Božská matematikářka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Zrovna byla matematika. Nenávidím ten předmět. Jediné, co na něm mám rád, je naše paní učitelka Běla. . Obecně vzato moc hezká asi není, ale mně přijde nádherná. Je jí asi 40, je docela vysoká, má krátké vlasy, úžasně pevné tělo a malá prsa. Právě obcházela třídu a podepisovala známky v indexech. Když došla ke mně, sklonila se, aby mohla i mně podepsat známku. V tu chvíli se mi naskytl ojedinělý, ale nádherný pohled do jejího výstřihu. Evidentně neměla podprsenku, její malá ňadra proto tak trochu visela. Ten pohled mě neskutečně vzrušil, okamžitě jsem začal cítit tlak v kalhotách. Nadále jsem zíral na Bělina prsa a ani jsem si nevšiml, že mi něco říká. Nakonec jsem se vzpamatoval, podíval se jí do očí a ona se usmívala. Zrudl jsem jako rak, samozřejmě si všimla, kam směřoval můj pohled.

Po zbytek hodiny jsem se už nedokázal na nic soustředit. Hned po jejím skončení jsem odcházel ze třídy, Běla na mě ale zavolala, abych se vrátil. Proboha, co mohla chtít? Přišel jsem k ní a přísně řekla: „Dneska máš do čtvrt na pět, ne? Až skončíte, přijdeš za mnou do kabinetu, chci s tebou mluvit. “ Zbylé tři vyučovací hodiny se mi pak honila hlavou jediná otázka-Proč se mnou chce mluvit?

Hned v 16:15 jsem tedy zamířil do Bělina kabinetu. Když mě Běla uviděla, zvedla se ze židle, došla ke dveřím a zamkla je. Potom mě vzala za ruku a položila si ji pod tílko na své levé ňadro. V tu chvíli mnou projela vlna obrovského vzrušení. Na nic jsem už nečekal a začal jsem Bělu líbat. Bylo nádherné cítit její jazyk v ústech. Při tom jsem si pohrával s jejími ňadry. Svlékl jsem z ní její tílko a spatřil její krásně pevné, opálené tělo. Její prsa byla malá a trochu svěšená. Začal jsem jí je zuřivě líbat, sál jsem její bradavky a nemohl se jich nabažit. Pak jsem jí rozepnul kalhoty a stáhl je i s kalhotkami. Když jsem ji tam uviděl stát celou nahou, začal jsem ji znovu líbat. Běla mi pak rozepnula a stáhla kalhoty i s trenkami. Začal mi masírovat varlata a ztopořený penis. Když si ho chtěla vzít do úst, nevydržel jsem to a dosáhl nádherného orgasmu. Všechno své semeno jsem nastříkal Běle do obličeje a na prsa. Poté jsem si kleknul a začal Bělu lízat v rozkroku. Po chvíli jsem pocítil, jak jejím tělem probíjejí jakési vibrace. . měla orgasmus. Mezitím se můj penis znovu ztopořil. Sedl jsem si na židli, čelem proti sobě si Bělu posadil na klín a zavedl jí penis do jejího vlhkého klína. Začala se na mně rytmicky pohupovat a já byl v sedmém nebi. Líbal jsem ji a rukou si pohrával s jejími ňadry. Po chvíli se u ní dostavil další, silný orgasmus. Poté se zvedla, opřela se o stůl a vyšpulila svůj rozkošný zadeček. Trochu jsem jí naslinil dírku a strčil do ní svůj úd. Poprvé jsem zkusil anální sex. Nejprve trochu vykřikla bolestí, ta pak ale byla vystřídána slastí. Běla vzdychala samou rozkoší a postupně začal přímo křičet. Jejím tělem projela další vlna orgasmu. Vytáhl jsem z její prdelky svůj penis a Běla ho začal olizovat. Pohrávala si jazykem s mým žaludem a rukama mi přitom masírovala varlata. Už jsem to nemohl vydržet a nastříkal jsem jí dávku svého spermatu do úst, načež ho spolykala. Pak jsme se oblékli, vášnivým polibkem se rozloučili a já šel jako ve snu domů. To, co ten den, se od té doby opakuje několikrát do týdne. A já svou bohyni Bělu zbožňuji čím dál víc.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *