Chcel som to

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Asi pred tromi rokmi som sa zoznamil pomocou internetu a chatu s jednou peknou babou. Volala sa Mirka. Taka ta dedinska kraska- blond vlasky, modre velke ocka, gulaty krasny zadocek a velke prsia. Padli sme si do oka na prvom rande a potom uz klasika… Chodili sme spolu, stale sexovali a tak.. Čim dalej, tým viac nas intimný vzťah upadal do stereotypu. Časom som si uvedomil, že ma neskutočně velmi vzrušuje predstava, ako Mirka flirtuje s iným chlapom.

Povedal som jej o mojich tajných snoch. Z prvoti ostala zaskočena, no po pár dnoch prehovarania sme sa rozhodli to skúsiť. Nebola ziadna svatica- predo mnou mala už mnoho milencov.

Rozhodli sme sa že pojdeme do tamojsieho podniku. Vyzývavo sa obliekla, hlboký výstrih toho ukazal vela, priesvitne biele nohavice a biele tanga. V nich krasne ukazal jej nadherny zadok. Do podniku sme vstúpili každý sam- ako že sa nepozname. Obaja sme to tak chceli. Ja som sedel pri vedlajsom stole. Nezavisle od seba sme popijali drinky. Ako som predpokladal, tak Mirka pribudajucim alkoholom stracala zabrany. Vsimol som si, že po nej pokukujú mladí chlapci. Vekom možno 17. Jeden z nich ju pozval hrat biliard.

Bol som zvedavy ako sa zachova. Samozrejme šla s radosťou. Zoznámili sa, dali si pusku a išli spolu k stolu. Už vtedy som citil, ako mi stoji penis zo vzrušenia. Mirka biliard vobec neveděla a tak poprosila mladeho, aby jej pomohol. Vyšpulila riťku a chlapec sa o ňu oprel. Z dialky som videl, ako mu z kratasov nieco vytrča. Bol z nej strasne nadržaný a pomaly si začal viac trúfať. Bozkal ju na rameno, začal ju hladkať po stehne.

Na Mirke bolo vidiet, že to už na nu prichadza. Počas hry, akoby nechtiac, mu parkrat pohladkala vtaka. Niečo mu pošepkala a potom vyšla von z baru.

Vonku sa medzičasom zotmelo. Mladik ju asi po piatich sekundach nasledoval. Bol som neskutočne nadržaný a chcel som vidieť, až čoho je Mirka schopna. Sledoval som ich. Zastavili sa v nedalekom parku pri jedné z lavičiek. Ako mi Mirka neskor povedala, v tej chvili by ju mohol pretiahnut hočikto, tak bola nadrzana. Stiahla mlademu kratasy a par razy pofajkala jeho mohutny penis.

Surovo jej stiahol nohavice, odhrnul tanga a zasunul do pripravenej kundičky svojho vtáka. Šukal ju ako divý. Žial po niekolkých prírazoch to mladik nevydržal a všetko do nej vystriekal. Vymenili si čisla a chlapec zmizol. Vedel som, ze si Mirka neužila, tak ako chcela. Zo mna sa tak stal parohac, ale vobec to nelutujem. A dodnes praktikujeme naše hry s cudzimi mužmi, ale už aj ženami.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *