Božský idiot

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Príbeh č.1 Božský idiot

„Prineste mi okamžite prácu čo ste mali odovzdať dnes! a nech je to na 100% nemám na hranie čas, pohnite si !“
Jedine čo robí ten človek je do mňa hučí, nič viac, moja robota mu nieje dobrá , veď asi on sám so sebou nieje spokojný.
Predstavím Vám toho božského idiota- vysoký asi 185 cm, vyšportovaná (sexy) postava, vlasy vystrihane strojčekom vrámci jeho looku „bad boy“ a tetovania, síce na takého protivného človeka je až moc príťažlivý..
Ale dosť myšlienok, musím si svoj zadok preniesť do jeho kancelárie, pri tejto predstave pretočím oči, vážne neviem prečo som si práve túto firmu vybrala..
Zaklopala som tak aby to počul a bez vyzvania som ku nemu pristúpila položila som mu tie dokumenty pred neho, zas sa neubránil poznámke že som pomalá a nedisciplinovaná na to som mu odvrkla „prepáčte pane už sa to viac nestane“ moja nacvičená fráza- vedela a robila som
svoju prácu najlepšie ako som mohla a on mi bude furt niečo hovoriť, musím sa to naučiť ignorovať, veď je to pre mňa iba šéf.
Ani som sa osobne nepredstavila, som Sofia, mám ukončenú vysokú školu, mám vyšportovanú postavu zelené oči a čierne dlhé vlasy. Rada nosím veci čo mi obopínajú telo, ale nepohrdnem sexy prádlom a podväzkami.
Ale samozrejme dodržujem predpísaný „kódex“ obliekania, síce každá žena u nás vo firme sa chce blisnúť pred božským bastardom ale on je pohltený svojim egoizmom.
Odrecitovala som mu jeho denný harmonogram čo bude za celý deň robiť vstala som a odišla. Buchla som vecami o stôl ale zhodila som si veci pod stôl, otočila som sa skontrolovať či náhodou niekto za mnou nie je a strčila som sa pod stôl hladať všetky zakotúlané veci.
Náhodou som dneska mala na sebe krátku sukňu a čierne podväzky, nič extra pre mňa celkom normálne oblečenie, už sa idem dvíhať, a zrazu zbadám pár hnedých očí dívať sa na mňa, keď som sa zdvihla už bol preč. „Však je to len chlap nie len egocentrik“povedala som si..
Zavolal ma do kancelárie, pri jeho hlase sa mi zježia chlpy na rukách . „Áno, s čím pomôžem?“
„toho by bolo vela s čím by ste mohla a musíte pomôcť, takže s čím začneme, no, vaše oblečenie, je moc vyzívavé..“ani nedokončil vetu a ja som mu hneď do toho skočila“ aké vyzívavé ? však tu chodia tie ženy ako kurvy a ja sa obliekam pohodlne “
Nechal ma dohovoriť a zasmial sa, konečne mi prišiel skôr ako človek nie ako idiot.
„Ešte niečo ?“ odvetila som mu a postavila som sa. „nie môžte ísť“ no tak to bola asi najtrápnejšia konverzácia na svete . Poslal ma po kávu, samozrejme výťah je pokazený išla som dole po schodoch.
Kráčala som po schodoch, a zrazu ma niekto schmatol zo zadu, samozrejme môj inšinkt brániť sa no ale voči chlapovi jedna žena . Pritiskol ma k sebe cítila som na stehne aký je vzrušený, srdce mu bilo ako keby prebehol maratón, dal mi sladký bozk, samozrejme ako človek čo mu chýba sex
tak sa mu podvolil, ten bozk bol živočíšny, držal ma za vlasy a snažil si ma podmaniť, otvorila som oči a díval sa na mňa pohladom dravca, roztrhol mi moju košelu, počula som dopadať gombíky na zem, otočil ma tvárou ku stene, čupol si, a rukou si posúval sukňu hore, jemne dýchal dávsal mi nežné bozky na stehná, stiahol mi sukňu na zem a stála som tam pred ním rozkročená a hlavne brutálne nadržaná.
Bozkami sa dostal až ku zadočku, jemne prešiel po pičke prstami, postavil sa a povedal “ tak kurvička je už pripravena hm“.. Nebol z neho už brutálny idiot, teraz to bol muž prahnúci po sexe.. Mala som na sebe svoje oblúbené tangá a on ich roztrhol ani nemukol.. už som mu chcela nadať že to boli moje oblúbené, a už aj mal svoj penis vo mne.. Tak to bolo nečakané že som len
nahlas vzdychla a on mi zakryl ústa rukou, búšil do mna tvrdo ale snažil sa byť po tichu.. otočil ma a zdrapol ma za vlasy a vystriekal sa mi do huby. ZApol si zips a nechal ma tam tak ako som tam stála, s ústami plnými semena ktoré som spapala a hlavne takú poníženú. Veď ja mu to raz vrátim 🙂

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *