Chata

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Byl pátek večer a já jsem byl unavený z práce. Největší relax pro mě byl víkend strávený o samotě na mé chatě hluboko v lese. Proto jsem si sbalil věci na víkendový pobyt, vzal si svou zbraň, protože v dnešní době není o zloděje nouze. A než být nepříjemně zaskočen.

Naskládal jsem věci do auta a vyrazil jsem.

Když jsem přijel do vesnice, ve které stála má chata, auto jsem musel nechat u hospůdky, která stála u cesty. Místní už mě celkem znali, takže s parkování nebyl problém. Zašel jsem si na panáka a poté jsem vyrazil do hor na mou chatu.

Byla už tma když jsem dorazil. Zapálil jsem oheň v krbu, aby se chata vyhřála. Než jsem stihl vybalit věci, bylo v pokoji u krbu už pořádné teplo. Svlékl jsem se do naha, lehl jsem si s knížkou na kožešinu před krbem a louskal jsem jednu stránku za druhou. Dřevo krásně praskalo a oheň plápolal. Popíjel jsem víno a skoro už jsem usnul, když v tom jsem uslyšel kolem chaty někoho chodit. Vzpomněl jsem si, že jsem si sebou sbalil zbraň a okamžitě jsem si pro ni šel. Oblékl jsem si župan a šel se podívat, kdo se takhle v noci potuluje kolem mé chaty.

Pomalu jsem otevřel dveře a rozsvítil světlo na verandě. Za chvíli se vypotáceli ze tmy tři puberťačky. Mohli mít tak šestnáct, nanejvýš sedmnáct let. Zeptal jsem se, co tady pohledávají tak pozdě v noci a tak daleko od vesnice. Odpověděli, že chtěli jít zkratkou do druhé vesnice, a ta vede přes kopec.

Viděli, že v ruce držím zbraň a tak měli otázky…

Po chvíli konverzace jsem je pozval dál, aby se ohřály. Viděli, že u krbu na kožešině je otevřená kniha a vedle ní sklenice vína. Pořád byly fascinované mou zbraní. Už jsem z ní vyndal zásobník, takže byla zcela bezškodná. Nalil jsem dívkám víno a šel si odskočit. V hlavě se mi honily různé myšlenky. Na chvíli se mi nadzvedl i můj župan. Ale pak jsem začal uvažovat logicky. Co by si na mě vzaly? Vždyť jsem tak o dvacet let starší. Vracel jsem se do obýváku ke krbu, když jsem zaslechl sténání. Tomu, co jsem viděl, jsem dlouho nemohl uvěřit. Jedna z dívek byla zcela nahá a do své kundičky si dávala hlaveň mé zbraně. Sténala ona. Rozkoší. Studený kov v její vlhké a teplé vagíně s ní dělal zázraky. Zbylé dvě dívky mi svlékly župan. Můj pták vyletěl nahoru bleskovou rychlostí. Chopil jsem se zbraně a pomáhal jsem nahé roztoužené dívce dosáhnout orgasmu. Okusil jsem chuť její kundičky a pokračoval se zbraní v šukání její kundy. Měla ji pěkně roztáhlou. Určitě už nebyla panna. Než se stačily zbylé dvě holky svléknout, cítil jsem, příchod orgasmu. Pomohl jsem masáží poštěváčku. Z kundy ji vytekla pořádná dávka nektaru a já ho celý slízal.

Poté položily nejmladší dívku na kožešinu a polily ji vínem. Začal jsem víno na tom krásném panenském těle lízat. Každý záhyb jejího těla. Řekly mi, že je ještě panna. Můj chtíč se tím ještě zvýšil. Byl jsem jako zvíře, které štve svou kořist. Můj jazyk zajel do její kundy. Zasténala. Sál jsem její stydké pysky a pohrával si s poštěváčkem. Byla nádherně úzká. Jedna z dalších dívek už mi kouřila mého ptáka, ze kterého už stékaly kapky vzrušení. Chytl jsem pannu za ruce a pomalu jsem do ni začal pronikat. Zasténala bolestí. Párkrát jsem přirazil. Pak jsem ho vyndal a lízal panenskou krev vytékající z její kundy. Obě dívky si také její krví potřísnily své kundy. Otočil jsem pannu zezadu a pronikl do ní. Ještě jí to bolelo a chvíli sténala bolestí. Pak jsem si lehl a panna si nasedla na koníčka. Šlo ji to, jako by to dělala celý život. Jedna z dívek mi svou kundou sedla na obličej a já ji mohl lízat. Mé prsty ji roztahovaly její kundu a já mohl lízat její nektar smíchaný s panenskou krví. Třetí dívka si do vagíny dala sklenici od vína. Sténaly jsme všichni čtyři. Pak si tři dívky klekly vedle sebe a já šukal jednu, pak hned druhou a třetí. Střídal jsem je dlouho. Líbali se mezi sebou. Potom už jsem zůstal jen v panně a pořádně jsem ji ošukal, aby na odpanění nikdy nezapoměla. Za chvíli mi začalo cukat v mém ptákovi a její panenská kunda se plnila mým semenem. Vytáhl jsem ho z její kundy a dal ho olízat a vysát mým dalším dívkám. Dívky se šli poté osprchovat. Byl jsem unaven a usnul jsem. Ráno už po dívkách nebylo ani památky. Chvíli se mi zdálo, že to byl jen sen, ale rozlité víno na kožešině a zemi a panenská krev mě utvrdily, že jsem prožil nejdivočejší sex. Po úklidu a návratu z chaty jsem byl v pondělí nabit energíí.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *