Chci se pomstít!!

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj všichni muži, chlapci, slečny … nevím, zda to sem patří nebo ne, ale chci se pomstít svému příteli za nevěru a chci to udělat „veřejně“. Proč, to pochopíte za malou chvilku …

Jsem s přítelem třetí rok a myslela jsem si, že jsme do sebe zamilovaní téměř stejně jako na začátku vztahu a že jako pár nemáme žádný problém. Dokonce jsem sem tam mluvili o miminku a svatbě. Bydlíme spolu druhým rokem v pronajatém bytě a … ale to je vlastně jedno.

Pře nějakým časem jsem obdržela na mobil MMS a když jsem ji otevřela, zhroutil se mi celý svět. Na fotce byl můj přítel s nějakou hodně mladou holkou a rozhodně ne v přátelském objetí. Fotku mi poslala moje kamarádka a krom obrázku v MMS nic jiného nebylo. Když jsem jí zavolala, pozvala mne na kávu a při ní jsem se dozvěděla, že můj přítel a její manžel, s partou nějakých dalších chlapů, vyrážejí na jakési pro mne nepochopitelné akce. Kamarádka cíleně hledala důkaz nevěry manžela a zašla tak daleko, že si od známého nechala odblokovat notebook svého muže a prošla mu maily a fotky. Ve zkratce jde o to, že páni tvorstva vyrážejí na předem neurčená místa a tam soutěží, kdo dřív zasune do nějaké mladé holky. Později mi došlo, že odhalení nevěry mého partnera nebylo z její strany přátelské gesto, ale jen sobecká snaha nebýt v tom srabu sama. Ale stalo se a já to svému příteli hodlám osladit. Než se s ním rozejdu, chci mu dopřát podobný pocit marnosti, jaký jsem zakusila sama. Nemá tušení, že o jeho akcích vím a já se vážně snažím, aby to tak zůstalo. Chvilku jsem přemýšlela, že mu prostě jen zahnu, ale to nic neřeší. Když mu to pak vmetu do očí, neuvěří a nebo nepochopí, proč mu to říkám. Když mu zahnu a nedozví se to, nebude to pro mne ta správná pomsta. Tak jsem vymyslela tohle …

Vyhlašuji tady soutěž o milence, který by chtěl pomilovat mladou a snad i hezkou brunetku se sportovní postavou. Jsem ze západních Čech. Ale nestojím o nějakého ubožáka, co si myslí, že si bez sebemenší snahy užije. Napiš mi sem, co by sis se mnou chtěl počít a když se mi to bude líbit, ráda odpovím a slibuji, že tu nejlepší a nejerotičtější fantazii odměním jejím naplněním. Ale má to celé jednu zásadní podmínku. Tak, jako chci tady veřejně číst, co se mnou kdo uděláte, tak až se to stane, sama to sem napíšu a od milence požaduji, aby o tom milování zde také napsal. A pokud nesouhlasíte s nafocením našeho milování a zveřejněním fotek třeba zde, pokud to jde, nebo na nějakém webu, který je pro to vhodný, ani se nesnažte. Netrvám na odhalení vaší identity. Klidně snesu třeba sluneční brýle, škrabošku. Sama nechci být poznat pro své širší okolí, ale udělám vše pro to, aby mne tady v tom pak poznal můj přítel. Jak ho sem dostanu už vymyšlené mám. A pak mu dám sbohem.

Aby nebyla má „poptávka“ jen zajícem v pytli, dám na seznamku inzerát s mou fotkou. Nepište se seznámením, o to fakt nestojím. Chci jen sex s anonymním mužem, co dokáže rozjitřit mou duši zajímavou erotickou fantazií a pak jejím naplněním. Když už má ten můj … nechci být vulgární … trpět, chci si to já naopak užít. Minimálně stejně jako on s tou mladou kočičkou, co ulovil jen pro zábavu.

Na vaše nápady a přání se těší Mika

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *