Balkon II.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Zašeptala dělej ale rychle… Soused ale nevypadal, že by spěchal, poté co takhle zajistil pravou bradavku, přesunul svoji ruku na její levé prso, které začal velmi silně hníst, mezitím druhou rukou pomalu sjížděl partnerce mezi nohy až k místu, kde byla pod kouskem látky její kundička. Tu naštěstí prozatím chránila malá mašlička. Myslel jsem, že ho to zastaví, protože ta mašlička je pouze na ozdobu, nikoliv na funkci, nedá se tedy roztáhnout, to už asi poznal i soused, když chytil celý kus látky a odhrnul jej na kraj, kundička vykoukla a já viděl díky měsíci, jak jí prosvítají jemné chloupky, mezi nohama. Jelikož byla natočena ke mně, zpozoroval jsem že jí soused přejíždí mohutnou dlaní po pyscích, které občas i plácne.

Najednou jsem uslyšel jak jí rozkazuje, aby se otočila, předklonila se, ruce na kolena a ať dá nohy mírně od sebe, uvědomoval jsem si že v tomhle stavu je moje láska velmi zranitelná, protože by poslechla absolutně kohokoliv, kdo by jí o to jenom řekl. Pak si ji přitáhl až byla naražená na tyčích a dlaní jí začal plácat přes kundičku, z prvu jemně, ale pak přidal na razanci, protože to docela slušně pleskalo. Moje láska si to nejspíš z počátku užívala, ale soused to asi neměl v úmyslu, protože na chvilku odešel a vrátil se s něčím, co se podobalo konci koženého pásku, jelikož o tom nevěděla, tak nemohla nijak reagovat, ale jen jsem viděl jak se napřahuje a prásk, mojí kočce se podlomila kolena a vydala sten, on ji však chytil druhou tlapu za obě ruce, které měla za zády, takže se nemohla bránit a pokračoval ve výprasku její kundičky.

Asi po 20 ranách, ji pustil a ona upadla vysílením a bolestí na kolena, ale to co jsem potom uviděl mě přesvědčilo o opaku, totiž že se jí to celé dost líbilo, protože se za chvíli zvedla, klekla si a protáhla ruce k sousedovi, kterému začala rozepínat poklopec. Ten jí v tom samozřejmě pomohl a vyndal své už tak naběhlé péro před její tlamičku. Ona se k němu automaticky přisála a to co následovalo potom se dá jen stěží popsat. Vím jak umí kouřit a sát, ale jeho si přímo rvala do krku s takovou zuřivostí a vervou, že jsem myslel že se chce snad s ním udávit. Netrvalo dlouho, soused se chytil oběma rukama na tyče a já poznal že se právě udělal do pusinky mé holky.

Ještě chvíli ho polykala a čistila, potom jako by nic vstala, dala mu pusu na tvář a bezeslov zamířila ke mně a dovnitř do bytu. Měl jsem co dělat abych zapadl do obýváku včas, tváře mě hořely vzrušením a ocas jsem měl na kámen. Míchaly se ve mně pocity studu, ponížení, zlosti a neskutečného vzrušení. Když tu náhle prošla kolem mě a pronesla, že jí to víno nějak zmohlo a půjde do sprchy se zahřát a pak do postele.

Já ti dám do postele, řekl jsem si v duchu, jen počkej, počkám až se řádně umeješ a dostaneš co zasloužíš a v hlavě se mi začal rodit plán jak nevěrnou partnerku vytrestat.

Asi tak za 10min přišla ke mně, již umytá a čistá, na sobě měla jen košilku a tahala mě s úsměvem do postele, vstal jsem a prohlásil že vím co se před chvílí stalo na balkoně. Stála tam celá zkoprnělá přede mnou a nezmohla se na nic víc než na opakování promiň, já už to víckrát neudělám. To víš že neuděláš, protože ti teď tak seřežu zadeček, že na to nezapomeneš, řekl jsem jí na to. Načež jsme šli k balkonovym dveřím, ty jsem otevřel dokořán a k nim přistavil židli. Na tu si sednul a poručil jí, aby se mě ohla přes kolena se zadečkem vystrčeným ven z balkonových dvěří, aby každý viděl tu tvoji kundičku a co s tebou budu dělat.

Chvilku jsem přemýšlel čím začnu, ale jelikož jsem neměl nic kromě ruky a pásku v kalhotách momentálně u sebe, tak jsem si začal odepínat pásek, tak a ted uvidíme jak se ti to bude líbit lásko, pošeptal jsem jí do ouška. (bude pokračování

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *