Cesta domů…

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Stalo se to o vánocích 2008. Mimo jiné docela hezkých, a na sex podstatně bohatší než na dárky. Vše začalo na firemní oslavě mého muže ke konci roku, kam chodíme již pár let.

Nic neobvyklého, docela normál rozlučka, pití, jídlo, hudba, chlapi štastní, že odstavili kamiony bez škrábanců a budou mít čas na rodinu a zábavu. Skvělá parta řidičů a jejich manželek. Ale k věci.

Večírek se vydařil a nastal čas jet domů. Kolega mého muže Marka jezdí s Lenkou s náma, jelikož jsme z jednoho města. A tak jsme si zavolali taxi a pak vyrazili k domovu. Můj Marek si sedl do předu k řidiči a já s Lenkou a Pavlem dozadu. Seděla jsem uprostřed. Asi tak po 20ti minutách jízdy utichla konverzace a začali jsme podřimovat. Teplo v autě a únava ze zábavy + alkohol udělali své.

Najednou jsem ucítila na stehně ruku a cítila, jak se mi sune víš a víš pod šaty po punčoše směrem k mému rozkroku.

Trošku jsem procitla a čekala co bude dál. Marek oddychoval, spal, Pavel taky a tak jsem s údivem zjistila, že to je Lenka. V tu chvíli jsem byla dost překvapená a nevěděla jak se zachovat. Ale zvítězila asi zvědavost a možná touha nebo nevím co, ale já jen povolila nohy vic od sebe a nechala jí pokračovat v její činnosti.

Okamžitě mě zalila touha vzrušení z čehosi zakázaného. Srdce se mi rozbušilo, začala jsem více dýchat a moje pička slzet šťávu touhy. Ale to mě už Lenka projížděla kundičku prsty a mnula poštěváček. Bylo to krásné a vzrušující. A jak si tak vrním touhou, se zavřenýma očima, najednou cítím zleva Pavlovu ruku, jak bere do dlaně tu mou a posouvá si jí do svého rozkroku. Zcela automaticky jsem mu zajela k rozepnutým kalhotám a vzala do ruky jeho již pěkně nalitého a trčícího ptáka. Žadný obr, ale normální pěkně tvrdý ocas, asi jako má můj Marek. To ale není podstatné. Důležité je to, že jsem mu ho začala hladit, přetahovat, masturbovat ho. Zatímco co taxík ujížděl směrem k našemu domovu, já ujížděla na vlně rozkoše.

Lenka mě prstila a cucala přes látku šatů pravou bradavku a já honila Pavlovi ocas a připadala si jak v tranzu. Výsledek na sebe nedal dlouho čekat a já se rozechvěla v krásným orgasmu. Zadržovala dech a steny, stehny drtila Lenčinu ruku se třemi prsty v mé kundě a rukou jak v křeči mačkala Pavlova ptáka. Po chvilce se udělal i on, protože najednou jsem měla ruku plnou jeho spermatu. Ale co teď? Již byla vidět světla města a my takto. Sperma jsem si utřela do kalhotek pod šaty, které byly stejně zmáčené a zbytek začala olizovat. V tom mi pomohla i Lenka. Za pár minut po této očistě taxík zastavil před domem Pavla a Lenky. Ty mě políbili každý z jedné strany na tvář, poděkovali za krásný večer, vystoupili a šli domů.

Při tom se probudil i Marek, rozloučil se s nima s tím že zas na ,,,přesrok“ a my pokračovali dál k nám domů.

Měla jsem v hlavě z toho pěkný zmatek, ale bylo mi hezky. Cítila jsem se provinile a bála se, že to na mě Marek pozná, třeba na šatech nebo na tváři, protože vždy jsem dost červená na lících. Ale nepoznal asi nic, protože nic do dnešního dne neříkal. Kdo něco možná tušil, tak byl řidič taxi, který když jsme vystupovali, tak se uculoval tajemně pod vousy.

Pavel s Lenkou také mlčí, nikdo nic. A já ani nevím, jestli jsem tímto manželovi nasadila parůžky. O parohách řeč být snad ani nemůže, jelikož nebylo tam to. Vždyť víte. Ale to třeba možná někdy jindy, protože s touhou roste chuť a docela o tom uvažuji. Již kolikrát jsem si na to vzpomněla a kdo ví co mě čeká a co zase vyvedu. Ahoj M.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *