Chcel som ich?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Keď sme sa zo ženou milovali, na väčšie vzrušenie som jej rozprával, že ju túžim vidieť, ako ju obrába druhý muž. Chodím do školy-externe každú sobotu, sú dva predmety, od 8.00 do 16.00. Pred dvoma týždňami nám odpadla druhá hodina a tak som prišiel domov už o pol jednej. Zastavil som z autom za domom a ticho som sa prikradol dnu, že ak ju prekvapím ešte pri kuchynskej linke, tak ju o ňu oprem, zdvihnem tričko (keď sme sami doma, tak nosí len dlhšie tričko a nič iné) a… Ale ako som prichádzal ticho ku kuchyni počujem, že sa z niekým rozpráva. „Bože Rasťo, ten zas niečo potrebuje, ani sa neukážem, že som doma, lebo bude zas niečo potrebova?“ hovorím si v duchu. Tak som vybehol na poschodie do spálne, že si ľahnem kým odíde.

Vošiel som do kúpeľne-máme ju spojenú zo spálnou, privrel som dvere a začal som sa prezliekať. V tom počujem, niekto ide z dola. Tak som zostal potichu a dvere som nechal otvorené na dva centimetre. Vtom sa otvorili dvere do spálne a vošla žena z Rastom. „čo tý tu chcú?“ pýtam sa v duchu. Žena (aby som ju predstavil-volá sa Eva, má 35rokov, 165cm, 54kg, blond vlasy, dvojky prsia) prišla k počítaču a zapla ho. Kým sa naštartoval tak sa rozprávali. Z reči som pochopil že Rasťo chce vidieť, kde sme boli na dovolenke. Fotky máme v compe, tak spustila prezentáciu a sadli si pozerať. 400 fotiek chvíľu trvá a ona sa ho o chvíľku pýta či si niečo nedá. On že áno-colu. Odišla mu pre ňu a asi ešte nebola ani za dverami a vtom na monitore začali naskakovať obrázky, ktoré sme si nafotili v hotelovej izbe a mali zostať iba pre nás. Jemu skoro oči vybehli. Po chvíľke si začal hladkat vpredu nohavice a ja som si všimol, že vpredu riadne vydute. No čo teraz? Ten si ho tuším vytiahne a začne honiť. V tom ale otvorila žena dvere a on vyskočil zo stoličky. Žena keď zbadala, čo je na monitore, chcela to rýchlo vypnúť, ale on ju predbehol a chytil ju za pás. Chcela to silou-mocou vypnúť a tak ako sa pasovali spadli na posteľ. Vyhrnulo sa jej pri tom tričko až nad pás a jeho ruka pristála rovno na jej jaskýňke.

Obaja stuhli. Rasťo ale hneď spustil svoje reči. Prosil ju, aby mu tie fotky ukázala, že jemu sa už strašne dlho páči a že veď sú to len fotky, on to nikomu nepovie, no a pri tom mal ruku stále položenú na nej. Chvíľku rozmýšľala, pozrela na obrázky, ktoré bežali na monitore, akurát tam boli také kde sa hrala sama zo sebou, hodila sa chrbtom na posteľ a povedala mu, že nech si to teda pozrie a zavrela oči. On prilepil oči na monitor a sledoval postupne čoraz viac a viac odvážne fotky. Z kúpeľne som mal parádny výhľad na nich oboch a nevedel som čo urobiť. Ohlásim sa? Budem ticho? Zatial on na posteli pozeral, ona ležala napoli pod ním a mala zavreté oči. Zrazu vidím ako sa jeho ruka na jej kline začína pomaly pohybovať. Neverím vlastným očiam. Z jednou rukou ju hladká a z druhou jej zdvíha košeľu vyššie a vyššie a ona nič! Kolenom jej rozťahuje nohy, začína cmulať bradavku a ona leží a nebráni sa. Rozmýšľam čo spraviť. Stojím tu len v tričku a meter odo mňa môj „kamarát“ začína prstovať moju ženu…

Ona keď sa nebráni, tak on sa rozopína a vyťahuje von svojho vtáka. Viem, že Eve stačí pár sekúnd, pár ťahov prstom a už má mokrú jaskyňku, takže keď začujem typické mľasknutie zo spálne, viem že je už mokrá. No napriek tomu sa ani nepohne. Rasťo jej úplne rozťahuje nohy a začína ju spracovať dvomi prstami. Druhou rukou si stiahne nohavice a ja vidím jeho vtáka celého. Ľahňa si na ňu a ona v tom okamžiku otvára oči a začína ho odtlačať. Vraví nie! Už som si fakt myslel, že sa nechá od neho opichať, ale našťastie sa spamätala-pomyslel som si, ale chyba! Povedala nie a pokračovala- nechcem to tu. Nie v manželskej posteli! A začala sa brániť. Ale 54 kilová žena proti stokilovemu chlapovi z vtákom postaveným a opretým, vlastne teraz už pol centimetra v jej jaskýňke sa nedal zastaviť.

Prirazil a bol v nej až po koreň. Chytila ho za plecia a začala ho odtlačať. On jej len chytil ruky nad hlavu a prirážal rýchlejšie a rýchlejšie. Ona len prosila-NIE PROSÍM NIE V MANŽELSKEJ POSTELI, NIE, ale on makal ako na svojom. Postupne prechádzal jej hlas do vzdychov a on jej pustil ruky. Eva ho chytila za boky a začala si sama regulovať rýchlosť. Prosím spomaľ, vravela, ale on ešte zrýchlil. Zrazu vidím, ako sa vzopal a zarazil čo najhlbšie. Hovorím si-on to do nej pumpuje! A naozaj. Vystriekal sa do nej, ani nevedel či Eva berie ochranu alebo nie. Ona neuspokojená, on odfukujúci na nej. Odtlačila ho, vstala a povedala- vstávaj a chod preč! Taký úbohý sex som ešte nemala. Postavili sa a odišli. Má mi byť teraz zadosť učinením, že sa jej to nepáčilo alebo….?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *