Chorvatsko

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Je to už dlouho, když jsme ještě svobodní jeli společně s našimi dobrými přáteli autem do Chorvatska – já, moje tehdejší přítelkyně Katka, Jirka a jeho přítelkyně Iva. Jeli jsme starým autem, neměli jsme moc peněz, ale přesto to byly nejlepší dovolené. Dost se vypilo a vždycky jsme se dobře bavili.

Děvčata u moře odhodila všechen stud a chodili jsme všichni na nudapláž. Jako mladí kluci jsme nevěděli kam s očima a první den i co se stále stopořeným pérem. Obě holky byly krásné, jak to tak už u mladých děvčat bývá. Musím ale uznat, že Iva byla přece jen atraktivnější. Byla vysoká, hubená a měla krásná velká prsa hodně oblá, která se jen tak nevidí. Však okolní chlapi na ní mohli oči nechat a nás těšilo, že to jsou naše „prciny“. Večer jsme vždycky popíjeli místní vínko až do úplného bezvědomí, takže jsme vždycky padli do postele a byli jsme mrtví. Katka s Jirkou pila bílé a já s Ivou vždycky červené. Jeden večer nám však červené došlo nějak brzo. Tak jsem navrhl, že skočím pro láhev do nedaleké večerky v městečku. Iva se nabídla, že půjde se mou. Těm dvěma to nevadilo, byli v družném hovoru a my společně vyrazili. Hned za dveřmi jsem cítil jak mi péro tvrdne a nemyslel na nic jiného, než jak Ivu svést. Protože jsme neměli moc peněz, bydleli jsme v apartmánu docela daleko od centra přes takový borovicový lesík s lavičkami.

Cesta tam uběhla rychle a za chvíli jsme šli už tmavou nocí zpět i s láhví vínka. Pod záminkou únavy jsem si sedl na opuštěnou lavičku docela bokem, kde byl klid. Iva si sedla vedle mě. Noc byla vlahá, teplá, vlny šplouchaly o skály a cikády pěly serenády. Byl jsem trochu pod vlivem, takže jsem neměl takové zábrany a hned začal Ivě hladit její krásná prsa. Neřekla ani slovo, jen se na mě dívala. Dlouho jsem to nevydržel a zajel rukou pod krátkou sukýnku a začal jí přes kalhotky hladit kundičku. Vtom mi Iva šáhla do kraťas a začala mi honit ptáka, který byl tvrdej jak kámen. To se už nadalo vydržet, dal jsem nohy k sobě a posadil jsem si Ivu na klín. Jenom si lehce nadzvedla sukýnku, kalhotky jsem odstrčil na stranu a Iva si sama navedla ptáka, kam chtěla. To mi vždycky připadalo dost rajcovní, když vám ženská pevně stiskne ptáka a strčí si ho tam jako roberkta. Byla nádherně vlhká a zajel tam, jako by tam vždycky patřil. Nadzvednul jsem jí tričko a její maxiprsa jsem měl přímo před obličejem. Iva se jenom lehce „vrtěla“, zatímco já si hrál s nejkrásnějšíma kozama v Chorvatsku a pomalu, ale jistě jsem se blížil k vrcholu.

Vtom jsem uslyšel v dálce známé hlasy – Jirka a Katka nám šli naproti. Byla naštěstí tma, ale i tak to člověka nepotěší. Reakce Ivy byla ale úžasná. Místo aby přestala, tak zrychlila tempo a za malou chvilku jsem slyšel její velmi tlumený orgasmus, který jsem následně doplnil i já. Od Jirky jsem věděl, že má Iva antikoncepci, kterou ji platil, takže jsem to také využil a vystříkal celou dávku do jejího nitra. Poté jsem ji dal jeden malý polibek a řekl jí, že to bylo úžasné.

Za malou chvilku byli Ti dva u nás – nechápu jak nás tak rychle našli, ale člověk má asi takovej zvláštní instinkt. To jsme ale už seděli vedle sebe popíjeli vínko a dělali, že se nic neděje. Naštěstí byla tma a tak na nás nešlo nic poznat. Ale mám pocit, že Jirka měl jisté podezření a má ho dodnes. Za dva dny jsem na tom samém místě ošukal i Katku, ale byl to jen slabý odvar toho, jak jsem si to užil s Ivou. Zakázané ovoce bývá nejlepší …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *