Čerstvých osmnáct

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jednou, bylo mi čerstvých 18 let, jsem se trochu přiopila na diskotéce a tak jsem nasadila svému příteli moc pěkné parohy.

Chodila jsem s Robertem už skoro dva roky, byl z vesnice a podle toho to taky vypadalo. Naše schůzky byli procházky v lese, romantika u rybníčka, muchlování v kazatelně a tak. Na kluka jeho věku romantika jako z knížek, ale po dvou letech, trochu nuda. Na diskotéce se většinou přiopil už na začátku a pak seděl u stolu a vytáhla jsem ho maximálně na ploužáky, kde se o mne opřel a tančili jsem medvěda.

Na téhle diskotéce to nebylo o moc jinak. Pozdravili jsme se k partou kamarádů, Robert šel na pivko a pár panáků a už jsem ho neviděla. Šla jsem tančit s holkama. No žádní velké kamarádky jsme nebyly a já stejně tančím většinou se zavřenýma očima, abych si vychutnala hudbu.

Chvíli jsem takhle tančila a najednou se o mně někdo otřel. Otevřela jsem oči a vedle mne tančil docela pěkný kluk. Usmál se na mne a já mu úsměv oplatila. Přišel ke mně a musel se hodně přitulit, aby mi mohl do ucha říct jak se jmenuje a že se mu líbí jak tancuji. Hezky voněl! Jmenoval se Láďa a přijel sem s kamarádem, u kterého jsou na chatě. Zeptal se, jestli se nechci jít něčeho napít, že jeho kamarád objednává u baru pivo. Šli jsme za ním a já si objednala džin s tonikem. Láďovo kamarád se jmenoval Tomáš. Byl vysoký, tmavovlasý, moc se mi líbil. S oběma byla hrozná legrace, pořád jsem se něčemu smála a hodně jsme tancovali, takže jsme taky hodně doplňovali tekutiny. Bohužel pro mne to byl hlavně ten džin s tonikem, který mám ráda, ale taky na mne hodně působí. Prostě jsem ji měla jako z praku. Kluci na tom nebyli o moc lépe, tak jsme se šli projít na čerstvý vzduch.

Hezky jsem se do obou zavěsila, každého z jedné strany a šli jsme. Venku byl trochu větřík, tak jsem se schoulila víc mezi kluky. Zalezli jsme se schovat do autobusové budky. Sedli si na lavičku a já si sedla na Láďu, abych „neseděla na studeném,“ jak říkala moje babička :-). Trochu jsem se kroutila a na Láďovi bylo vidět, že se mu to líbí, protože jsem za chvíli cítila, jak mi něco tlačí do zadečku. Schválně jsem se zakroutila ještě víc, aby poznal, že o tom vím a nevadí mi to. Tomáš se na nás koukal a usmál se. Pohladil mně po ruce a sjel až na stehno. Trochu jsem roztáhla nohy. Láďa mně pohladil po prsou a rozepnul mi svetřík. Vykoukla na ně krajkovaná podprsenka a oba ocenili můj vkus. Láďa mě hladil po prsou a bradavkách a já byla v sedmém nebi. Tomáš mě zatím hladil stehna a rozkrok. Sténala jsem a vzdychala a i na Tomášovi už bylo vidět, že je připraven. Kluci si sundali bundy a položili je na lavičku. Já jsem si lehla na ně. Kluci se vyměnili. Láďa mi stáhnul džíny a hladil mně přes krajkové kalhotky. Nejdřív jen po krajce a pak už zajel pod ně. Hladil mě v chloupkách a jedním prstem opatrně zajel do mé jeskyňky. Začal tam kmitat a já sténala jako o život.

Tomáš si mezitím stáhnul kalhoty a vytáhnul svůj penis. Trčel mu a já ho vzala do pusy. Sice jsem to nikdy nedělala, ale nakonec se mi to podařilo a Tomášovi se to zjevně líbilo. Strkal mi ho do krku a já si pomáhala rukou. Láďa už se víc osmělil a strčil do mně tři prsty. Bylo to super. Stáhnul si kalhoty a pohonil si svůj penis. Tomáš mi hladil prsa a mačkal bradavky a sledoval Láďu, ten mi stáhnul kalhotky a vylizoval mi moji jeskyňku. Udělala jsem se a bylo to něco úžasného. Mému příteli se to nikdy nepovedlo a mě samotné snad jen dvakrát v životě. Láďa mi shodil jednu nohu z lavičky, přiklekl ke mně a opatrně do mě zasunul svého bojovníka. Chvíli se snažil být ohleduplný, ale přeci jenom alkohol a nedočkavost udělali své a za chvíli do mně bušil až jsem se málem udusila Tomášovým penisem. Ten ho radši vyndal a honil si ho. Odněkud vyndal kondomy a nasadil si jeden. Láďa ho zatím vyndal a vystřídali se. Tomáš ho do mě vrazil a rozjel se naplno. Otočil si mně zády k sobě a šukal až mu koule pleskali. Za chvíli se udělal. Já mezitím honila Láďovi ptáka. Tomáš mi vylizoval kundičku a já se pokoušela nasadil Láďovi druhý kondom. Pomohl mi s tím, posadil se na lavičku a já si sedla na něj. Začala jsem se zvedat a Láďa mi za prdelku pomáhal. Tomáš mi u toho hladil prsa. Láďovi už to netrvalo moc dlouho a mě taky ne, udělala jsem se podruhé. Láďa chvíli po mě.

Upravili jsme se a vrátili se na diskotéku. Opravdu jsme se pěkně vyvětrali. Ještě jsme chvíli tancovali, pak jsem se rozloučili. Potom o prázdninách se nám povedlo takových setkání uspořádat ještě pár. S Robertem jsem chodila ještě asi rok. Nikdy to nezjistil a já už jsem ho neotravovala a trpělivě s ním chodila na romantické procházky.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *