelný muž může být svobodný. Téměř každá žena by snila o takovém muži. Byl jemný, nadaný, chytrý, okouzlující a jeho doteky.. Vždy jsem se cítila, jako bych  se dotýkala nebes, když jeho dlaně se dotýkali mích tváří. Mé srdce bušilo, jako by mělo vypadnout z mé hrudi do jeho dlaní. Nechtěla jsem být s mužem. Výdy jsem myslela a věřila jsem tomu, že jsem lesba. Ale on mi překazil každou mou představu o ženách. Nemohla jsem ho dostat ze své hlavy a byla jsem tak zmatená.

„Nenudíš se? Možná bychom mohli někam zajít. Přeci nebudeme celý den jen sedět doma.“ Řekl svým tonem hlasu a přiblížil se ke mě.

Měl na sobě jemný župan a když mě obejmul kolem pasu, tak jsem sotva dýchala. Jen jsem hleděla do jeho očí a snažila předstírat, že je vše v pořádku.

„To by bylo skvělé. Ráda bych se šla projít? Máš nějaký nápad?“ Odpověděla jsem mu a byla jsem sama sebou překvapená, že jsem dokázala vypustit ze svých úst nějaká slova. Pousmála jsem se a pak se nervozně kousla do spodního rtu. Marek sledoval má ústa a přiblížil se ke mě ještě blíže.

„Není důvod, aby jsi byla nervozní. Jsme tu sami a pokud vím, tak ani jeden z nás nekouše.“ Řekl s žertem a usmál se.

Byl tak odlišný od ostatních mužů, stejně tak, jako já od dívek v mém věku. Byla jsem stydlivá, jelikož jsem sex nikdy nezažila a nestyděla jsem se za to. Ba naopak! Už od malička jsem se snažila být dámou a protože jsem byla obklopená svými ‚kamarádkami‘ byla jsem unavená ze všech těch teenagerů. Holky spaly kde s kým a to mě odpudilo a kluci se mi prostě nikdy nelíbili. Nebylo na nich nic výjimečného.. něco co bych na nich opravdu mohla milovat.

Pak ale Marek dostal nápad, že mě vezme do cirkusu. Byla jsem trochu zaskočená. Naposledy jsem tam byla snad ve svých 13 letech. Jenže když mi řekl, že tam pracuje a že by tam chtěl být se mnou a ukázat mi nějaká kouzla, tak jsem byla radostí bez sebe. A tak jsem nemohla odmítnout a šla jsem s ním.

Slunce pomalu začalo zacházet a já s Markem jsme došli k cirkusu. Vstoupili jsme dovnitř a bylo tam hromové ticho a však to prostředí kolem bylo nádherné. Cítila jsem se s ním tak dobře. Pak mě vzal za ruku a táhl mě do jedné místnosti. Byl to takový menší pokojík. Byli tam kostýmy, ale mě však nejvíc zaujala ta černá postel s nebesy.

„Ach Marko, tato místnost je jako pro královnu.“ Povzdychla jsem si a byla jsem tak štastná. Potom jsem viděla ten veliký cylindr a šla si ho vyzkoušet a našla jsem i takový černý sexy kostým s kravatou a s černými podvazky. Milovala jsem tenhle styl a Marek se pak začal smát.

„Byla by z tebe perfektní kouzelnice, Mari.“ Odpověděl a poté znovu přistoupil blíž ke mě.

Já se téměř chvěla pod jeho doteky. „Naučím tě kouzla o kterých jsi dosud jenom snila.“

Zašeptal tiše a pak mi pomalu sundaval sako a začal mě líbat něžně na mém krku. Já jsem tiše zasténala a zavřela oči. On mezitím sundaval mé oblečení a poté vrátil jeho pohled ke mě a políbil mě na rty. V té chvíli jsem ho políbila zpět a líbala jsem ho hluboce s velikou touhou. Když jsem tam stála u něho jen ve spodním prádle, podvazcích a vysokých podpatcích..položil mě na postel a lehnul si na mě. Sundal si své triko a já ho začala líbat na jeho hrudi, má rudá rtěnka byla obtisknutá na jeho hrudi a já se pousmála. Říkal mi, že jsem tak krásná a že po mě toužil už od první chvíle. Potom jsme se znovu líbali a jeho jazyk se dotýkal toho mého. Milovala jsem jeho příchutě a jeho jemné rty. Poté mě začal líbat níže u krku až k prsou, pohyboval své ústa ještě níže k mému břichu a pak mě začal líbat v podbříšku. Pomalu mi sundaval mé kalhotky a začal mě líbat na mé kundičce. Lehce mě stále hladil v podbříšku a já sténala a chytila se polštáře. Protáhla jsem své záda a užívala jsem si tu chvíli. Mé srdce bušilo jako o závod, já sotva dýchala a mé tělo hořelo, jak v plameny, ale já se cítila jak v nebi. Každý jeho dotek jsem si vychutnávala a začala vlhnout. Jeho jazyk se dotýkal mého klitorisu a já jsem zasténala hlasitěji. Pak začal kmitat svým jazykem na mém klitorisu a pomalu strčil dva prsty do mé jemné kundičky. Začal pomalu a jemně pohybovat svými prsty nahoru a dolů a jeho jazyk si stále hrál s mým klitorisem. Lízal mě dolů a nahoru a zrychlil tempo svých prstů. Já jsem prosila o víc a byla jsem stále vlhčí a vlhčí. Nikdy jsem nezažila nic tak krásného. Po chvíli on pomalu vytáhnul své prsty a znovu mě začal líbat na rtech. Já jsem mu polibky oplácela a líbila ho vášnivěji a toužebně. Hladila jsem ho na zádech a toužila jsem po něm. Pak ale do mě vstoupil a pomalu začal pohybovat svým penisem v mé kundičce. Zabolelo to, ale ne na dlouho a já sténala hlasitěji a hlasitěji. Mé tělo se potilo, byla jsem celá vlhká. Marek začal sténat a zrychloval své temno. Byl ale stále furt tak něžný, poté zpomalil a hladil mě po vlasech a po břiše. Něžně se mě dotýkal na hrudi a jeho prsty se jemně dotýkali mého krku, pohladil mě po tváři a zašeptal že mě miluje. Já jsem mu odpověděla, že ho taky miluji. Znovu jsme se líbali a on stále jezdil v mé kundičce, ale pomalým tempem. Líbilo se mi to. Byl ke mě tak jemný. Potom, ale znovu zrychlil a sténal. Já jsem sténala s ním a prosila jsem o víc. On zrychlil ještě více a oba jsme vykřikovali potěšením. Pomalu jsem docházela k vyvrcholení až nakonec jsem dosáhla svého orgasmu. Marek se potom lehnul vedle mě. Já ho znovu políbila a přitulila jsem se k němu, hladila jsem ho po jeho jemné hrudi a po jeho blondatých vlasech. Mé modré oči hleděli do jeho modrých očí a já se pousmála a byla jsem tak zamilovaná. Oči mi jiskřili štěstím a on mě políbil na rty. Znovu mi řekl, jak jsem krásná a že už mě nechce ztratit. A od té doby jsme stále spolu a milujeme se.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...