Chatování

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Jednou večer jsem nemohl usnout a manželka říká, pojď se podívat, tady na chatu je jeden a hrozně mě chce! Vydrželi jsme u počítače docela dlouho, sledoval jsem, jak probíhá chat a jak manželka zkušeně a s chutí virtuálně souloží s neznámým mužem. Oba nás to viditelně vzrušilo a nádherně jsme se pomilovali. Neznámému manželka začala chybět a stále dorážel. Po milování mu napsala co způsobil, on se odmlčel a už se neozval. Do té doby jsem si neuvědomil, že by mě mohla taková věc vzrušovat. Od té doby jsme si takto hráli několikrát, až jsme narazili na pár, který měl zájem o výměnu partnerů, případně čtyřku. Byla to dobrá zábava a vzrušení, dostali jsme se však jen k oťuknutí názorů na sex, výměnu a shodli jsme se na záměru se sejít a seznámit se. Potom jsme o tom s manželkou několikrát mluvili a vzrušovali se tak při milování.

Nakonec jsme se s tímto párem sešli jeden pátek v baru. Ukázali se jako příjemní lidé zhruba v našem věku, jen muž byl mírně starší, 45 let, trochu bříško, ale zachovalý sportovec. Žena byla třicetipětiletá, štíhlá blondýna. Během rozhovoru a popíjení utíkal čas, zaplatili jsme, oni nám nabídli, že nás svezou domů. Jeho žena nepila, tak jsme rádi přijali. U nás se nechali ještě pozvat na kafe, kde jsme pokračovali v hovorech, teď už důvěrnějších. Shodli jsme se na tom, že až se víc poznáme, třeba už příště, že bychom to mohli vyzkoušet, že samozřejmě použijeme kondom, a že se to dá kdykoliv zastavit.

Během hovoru jsem cítil zvláštní, dosud nepoznané vzrušení, zejména, když návštěvnice začala usínat a moje manželka se šla osprchovat. Když se vrátila, sedla si ještě vedle mě a přitulila se. Začal jsem ji hladit a cítil, že se celá chvěje vzrušením. On ji začal jemně hladit po noze a poodhrnul župánek, za chvíli zapojil i druhou ruku a začal jí hladit i na kundičce. Věděl z předchozího povídání, že miluje orální sex. Když začala vzdychat a rozevřela mu nohy, přesunul se do kleku na zem, nepřestával hladit a začal jí líbat na stehna a postupně i na závojíčky. Za chvíli už jezdil jazykem na poštěváčku a v kundičce měl své prsty. Manželka se se mnou líbala a hladila mě v rozkroku. Cítil jsem jak je vzrušená, a ten druhý ji zkušeně přiváděl k orgasmu. Při orálním sexu manželka vždy dosáhne krásného, silného orgasmu, potom nejraději nasedne na koníčka a dojede si divokou jízdou pro druhý. Hrozně mě to celé vzrušovalo, postupně jsem si rozepnul kalhoty a uvolnil ptáka i koule, aby manželka k nim lépe mohla, a abych byl připraven na koníčka. On se rozepnul také a trochu si ho honil. Ptáka měl velkého, o něco kratšího než já, (já mám 18 centimetrů a na šířku 5 a půl), ale sinějšího, asi 6 cm, možná víc. Jeho žena přestala klimbat a začala mu ho hladit. To už na manželku přicházel orgasmus, nádherný jako vždy, snad ještě silnější. Přestala se úplně ovládat a poddala se jeho jazyku. Pak ho chytla za hlavu a zastavila ho, aby si mohla vychutnat krátké odeznění.

On mezitím vstal, sundal si kalhoty a slipy a sedl si vedle ní. Chytil manželku za bok a začal ji přesouvat na sebe. Věděl od nás, jak to má ráda. Moc se jí nechtělo, oba jsme spíš počítali s tím, že se pomilujeme spolu. Ani nebyl nikde po ruce kondom. Začala se natahovat ke mně, on ji však nepustil a silou ji stáhnul na sebe. Jeho žena se přesunula ke mně začala mě kouřit. On se začal s manželkou líbat a hladit na zadku, pomalu ale důrazně jí posouval kundičku na svého ptáka. Byl jsem nesmírně vzrušený a zároveň jsem to chtěl zastavit. Jeho žena kouřila a hladila mého ptáka tak krásně, že jsem jen nejasně vnímal jak se najednou manželka přestala bránit, přitiskla se k němu a nechala se za zadeček, na který tlačily jeho ruce navléknout na jeho silného ptáka a začala sama na něm pomalu jezdit. Bylo na ní vidět, že si to opravdu vychutnává. Později mi řekla, že kombinace vzrušení, silného tlaku rukou na zadeček a dotyk jeho obrovského žaludu na její zcela mokrou kundičku byla silnější než rozum a obava z mého nesouhlasu. Když jsem viděl, jak zrychluje tempo, jak se k němu tiskne a jak svojí kundičkou obepíná cizího tlustého ptáka, a jak začíná nahlas vzdychat, začal jsem stříkat. Jeho žena všechno spolka a jemně olízala. Sundala si kalhotky a sedla si mi na klín.

Pozoroval jsem s opět narůstajícím vzrušením manželku, která už naplno a bez zábran jezdila na cizím muži, začínala křičet a on silně vzrušený zintenzivňoval přírazy. Jeho žena si nasedla na mého ztopořeného ptáka a začala se jemně pohybovat. Dělala to nádherně a já znovu vzrušený až k zbláznění začal zrychlovat pohyby a nepřestával sledovat mou manželku. Té přicházel orgasmus, dívala se při tom na mě, cizí muž začal hlasitě vzdychat, chytil jí silně za zadeček, přimáčkl si ji k sobě a začal ji trhavými pohyby plnit svým semenem. Ona začala křičet rozkoší a vysávala jeho semeno svou kundičkou. Pak zklidnili své pohyby, začali se se líbat a nechali doznívat evidentně krásný a silný společný vrchol. Já jsem cítil, že moje partnerka začala stahovat svaly kolem mého ptáka a potichu sténat. Pak se zastavila a jen se třásla. Nechal jsem ji chvíli a jemně se v ní pohyboval, a po chvíli se několika mohutnými přírazy udělal. Cítil jsem, jak velké množství mého semene stříká do ní a naráží hluboko v ní do její kundičky.

Když jsem se začal uklidňovat, viděl jsem, že manželka se sním nepřestává líbat a začíná na něm opět pomalu jezdit. Za malou chvilku, bez vytažení ptáka, začali znovu souložit. On se zvedl i s ní, položil ji na sedačku vedle mě a začal jí pořádně projíždět. Semeno z ní vytékalo, začala opět vzdychat a jeho koule začaly pleskat o její mokrý zadek. Vytahoval naběhlého a tlustého ptáka až skoro ven a zase zpět, takže jsem mohl vidět jak je kundička mé manželky roztažená. Ta začínala opět křičet v dalším orgasmu, při kterém mě křečovitě držela za nohu. Stačilo několik mohutných přírazů, silný pták se do ní zabořil až po stažené koule a znovu ji začal plnit. Pak nastala trochu rozpačitá nálada, bylo už dost pozdě, tak jsme se brzy rozloučili a oni odjeli. My jsme pak beze slova šli do postele a snažili se usnout. Po chvíli nás přemohlo vzrušení a začali jsme se milovat. Bylo to úžasné. Druhý den jsme všechno probrali, několikrát jsme si při tom zasouložili a zdá se, že se to obešlo bez následků.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *