Chtela ma podviest

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Boli sme na jednej svadbe v rodine. V skupine, ktora na tej svatbe hrala bol gitarista, ktory sa mojej žene na prvy pohľad zapačil. Ta si hľadala možnost ako sa k nemu približit. Keďže som to zpozoroval, daval som pozor a menej pil. Ale ako som pozoroval, ich pohľady sa neustale stretavali a očami si davali znamenia o vzajomnych sympatiach. Bolo niečo po polnoci. Ja som bol unaveny a tak som pozabudol na ich sympatie a umysly.

Zrazu som spozoroval, že svoju ženu nevidim. Rozhľadol som sa po sale ich nikde. Vyšiel som vonku pred salou, ich nikde.

Vzadu sa salou bola poľna cesta a stodoly. Šiel som sa teda pozrieť tam a zrazu som poťčul silne vzdychy. Manželka bola opreta rukami o stenu stodoly a on do ňu vražal zo zadu. Ja som na chvilu stratil dych, jej silne vzdychy a vykriky ma prekvapili. Nevydržal som to, pribehol som k nim a vrazil som mu silny hak do brady. Tušim hňed aj omdlel ju som chytil za vlasy, aby mi neušla a tak jeho som kopal a kopal až zostal celkom nehybne ležat. Potom som omračil svoju ženu, aby nekričala. Dal som jej poriadnu priučku – dokopal aj ju tak, že obaja museli ležat v nemocnici.

Jemu som zlomil rebra , sanky, vyrazil zuby. Svojej žene som zlomil sanky a o modrinach ani nehovorim. Dovtedy som nikdy nikomu neubližil, ale vtedy ma pochytila strašna zurivost – neovladol som sa. Bil som bil som a bolo mi jedno, že ich zabijem. Som sice silnejši chlap a tak som nemal problem ho zmlatit. A čo je prekvapujuce do dnes to neľutujem a urobil by som to znova. ON mal drahu jebačku. NA štastie mňe sa nič nestalo.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *