Blanka- káva se smetanou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Večer po výletu – káva se smetanou.

 

Donesl jsem z auta tašky a viděl, jak Blanka sedí na křesle s roztaženýma nohama na stolku.

„Promiň, že tak sedím, ale musela jsem si udělat po té pouti pohodlí a trochu si odpočinout. Svoji nenasytku mám asi odřenou. Nech mne prosím chviličku odpočinout a vynos všechny věci. Jo a prosím, nedívej se to té bíle tašky. Jistě tušíš co tam je, ale já bych ti to postupně ráda ukázala sama. Neboj všechno uvidíš a všechno si osaháš.“ řekla na přivítanou.

Tašky jsem donesl do pokoje a nalil jsem jí koňak a minerálku. „ Na vzpamatování“ a usmál se na ni.

„Děkuji, to jsem potřebovala a rychle se napila a další část skleničky si už vychutnávala a potutelně se usmívala. „Protože jsme nakoupili nějaké zásoby a před chvílí jsme jedli, navrhuji ani nechodit na večeři, dát si jenom něco studeného, osprchovat se a jenom se povalovat. Co ty na to?“ A významně se na mne podívala.

„ Souhlasím. Ta sprcha samostatně, nebo společně? Raději to druhé.“ Opáčil jsem.

„Dobře uděláme kompromis. Ty připravíš malé občerstvení, já půjdu do sprchy, žena potřebuje někdy být sama, potom přijdeš a vše dokončíme společně.“ Přičemž ve směru ke mně naznačila polibek.

Začal jsem připravovat stůl a Blanka bez jakýchkoliv zábran si začala odkládat své svršky. „Sukně je dále nepoužitelná o zbytku nemluvím“ zahuhlala pro sebe. Než jsem se nadál stála, jak ji pámbů stvořil. Použité věci cpala do pytle. Odkráčela do koupelny, kde nechala otevřené dveře. Musela vědět, že ačkoliv se to nemá, budu ji pozorovat. Jenom jsem slyšel. „Ne abys lezl do té tašky. Dočkej času jako husa klasu.“

Viděl jsem, jak se sprchuje a mydlí. Rychle jsem dokončil přípravu stolu, scházel ze sebe oblečení a šel za ní. „Jdeš přesně“ a začala mně mydlit a umývat. „Nic nedělej a vše nech na mne“. Nezbylo než poslechnout a nechat se obsloužit. Nejvíce úsilí věnovala opět mé stojí chloubě. „ Musím si ji přeměřit a nafotit. Tak jako jsi fotil ty mne.“ Držíc mne za něj přisála se na mé rty.

Já zcela nahý, ona v průsvitné košilce jsme se přesunuly k našemu prostřenému stolu. Blanka znalecky přehlédla situaci a na stůl dala dvě velké minerálky. „Musíme dodržovat pitný režim“ a zaculila se, „ Tohle okamžitě vypiješ“ a postavila přede mne velkou sklenici minerálky.  Jenom mne zajímalo co má zalubem. „ Podej prosím víno a uděláme si střik. Jak říkali staří Římané, toliko barbaři pijí víno neředěné!“ a měla se čile k dílu. „Pij a do dna“ přikázala důrazně. Sama šla příkladem.

„ Víš asi si se mnou moc neužiješ. Z té řadící páky ji mám nějakou odřenou. Divím se, že jsem se do toho pustila, ale bylo to fajn.“ Rychle řekla a již nalévala další várku pití.

„ No abych se přiznal, nečekal jsem, že to uděláš. Myslel jsem si, že budeš mít strach, že je na tebe velká a tlustá.“ Opáčil jsem.

„Z toho jsem strach neměla. Víš s Lídou jsem si zkusila i fist. Podařilo se jí do mě strčit celou ruku a ve vagíně s ní kroutit. Nebylo to špatné,  jednou za čas proč ne. Zkusím, možná i tu tvojí.“ Chechtala se a perverznost z ní úplně čišela. „Dopij druhou dávku“ nařídila. „ teď si prohlédneme fotky. Nesmírně se na to těším. Jednou mne nafotíš úplně perverzně a detailně. Nikdy to nikomu neřekneš a nenecháš si bez mého svolení ani jednu.“ Řekla až přísně.

Vypil jsem co jsem měl , ale už jsem začínal mít nutkání jít na WC. Zvedl jsem se „musím“ a vydal se tím směrem.

„ To je dobře a dělej já musím taky“ dodala.

Čekal jsem, že půjde se mnou, ale zůstala sedět. Rychle jsem vykonal svoji potřebu. Se stojícím pérem se to dělá opravdu blbě. „ Můžeš“ zavolal jsem a pomalu vycházel. Rychle tam vběhla, odstrčila mne a viděl jsem, že chce být sama. Jenom jsem slyšel, jak čůrá. S důstojným krokem se vrátila. Opět mněla na nohách svoje jehlové botičky. „Už to bylo skoro k nevydržení. Tak ještě jedno kolo“ a usmívajíc se udělala ještě jednou vinný střik.

„ Pij“ přikázala a jdeme na ty fotky.“

Vytahnul jsem foťák a připojil k notebooku a spustil prezentaci. Nejdříve jak jsem fotil na věži. Jednalo se spíše jenom o akty až na několik záběrů na její slintající kačenku. Svorně jsme je zhodnotili jako vcelku povedené akty, které je možné ukazovat. Potom nastala série fotek z auta, kde se nasoukala na řadící páku. To už byla holá pornografie, ačkoliv tam byly i záběry na její obličej. Bylo vidět jak je soustředěná, napjatá rozkošná, jak trpí a přitom si to užívá co se odehrává v těle se přenášelo na obličej.Jak řadící páku  celou do sebe ponořila a. Jen těžko lze její výrazy popisovat, protože se co chvilku měnily. Přesto jsme je společně ohodnotili jako vcelku povedené.

„Z fotek mám radost, budu mít na co vzpomínat. Možná je ukážu i Lídě k její další inspiraci. Teď, ale budu chtět si něco vyfotit i já. No nekoukej a neboj. Budeš bez obličeje a tak, aby nikdo nemohl poznat, že jsi to ty. Náhoda je blbec.“ Políbila mne a držíc mého bojovníka v ruce ho lehce masírovala. „Někde jsem četla, že po orálním sexu je pánské přirození větší a delší než při normální stimulaci. Takže si to vyzkoušíme a nafotíme.“

Neprotestoval jsem a jenom čekal, co z toho bude. Vytáhla krejčovský metr, přiložila k mému přirození z vrchní strany a měřila. „ Délka 18,4 Dobrá. Drž.“ Vzala moji ruku, abych přidržel měřítko a okamžitě udělal pár fotek. Potom měřila obvod u kořene „ 14,4 Taky dobrý. Ona není rozhodující jenom délka ale i jeho tloušťka. Když je to moc tak to taky není to nejlepší. Toto je v podstatě ideální rozměr. A teď zkusíme ho zvětšit“, řekla potutelně ě neustále fotila. Sklonila se a rozehrála koncert na mé flétně. Jazýček jí kmital sem a tam, ruce pomáhaly obě. Jedna se věnovala vajíčkům a pytlíku, druhá mé flétně. Do toho zapojovala i svoje zuby. Byla na to opravdu dobrá.  Několikrát vsála i mé vejce do své nenasytné pusy. To bylo hodně dráždivé. Měl jsem až strach, že se do něho zakousne. Velice dráždivý pocit. Ještě štěstí, že jsem se při zpáteční cestě dostatečně dobře vystříkal. Jinak by to dlouho u mě netrvalo. Po chvíly skončila a začala měřit. Opravdu. Můj bojovní vykazoval a něco větší hodnoty. Na šířce se nic nezměnilo, ale na délce narost o další 4 mm. Měla pravdu. Chtěl jsem si ji natočit a proniknout do její díry. Tomu zabránila se slovy „ Je odřená a ty se musíš krotit. Zítra musíš oprcat Jitku a to jak nejvíce to bude možné. Pomalu.“

„Takže ty na mně normálně děláš pokusy a necháš mne jenom tak trpět?“ a byl jsem i trochu rozladěný.

„ Neboj, dočkáš se. S pokusy jsem ještě neskončila. Teď si vydechneš, a protože jsem vzala malý vařič tak si uděláme kávu. Počkej ještě chvíli a uvidíš, že to bude stát za to.“ Přičemž mne hladila po péru a její výraz byl, no nevím jak to popsat, soustředěný, napjatý a přitom erotický. Zvedla se a udělala kávu. Přitom moje veliké napnutí polevilo. Při kávě vytáhla další zařízení. Byla to vakuová pumpa na pánské přirození. Jenom jsem zíral.  Za ty všechny věci musela utratit neskutečně peněz.

Usmála se „ plním si své tajné sny. To jsem ti řekla. To mně za to fakt stojí a navíc tobě stále stojí.“ Hned začala ukazovat fotky, jak fotila mého bojovníka. Byly to spíše dokumentační fotky, ale z některých záběrech vypadal neskutečně veliký a na některých zase až malý. Záleží na úhlu pohledu.

Najednou nasadila pumpičku na mého stojícího bojovníka. Okamžitě začala vysávat vzduch. Cítil jsem, jak se prodlužuje a nesmírně mne to vzrušuje. Ještě chvíli a vytáhne to ze mne semeno. Poznala to a přestala. Rychle ho začala měřit. Hlavička byla celá fialová a do fialova měl nádech v podstatě celý.

„ Tak a teď máme z masa kost“ řekla vesele, míry jsou, jako když jsem tě kouřila. Další poučení. Kouřit, nebo odsávat. Kouřit je příjemnější hlavně závěr a odsávání je přenechání práce strojům“ Okamžitě ho polkla a začala sát. Ne to už nešlo vydržet. Semeno muselo ven. Jakmile ucítila, že budu stříkat svoji činnost zintenzivnila. Všechno šlo do pusy. Najednou ho stiskla po obvodu až brutálně, nahnula se nad svoji kávu a část mého výstřiku pustila do své kávy. Bleskem se opět přisála a vycucla zbytek. Potom ho jemně olizovala a čistila tak aby ani kapka nepřišla nazmar. Bylo to uklidňující.

Pohodlně se opřela, vzala do ruky kávu s mým mlíčím, olízla se „káva se smetánkou je káva se smetánkou kór když je z vlastních zdrojů. Nechceš ochutnat? Je výtečná!“

Ne to jsem ani nechtěl.

 

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...