Barbaři

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Narla nedočkavě čekala Thorna,jestli se vrátí z další bitvy. Její milenec byl válečník,náčelník jejich kmene,kmene barbarů.Ležela,napnutě na svém loži,a čekala.V tom slyše krok u svých vrat se plna očekávání nadzvihne ve svém loži a vyhlíží nově příchozího.Byl to opravdu její muž!

„Ach,Thorne..“ Thorn si sundá svou přilbu a opasek s mečem-nyní tam stojí jen s koženou rouškou přes svoje „ctěné místo“. Pohled na jeho bitvou ještě napnuté svaly Narlu velice vzrušuje,dokonce víc než kdy dřív.A ten jeho mužný pot..
Smyslů zbavena vstane ze své postele a hladivše se pře své kožené oblečení na prsou přistupuje k Thornovi. „Ach Thorne..“

Obejme jej svýma hebkýma ručkama a jejich rty se do sebe zakousnou. Její ručka pomalu sjíží po jeho svalnatém těle dolů,kde nahmátne to,na co čekala-Thornovu chloubu.Polibky sjídí po jeho těle,rukou mu sundává roušku a lačně si jej strčí do úst. Jazykem mu objíždí přes žaluda a občas si jej zasune co nejhlouběji. Cítí jak jeho mužství pomalu tvrdne a nabývá rozměrů,které má jedíně náčelník. Přidává na razanci a zapojuje všechna svá „kouzla“,zatímco se druhou rukou hladí ve svém rozkroku. Thorna její počení tak rozpáluje,že ji něžně,ale pevně vezme do náruče a odnáší na lože,líbajíc ji přitom.

Položí ji a nalehne na ni-nemusí zkoumat zda je připravená,ví to. Vezme si do ruky své náčiní a pomalu ho nasměřuje do místa kde je její klín. Cítí jeho vlhkost-její touhu. Nechce si však hrát,on chce SEX. Pomalu do ní zasune svůj žalud,a zatímco Narle se z úst vynoří první vzdech,Thorn nedočkavě zasouvá celý svůj poklad do její nedočkavé studánky.Cítí jak ji pulsuje vně těla,jak jí touha proudí cévami spolu s krví. Cítí zrychlený tep jejího srdce.Vytáhne svůj penis a opět jej zastrčí do své milé-stále tam není celý. Opakuje to a pociťuje jak se lasturka jeho vyvolené pomalu roztahuje na jeho velikost,jak se do ní vejde až po kořen. Thorn začíná zběsile přirážet a Narla mu jde neméně horlivě naproti.
„Ach Thorne..jsem jím plná!!“

Neslyší ji-nevnímá ji.Nic není,jen jeho penis zajíždějící do její kundy.Zběsile přiráží aniž nevnímá její steny,zato cítí jak se jí stahuje její poklad.Thorn však nepřestává a stále jí napichuje na svůj kůl.Přetočí se na záda-Narla je navrchu. Využívá této situace,ráda je jejím pánem.Obšťastňuje se na něm tak,že jí její nemalá prsa skáčou jako o život.Thorn si sedne a mne jí její prsa-občasně ji zkousne bradavku. Ví že to Narlu vzrušuje.
Už má dost jejího hopsání,sundá ji ze svého pyje a postaví ji k okraji postele.Sám se postaví za ni a zavede svého macka do Narly zezadu-tak jak to miluje. Přiráží co mu síly stačí a Narla si ke všemu sama tře svůj poštěváček o velikosti hrášku. Cítí že na jejího náčelníka už to půjde: „ach Thorne..“

Nevnímá,neslyší,soustředí se jen na konec. Touží po tom,oba po tom touží. Přiráží už jako zvíře,zatímco Narla přestala sténat a začala řvát. „AAAAHH“ zařve Thorn když mu poprvé zaškube v čuráku.Plní Narlu svým bílým nektarem,zatímco ona jej přijímá v orgastické křeči.On ho v ní nechá a cítí jak mu jejich smíchané šťávy stékají po stehně.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *