Barterový obchod

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mám ženu zubárku. Tridcaťsedmička s peknými nohami, dobre urobeným zadkom, navonok decentná, neprístupná. Keď kráča v priliehavom kostýmčeku na vysokých opätkoch, nohy obalené v hodvábnych samodržkách, chlapi sa zvyknú otočiť. Bol som na tú intelektuálnu samičku hrdý.

V dome som jej zriadil ambulanciu s čakárňou a už chýbal len elektronický vrátnik. Sama si zohnala mladého elektrikára. Žiaden krásavec, asi o 15 rokov mladší, vlastne som si ho ani nevšimol. Takých som prehliadal ako krajinu. Chcel som ho zaplatiť, ale moja žena sa s ním dohodla na barterovom obchode, zuby za elektronického vrátnika.

Začalo to klasicky. Prišiel som z práce skôr ako inokedy. V čakárni pozerám, dvere ešte nefungujú a v priečke je debilne vyvŕtaná diera, cez ktorú sú naťahané káble. Neviem dodnes, čo ma to napadlo. Proste som sa zohol a priložil oko k diere. Cez vyvŕtaný otvor som videl od pása vyžšie moju ženu celú v bielom, nahnutú nad zubárskym kreslom v ktorom trčala blonďatá hlava nášho elektrikára. V ruke držala turbínu, ktorá ovšem nešla. Bolo ticho, len tak tam nad ním stála, hodnú chvíľu som čumel a nerozumel tomu. Otvor v stene mi neumožňoval vidieť nižšie. Musel som zmeniť polohu aby som ju videl od pása dole.

Vtedy som pochopil, prečo je tak ticho. Ruka elektrikára šmátrala po elegantných nohách mojej ženy, zašla jej pod biely lekársky plášť. Mal som ju teraz vo výške otvoru v stene a tak som rozoznal každý jej pohyb. Plášť sa jej povyhrnul, keď skúmal jej zadok. Ako vo sne som vnímal ako sa mierne natočila, aby mu uľachčila dostať sa do rozkroku. O niečo neskôr jeho ruka zrýchlila pohyb. Ohromený som viac vytušil ako videl,že ju vlastne súloží prstom.

Cítil som ako ma zalieva žiarlivosť, hnev a vzrušenie zároveň. Musel som zmeniť strnulú polohu a vtedy sa to stalo. Zavadil som o káble až to zarachotilo. Nechal som im pár sekúnd a vošiel do miestnosti. Ruky elektrikára zvierali podrúčky kresla a turbína bežala na plné otáčky. Na tvári mojej ženy schovanej za rúškou nebolo nič poznať.

Od tohto príbehu uplynuli dlhé štyri roky. Diera v stene zmizla, elektrikár tiež a s ním aj moja žiarlivosť. Ostalo len vzrušenie a to zapríčinilo, že som sa po dlhej dobe priznal, čoho som bol svedkom.

„Poď, odfotím ťa, tak ako si tam vtedy stála, ale plášť si daj radšej dole:“ -povedal som jej nedávno.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *