Cigarety a parohy

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Je tomu už pekných pár rokov. Boli sme mladí manželia, ktorí sa dostali od svokrovcov do vlastného bytu. Bol to síce iba obyčajný byt na siedmom poschodí, ale bol iba náš. Konečne som nemusela brať ohľad na svokrovcov a mohla behať po byte polonahá, čo som zbožňovala. Najmä v sparných letných dňoch bolo na nezaplatenie byť iba tak v manželovom voľnom tričku holom tele.

Keďže môj miláčik bol podobného založenia, keď sme boli obaja doma, každú chvíľu sa odohrávali sexuálne radovánky. Stačilo, aby som sa na chvíľku predklonila pri upratovaní, moja mušlička vykukla spod trička a už som cítila že mi na ňu odzadu niečo tlačí. Boli to krásne časy.

Občas nás pritom vyrušil telefón. Príbuzní a známi ohlasovali návštevu. S nejakou tou fľašou, či iným prekvapením prichádzali skolaudovať byt. Iba moja podarená sestrička s manželom prichádzali zásadne bez ohlásenia. Ale pravda oni dvaja boli takmer jediní, čo nám dosť pomáhali aj pri maľovaní, upratovaní a zariaďovaní bytu.

So sestrou sme si výzorom až priveľmi podobné. Keď pri maľovaní, či upratovaní bytu sme si obliekli aj rovnaké tričká a obe pobehovali po byte dole bez, vznikali celkom humorné nedorozumenia. Naši manželia sa neraz pomýlili a tak sa občas jednej či druhej z nás ušlo švagrovské plesnutie alebo pohladenie.

Zrazu švagra poslali kamsi na stáž, sestrička sa ho rozhodla sprevádzať a tak sme svoj bytík dokončovali sami dvaja. Bolo menej omylov, menej smiechu a výskania, zato o to viac sexu. V jedno preslnené jesenné odpoludnie sme sa ako zvyčajne oddávali maznaniu na gauči a tu zrazu ktosi zabúchal na dvere: „Každá normálna návšteva zazvoní. Tí slušnejší sa vopred ohlásia telefonicky. Toto dokáže len jeden človek na svete,“ nahnevane hundral manžel. A mal pravdu. Za dverami stála kytica kvetov s fľašou vína a obrovskou bonboniérou, za kyticou vyškerený švagor a vedľa moja rozchichotaná sestra.

Len čo sa vrátili zo zahraničia utekali vraj k nám, pozrieť ako sme pokročili s bytom.

Sotva sa usadili v obývačke, švagrík znalecky zhodnotil moju postavu vo vypasovanom tričku a lichotivo poznamenal, vraj keby vedel aká som nádherná prišiel by sám v čase keď mám manžela v práci. Sestra mu hneď so smiechom zakontrovala, že ak mu prekáža jej prítomnosť, rada požiada pre zmenu zas môjho manžela, aby jej na hodinu ukázal ako máme zariadenú spálňu. Takto v prekáračkách a klebetách sme pri vínku a cigaretke strávili príjemné odpoludnie. Iba švagor nepil pretože šoféroval. Ešte za vidna sa rozhodli obaja rozlúčiť, že sa ešte musia zastaviť u rodičov, aby sa pochválili novým autom. Manžel sa ich rozhodol odprevadiť na parkovisko, keďže mu tiež nedalo aby si nepozrel nové auto.

Len čo sa zavreli vchodové dvere prešla som na opačnú stranu bytu a vyklonila som svoje prednosti z okna, aby som mohla našej návšteve ešte zamávať na rozlúčku, až sa objavia dole na parkovisku. Po chvíľke som počula ako cvakli dvere bytu a krátko nato sa ma zozadu jemne dotkli manželove ruky. Tak predsa som mu prednejšia ako nejaké hlúpe auto, pomyslela som si víťazoslávne. Ani som sa neotočila, len som sa slastne oddávala jeho láskaniu. Privrela som oči, prehla sa v chrbte a pritisla zadoček na jeho rozkrok. Hladil moje prsia a prechádzal nižšie a nižšie. Ticho som zaprotestovala keď mi vyhrnul tričko na chrbát a bez prípravy vnikol do mojej otrčenej jaskynky: „Neblázni, čo keď nás zdola uvidia?“ vedela som však že nato aby niekto z parkoviska videl do okna na siedmom poschodí, musel by mať krk dlhší ako žirafa a tak som sa iba viac rozkročila a prirazila na jeho penis. Priadla som ako mačka. Bolo to práve tak príjemné ako nečakané.

Vtom konečne vyšla z bytovky na parkovisko moja sestra. Pozerala hore na mňa, mávala a čosi kričala. Nerozumela som jej. Milovanie odzadu bolo také nádherné. Môj miláčik do mňa búšil, až to v mojej jaskynke mliaskalo od rozkoše. A vtedy som utrpela šok. Na parkovisko k sestre totiž dorazil môj manžel. Obzrela som sa a švagor mi s previnilým úsmevom oznámil: „Máš takú krásnu pinduľku, že som nedokázal odolať.“

Nevedela som či sa hnevať, kričať, umlátiť ho radiátorom, či parapetnou doskou, o ktorú si ma opieral keď bez prestávky trtkal moju kundičku. Vybuchla som od smiechu. Pochopila som čo mi kričia tí dvaja tam dole. Švagor si vraj zabudol hore cigarety a tak sa z polovice schodišťa pre ne vrátil. A vraj nefunguje výťah.

Dodnes neviem aké mal cigarety, ale cigaru vo mne mal poriadnu. Ešte mal v sebe toľko drzosti, že sa cezo mňa naklonil a zakričal tým dvom dole nech ešte chvíľku počkajú, že nemôže tie cigarety nájsť. Vraj mu ich pomôžem hľadať. S tým ma stiahol z okna na posteľ za sebou. Boli sme obaja takí rozparádení, že koniec prišiel na posteli behom okamihu. Ani sa nespýtal či môže. Len čo som mu skrížila nohy za chrbtom, parkrát do mňa zarazil celú dĺžku a naplnil ma semenom až po okraj.

Od tých čias to mám rada postojačky pri okne zozadu. Privriem oči, prirazím a spomínam ako sme so švagrom hľadali cigarety. Len nepochopím prečo ich hľadal penisom v mojom vnútri. A občas mi príde ľúto, že už nik z nás nefajčí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *