Blanka – šílenost před večeří

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Šílenost před večeří a večeře

 

Po vyprávění Blanky o zážitku s Lídou jsem byl vzrušený na největší možnou míru. Kalhoty napnuté k prasknutí. Blanka se postavila a šla tak, aby mne trochu kryla a nebylo hned všechno vidět. Teprve po cestičce jsme šli vedle sebe.

„ Hned bych ti ho vyndala vedla si tě za něj“ řekla, jak jsme se dostali kousek dál. „ U mě to není tak vidět, ale jsem úplně promočená. Až přijdeme na chatu musím si přeprat kalhotky, abych měla co na sebe. Jedny mně na den nestačí. Už jsem jak Lída.“

Když jsme byli asi 50m od chatky a nikdo v dohledu tak jí to přece jen nedalo. Zstavila se, přitáhla si mně a začala divoce líbat. Během polibku jí sklouzla ruka dolů, rozepnula poklopec a vytáhla na svět mého čuráka, kterého lehce pohonila.

„ To nemyslíš snad ne“řekl jsem. „ Ano a chci to! Vždyť tu nikdo není a nikdo nevidí. Splním ti za to jedno přání, které budeš mít“ Chytla mně na něj a šli jsme k chatce. Já chtěl pospíchat, ona si to naopak užívala.

„ Jakékoliv ?“zeptal jsem se. „ Stejně je to málo.“

„Ano jakékoliv. Klidně i tři když se mnou dojdeš až k rybníku“.

„Dobrá, beru tě za slovo“

„Tak jdem, ale můžu si s ním dělat co chci! Nebo se bojíš? Když bych měla sukni jdu klidně bez kalhotek“.

„ No to můžeš jít i teď, stejně by to nikdo neviděl a mně by se to určitě zamlouvalo.“

„Ne, prodal jsi se tak poslouchej! Chtělo by to provázek a vedla bych si tě jak na vodítku.“

Od slov nebylo u ní daleko k činům. Rychle sundala svoji bundičku a vytáhla šňůru kterou se bunda dole stáhnout. „ Mám to“ zajásala. Poklekla a vytáhla ho celého ven včetně pytlíku. Rychle vzala šňůru a udělala smyčku kterou nasadila přes kořen ptáka  a pytlíka k tělu. Lehce utáhla tak aby to nebolelo. Měla mne jak na vodítku. V jedné ruce měla šňůru se kterou lehce cukala a druhou ho honila. To honění za chůze ale nebylo jednoduché

Došli jsme až na malou slunnou prázdnou  pláž.  Bylo vidět jak si celou záležitost vychutnává. Musela být vzrušená jako já. Užívala si zapadajícího sluníčka, mého stožáru a celé situace. Šáhla si do vody a lehce mně ho potřela chladivou vodou. To bylo i fajn. Trochu mně vzrušení povolilo. Otočila se a z pískoviště jsem se vrátili na trávu. Najednou se sehnula a měla v ruce malou mladou kopřivu.

„ To nemyslíš vážně“ zděsil jsem se.

Usmála se a zašeptala „ myslím miláčku myslím. Mohu si sním dělat cestou co chci. Platím dost. Budeš mít tři přání a nějak měkne.“ Lehce s kopřivou přejela po klacku i žaludu. Pálilo to, ale dalo se to vydržet. „Au to pálí. Potřebuji si to omýt“.

„Až doma, dám ti napuštěný bazének“ se chechtala a neustále s kopřivou přes něj přejížděla. Jazykem si několikrát olízla rty. Zároveň mně i však lehce honila.

Byl jsem z toho zmatený. Snažil jsem se zrychlit krok, ale ona se nedala. Naklonila  se ke mně několikrát políbila a lehce kousla do ucha. Zašeptala „ chci tě“ a pokračovala. „ Od úletu s Lídou mam  trochu perverzní sny a choutky které jsem nemohla zatím až dosud realizovat. Chtěl jsi jet dobrovolně. Tak se těš. Neboj se přece si nezničím takového kanečka a manžela mé dcery. Maximálně to mezi námi skončí. Obě varianty mají něco do sebe ale dala bych přednost pokračování s tebou. Uvidíš, že nebudeš litovat. Nevystavil by jsi svoji tchýni a druhou maminku  nebezpečnému pokušení někde jinde,nebo ji nechal strádat.Budeš mně moci spoustu věcí vrátit dle tvé libosti.  Chtěl jsi mně za milenku, tak ano ale se vším všudy. Když už šukám se zeťákem,novým synem který to chce  tak proč  si nesplnit i tajná přání, které bych si k jinému chlapovi nedovolila a tím je nezažila. Stala jsem se holt perverzní milenkou, která se svému panovi navíc  zpovídá ze svých zážitků a svěřuje se svými touhami. Hauu. Hrůza, ale krásná. Nebo to chceš ukončit?“

Slovo tchýně a maminka vyslovovala se zvláštním důrazem.

Její slova mne dost vzrušovala a nevěděl  jsem co mohu čekat, ale věděl jsem, že poznám nepoznané.

Něco jsem už zažil s tím malým pisem. Dostalo mne to,  čuráka z kalhot, přivázaného a k tomu  kopřiva .Okamžitě jsem byl rozhodnutý pokračovat.

„ Beru to a pokračujeme. Budu ti určitě dobrým protihráčem. Už teď se těš  a to tak i tak“

Byl jsem rozhodnutý  ji ochutnat, vypít tak jak to udělala i ona. Anál jsem taky nikdy nedělal. Věděl jsem,že to s ní uskutečním. Jaké to bude  to uvidím. Líbat někoho na zadní vrátka. To jsem si neuměl představit no a první pokus již byl. Navíc to bylo vzrušující. Věděl jsem, že příště tím jazykem do ní zajedu pořádně. Opravdu to se nedá dělat jenom tak s každou. To chce něco víc. Byl jsem jenom zvědav s čím přijde příště.  Jitka na to není, ale přesto to budu mít všechno doma. Budou dvě v jednom. Manželku a perverzní milenku, která si nebude dělat další nároky.  To je sen který se nezdá.

„Ten pis  jsem s chlapem udělala poprvé. Neměla jsem předtím příležitost až s tebou jsem to prostě musela udělat.  To nešlo se zadržet. Překvapilo mne jak mně to chutnalo a jak se mně to líbilo. Líbilo se mi i to jak jsi měl pode mou ruku.Neodvážila jsem se chtít víc., a odvážíš se? Moc si to přeji.“

„Odvážím a vím, že to chci. Chci to od tebe.“ Otočil jsem ji k sobě a políbil. Strčila mi kopřivu do poklopce a přimáčkla se na mne. „ Už teď se těším…..Pojď, musím čůrat“

Poodstoupila a nakročila že půjdeme dál. „ Proč se hned, teď a tady  nepočůráš.“ Předveď se jak jsi odvážná.“Řekl jsem.

„Mám?“ otázala se. A okamžitě si začala sedat na bobek s pohybem, že si sundá kalhoty.

„ Ne takhle. Ve stoje a tak aby jsi si nepočůrala kahotky a pustila to do kalhot. Neodhaloval bych tě tak veřejně jako ty mne..“. Podívala se na mne a v očích měla jiskry vzrušení. Dala ruku do kalhot šmátrala, něco se zavlnilo. „Teď“ řekla. Viděl jsem jak kalhoty vlhnou jak vše stéká dolů po nohavicích. „ Vidíš udělala jsem to. A proč ne ty kalhotky?“

„ No přece abys si nemohla stěžovat, že je máš mokré.“ Pošeptal jsem jí do ucha, zakroužil jazykem

„ Hade“řekla.chytila mne za ptáka i s kopřivou a řekla. „Čůrej, chci to vidět a pořádný proud. Když já tak i ty.“

Splnil jsem její přání. Už jsem moc potřeboval. Umokřila si ruku a hned olízala. „ Dobrá  mňamka, ale semeno je lepší. Jako náhrada dobrý“ řekla.

Držíc mně za něj jsme šli dále k chatce.

„ Ježiš, to mně tak vzrušuje, že si tě takhle vedu a mučím tě kopřivou. Hrůza. Můžeš mi to s kopřivou vrátit! Doufám, že tvá přání budou stejně ujatá jako mé myšlenky. Spím se zeťem a to je první stupeň perverznosti tak proč ne i ty další.Chceš za milenku, abys měl klidné manželství. Tak si nestěžuj. Vytížím tě tak, že nic dalšího nebudeš mít chuť. Počkej maminka ti dá. Vždyť jsem vlastně tvá druhá maminka. Maminka na tebe dá pozor.“

Její slova mne nabudila, ale byl jsem rád, že jsme už u vstupu do chaty. „ Maminka by měla taky něco naučit dceru“ dodal jsem.

 

„ Konec“ zařval jsem jakmile se za námi dveře zavřely.Kalhoty šli dolu. Aniž by cokoliv řekla okamžitě se začala sama svlékat a odhazovat vše stranou. Jenom kalhotky neodhodila, ale přejela mi s nimi několikrát po obličeji a rtech. „Cítíš jak jsou mokré, cítíš to. Trpěla jsem jako zvíře abych tě venku neznásilnila.“ Cítil jsem tu omamnou vůni jejího přirození.

Sedla si na bobek a okamžitě si vsunula můj pyj do pusy a omývala svými slinami a jazykem. „ Říkal jsi, že potřebuje omýt a já ti slíbila koupel. Chudáčku můj malej velkej!“ a laskala se s ním. Chytil jsem ji za bradavky a postavil. Zatlačil jsem ji k posteli po zádech položil. „ Teď chci do bazénku omýt. Mám slíbený napuštěný bazének“

„ Pojď“ zachroptěla. „ Bazének je připravený ale potřebuje napustit“.

Okamžitě jsem do ní pronikl a opět začala divá soulož. To bych do ní dříve nikdy neřekl. Upjatá, slušná a decentní a takhle se dovede změnit. Vychutnávat si perverznosti.Nadzvedl jsem ji zadek, abych pronikal co nejhlouběji. Jakmile  jsem cítil, že jde do finále zvedl jsem ji nohy  jak se říká na výložky. Těsnost pochvy se zvětšila a možnost hlubokého průniku zůstala. Tvrdě jsem přirážel a občas přecházel do krouživého pohybu, abych se zároveň třel o jejího frajtříka poštěváčkovýho.  Bylo to divoké a živočišné. Oba jsme byli najednou.Oba jsme stříkali. Každý jinam. Ona ven já dovnitř. Oba jsme usnuli.

 

Když jsem se probudil viděl jsem Blanku jak pobíhá již po pokoji. Oblečená do černé sukně, silonek a krajkové podprsenky.

„ Vstávej  ospalče. Mám hlad. Jdeme se najíst. Potřebuji abys byl silný a ještě něco vydržel. Ne že po večeři hned usneš.“ Sklonila se nade mně, pošimrala podprsenkou a políbila na čelo. S tou večeří to nebyl špatný nápad. Rychle jsem vstal a při procházení kolem ní jsem si ji snažil přitáhnout k sobě. Vysmekla se .

„ Ne nee ne. Chci být krásná na večeři a mám hlad. Jde se jíst času na ostatní věci je času dost a nic neuspěchej. Já už jsem starší paní.“

„No na tu starší paní to nevypadá a to ať jsi takhle  svůdně oblečené, nebo i svlečená“

„Dělej lichotníku. Mám pro tebe ještě překvapení. Osprchovat, obléct a jde se!“ Mezitím si oblékla bílou halenku. Rychle jsem vběhl pod sprchu .

„ To tu mám být sám. Kdo mně umyje záda“.

„Jseš velkej kluk, což jsi už dokázal tak to zvládneš sám“.

Když jsem vyběhl ze sprchy tak jak jsem vznikl, měl jsem na posteli připravené kalhoty a košili. Pohladila mně po ptáčkovi.

„ Rychle dělej“

„ Opravdu ti to moc sluší“ řekl jsem.

„Aspoň se za mne nemusíš stydět“. A jemně mne políbila.

Oblékl jsem se šli spolu zavěšení do restaurace. Snažil jsem se být galantní. V restauraci jsem rychle vybral stůl a uviděl jsem, že je tak z poloviny plná. Na podiu hrál hudebník na klavír a to vše vytvářelo příjemnou atmosféru. Zasedli jsme, číšník nám podal jídelní lístky. Objednali jsme si lahvinku vína, aperitiv becherovku  začali vybírat  jídlo.

„Vybereš něco?“ zeptala se.

Připadl ne mne nelehký úkol. Nakonec jsem vybral steak středně propečený se zeleninou.

„Dobrá volba“  řekla. „ Trefil jsi se přesně. I s tím vínem, že jsi objednal červené“

Zvedl jsem skleničku a naznačil přípitek. Zvedla ji a bylo vidět, že čeká co řeknu.

„ Na ten krásný víkend a aby nebyl poslední“

Usmála se „ na pokračování“

To znělo velice a byl jsem rád, za její slova. Chvíli jsme si povídali o všeobecných věcech a donesli nám večeři. Rychle jsme si dali aperitiv a pustili se do jídla. Opravdu se výběr povedl.

„ Překvapuješ mne jak jsi galantní. Vlastně jsem od tebe ani nic jiného nečekala. Jitka ani neví co má doma. Pozorného partnera, který ji má rad a výkonného milence, za kterého by dala jiná ženská nevím co. Je to holt ještě hloupé tele, které se musí spoustu věcí naučit a pochopit. Do té doby spojím příjemné s užitečným. Zastoupím dceru a udělám si dobře.Přemáhat se nemusím, spíš se musím trochu držet na uzdě. Takže jsem pro, aby náš vztah pokračoval s tím, že mám na mysli i dobro pro tu moji holku.“

„ Jsem rád“ odpověděl jsem „že jsi k tomu přistoupila takto. Lepší milenku, než jsi ty bych asi těžko hledal. Spojím si takto dvě ženy v jednu. Milenku se kterou se dají v sexu prožívat neskutečné věci“.

Decentně mne  pohladila po ruce, naklonila a lehonce mne políbila.

„ Jitku se budu snažit nějak poučit. Uvidíme“.

„Víš co by byl sen, když bych vás měl v posteli obě najednou.“

„ Na to zapomeň. Řekla jsem jasně, Jitka se to nesmí dozvědět! Drž se toho a nepokaž to. Ta by mně to nikdy neodpustila. Jitka je navíc dost sobecká. Takže to nepůjde. Raději ti dopřeju cokoliv jiného.“ Řekla velice důrazně.

„ Třebas Lídu“ vyhrkl jsem.

„ Třebas, ale to by jsi měl hodně náročné. Fakt je že by jsi to asi zvládl.Ale ne samotnou. Já dovedu být taky sobecká. Nedělím se. Máš toho snad málo? Teď tě ale mám sama pro sebe. Na Lídu tedy nemysli. Povím ti ale jak se to bylo s Lídou dál.“

Nezatančíme si trochu? Žádnou divočinu, nechci být zpocená.“

„ Na vyprávění se těším. V každém případě na tu kopřivu jenom tak nezapomenu a víš na čem jsme se dohodli?“

„ Na čem, na těch přáním? Nezapomněla. Toho tvého ptáčka si ale ještě vychutnám k mému potěšení. Tak už máš snad nějaké?“

„ Mám. Jitku do toho samozřejmě tahat nebudu. Takže první přání je chci se pomilovat s tebou za účasti Lídy. Ty jsi a budeš jednička.“

„Nezatančíme si trochu? Žádnou divočinu, nechci být zpocená.“ Reagovala aniž odpověděla.

Všiml jsem si, že na malém parketu se k sobě tiskne několik párů. Postavil jsem se, jak mně to učili v tanečních, lehce jsem se uklonil“ smím prosit krásná dámo.“

„ Ano, o cokolov“  usmála se a okamžitě se zvedla. Opravdu jí to slušelo. Doprovodil jsem ji na parket a objal. Okamžitě se ke mně přitiskla. Reakce na sebe nedala dlouho čekat.

„ Proč nosíš na parket baterku. Musí ti v kapse překážek“ a s ohníčky v očích se šibalsky usmívala.

Raději jsem nic neříkal a pevně jsem si ji přivinul k tělu. Rafinovaně se o tzv. baterku svým klínem třela přičemž dělala jako by nic, ačkoliv i jí to muselo dráždit. Po druhé písničce začal klavírista hrát něco rychlejšího. Většina párů odešla i my jsme si šli sednout. Dopili jsme studenou kávu a přešli na dobré víno. Spustila ruku dolů a přes kalhoty mne začala hladit  baterku.

„ Dá se baterka přes kalhoty rozsvítit? Ale ta tvoje myšlenka s Jitkou je velice vzrušující. Zapomeneme na ni a radši ti dopřeji zážitek s Lídou. Uvidíme  jak budeš hodný. Nic se nesmí uspěchat. Lída by určitě nebyla proti. Navíc je to vzdálená sestřenice. Už jsme toho spolu dost prožily. Tvé přání bude splněno. Připrav se však na to, že to bude dlouhá noc.“ Prudce a velice silně  mně přitom stiskla baterku. I já jsem sunul ruku dolů a snažil jsem se dostat na pod její sukni. Odstrčila mne. „ Až potom lásko. Ted prosím ještě ne!“

Pozvedla číši, smyslně si olízla rty a bylo zřejmé, že ji náš rozhovor zaujal a inspiroval.

„ Už zase hezky hrají. Navíc tato písnička se mně moc líbí.“

Zvedl jsem se a opět ji dvorně požádal o tanec.

„ Ó já se mám“ zvedla se, uhladila sukni a šla přede mnou na parket dobře vědouc, že mám baterku v kapse.

Na parketě se ke mně opět přimáčkla s vyzývavě se mi dívala do očí. Tentokrát jsem se nezdržoval s etiketou a rovnou si ji přitáhl tak, že ruce jsem měl na jejím zadku po kterém jsem přejížděl. Přes sukni jsem cítil jak pod ní něco má. Jako-by zmuchlanou podšívku nebo popruhy.

„Co to je“ zeptal jsem se a stále přejížděl třen výstupek. Nalepená opět na moji baterku se lehce vlnila v bocích a tak svoji pánví se mne dotýkala. Několikrát jsem si ji silně přitáhl k tělu, abych se mohl otřít o ty její parádní prsa.

„ Nech se překvapit lásko, ale raději si půjdeme sednout, protože je to je pro mě nějak náročné.

U stolku jsme si přiťukli.

„Dobře povím ti to jak jsme se s Lídou  sblížily. “

Jak jsem ti řekla Lída otevřela lahev vodky a nalila.  Pohladila mne po tváři s tím, že ani ona není se zvyklá milovat se jenom se ženou. Se mnou jí to však prý přišlo úplně normální a chtěla by si to někdy z opakovat  jak  mnou tak i s nějakým chlapem.

Byla jsem ráda, že v tom nejsem sama, že Lída má obdobné pocity.

Povídala o tom, že někdy strádá nedostatkem. Ve městě si kvůli pověsti nemůže moc dovolovat, protože se nechce dostat do řečí a v práci si proto hraje na upjatou. Jedině  se uvolní, když za ní přijedou nějací známí a má Kubu pryč. V jeho přítomnosti nechce nic riskovat. Stačí, že žijí sami. Kluk nemusí vidět nějaké strýčky a podobně. Dobře jsem ji rozuměla, protože toho jsem se já držela v souvislosti s Jitkou.

Nedávno měla zážitek s Kubou, ze kterého je ještě teď špatná. Dávala ho spát a kluk se s ní mazlil. Pusinkovala ho po těle a najednou jí ukázal na ptáčka. A sem ne? Až se skláněla a začala otevírat pusu. V tom si uvědomila co dělá. Na pusince by nic nebylo, ale měla strach že by se neudržela a zatmělo by se jí před očima. Okamžitě ho pleskla a poslala spát.

Lída mně řekla, že by chtěla se mnou prožít noc a milovat se se mnou. Prožitý  večer  by chtěla  z opakovat, včetně našeho společného sprchování a označkování ve sprše. S jinou ženskou ji to prý nikdy ani nenapadlo, s chlapem to už dělala. Zjistili jsme jak moc jsme  obě vzrušené. Nemohlo to skončit jinak, než že jsem u ní přespala.

Blanka se rychle napila a odmlčela. „ No a co bylo dál. To mně nepovíš?“

„Povím to víš že povím. Ani nevím proč se ti chci takto svěřovat do nejmenších podrobností. Tebe to ale vzrušuje. Chtěl bys to vidět na vlastní oči? Ano.“ Jen jí oči jiskřily.

„Teď ale půjdeme na chatku. Byl jsi zvědavý na tu sukni“.

Zvedli jsme se zaplatili a šli.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...