Balkon I.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mám moc hezkou partnerku, je to blondýnka, modré oči, delší vlasy, výškou kolem 170cm. Prsa má pevné trojky s malými bradavkami, které dokáží velmi rychle reagovat Kundička je vyholená a má moc hezký i zadek i když prozatím je panensky nedotčený (ale o tom příště).

Je trošku submisivní, takže některé věci rozhoduji já, nedávno jsme se vrátili z jednoho posezení venku, byli jsme se známými v pizzerii. Dojeli jsme domů, zaparkoval jsem auto, ona mezitím odešla do bytu a přímo do koupelny. Když jsem se vrátil, sedl jsem si do křesla a pustil televizi.

Můj miláček dorazil za chvíli a přišla v novém sněhově bílém korzetu s nastavitelnými ramínky a odepínacími podvazky. Tenhle jsme koupili teprve nedávno, a přesto jsem na něj zapomněl, nicméně jsem byl unavený a dál přepínal programy na televizi. Láska si šla do kuchyně a za chvíli jsem slyšel zvuk zavírání naší vinotéky, myslel jsem, že nalila nějaké vínko a přijde mi jej dát ochutnat, vypijeme ho a půjdeme si lehnout, ale ona se u mě vůbec nezastavila, otevřela dveře na balkon a šla ho pít tam…

Na tom by nebylo zas tak moc divného, kdybych si neuvědomil, jak tam šla oblečená, naštěstí bylo kolem 11hodiny a okna na protějším paneláku pomalu zhasínala, jak lidé šli spát, nicméně stále tu byla možnost, že ji někdo takhle uvidí, nehledě na našeho souseda, který občas posedává na balkoně dlouho do noci a kouří.

Nasál jsem vzduch a ucítil jsem trochu štiplavého kouře v nose, takže on tam zase sedí a ona je na balkoně, který mají jednotlivé byly oddělené jen přepážkou ve formě několika železných tyček, navíc má na sobě ten korzet, který víc ukazuje, než aby zakrýval, když si představím ty její trojky už tak dost velké jak jsou ještě pevněji obepnuté lemem korzetu tak se mě z toho začal stavět čurák.

Vypnul jsem televizi a zaposlouchal se do nočního ticha, najednou jsem slyšel tlumený rozhovor, soused se ptal mé přítelkyně, kde to koupila, že prý shání něco podobného pro svoji manželku, která v tu dobu je na služební cestě (pracuje jako auditor a jelikož mám známého s podobným zaměstnáním, vím jaká je to práce) a jestli by se mu v tom nemohla ukázat. Ve mně hrklo, že by se krve nedořezal, vstal jsem tedy z křesla a přesunul se blíž k balkonu, ale potichu abych na sebe moc neupozornil.

Ona se zeptala jak to mysli, takhle v noci prý stejně nemůže nic vidět a on na to jestli by ji mohl požádat, aby šla blíže k předělu, té noci sice byly mraky, ale občas vysvitl i měsíc a ten jako na potvoru nyní vyšel. Moje přítelkyně tedy stála před sousedem krásně nasvícená. Zvažoval jsem, jestli tam vtrhnu nebo tomu nechám volnej průběh, vždyť ona by se nikdy před nikým cizím takhle neukazovala a tohle jsem přičítal vínu, nebo možná tomu že mě chtěla za moji nečinnost vytrestat.

Po chvíli předvádění, kdy si přejížděla rukama smyslně po těle povídá, co kdybych vám ukázala jaký je to materiál a bez čekání na odpověď si začala rozvazovat vrchní dvě řady tkaniček, které držely prsa tak napnutá a stažená, když je povolila a definitivně dala od sebe, nadzvedla číst krajky a přišla blíž k předělu, aby se na to mohl podívat také náš soused. Viděl jsem jak natáhl svoji obrovskou dlaň a chytl mezi palec a ukazováček kus té látky, chvilku ji mlul mezi prsty, když tu náhle vyjela druhá jeho ruka a levou laží si skrze kovové tyče přitáhl a obejmul moji partnerku za pas, takže ta byla teď pevně nalepená na tyče a držená že se nemohla ani pohnout.

Stál jsem jako opařenej a nestál jsem sám, i můj ocas se hlásil o slovo, tak jsem jej vytáhl a začal pomalu honit. Slyšel jsem svoji přítelkyni, jak povídá vlastně vydechuje ne, prosím ne… Vždycky mě to strašně vyrajcuje jak to vyslovuje, tak dráždivě, jemně, ale přitom se na mě kouká a v očích má napsáno jen jediné dělej si se mnou co chceš a jak chceš, tak tohle začala zkoušet i na něj, chvilku se nic nedělo, ale když ji prohlédl, tak svoji pravou rukou ve které prozatím držel jen ten cíp látky pomalu za něj zatáhl a táhl ho tak dlouho až se nedostal pod prso, které tak vlastně přizvedl.

Určitě jí stojí bradavky, pomyslel jsem si a nebyl jsem daleko od pravdy protože slyším jak povídá, ale copak, copak, slečinnce se to líbí? Ani nečekal na odpověď a vzal postavenou bradavku nezi palec a ukazováček, asi jí hodně zmáčknul, protože moje láska zasténala a do toho zašeptala že jí to bolí, sám vím, že toho vydrží dost a přesně takové zacházení se jí líbí, takže jsem neměl obavu z toho že by jí to opravdu bolelo, spíš ho chtěla ještě víc vyprovokovat.

Na neštěstí soused si nebral moc servítek a pustil své ruce z partnerčina těla, vzal její tlapku a poručil jí ať si ji pevně stiskne a drzí než přijde. Ona bez odmlouvání uposlechla a chytla se za bradavku, dokonce jsem měl pocit, že se za ní i tahala, přesně takhle to totiž měla ráda.

Soused mezitím odešel na druhou stranu balkonu kde mu viselo prádlo, sundal z něho dva kolíčky a přišel k partnerce. Ta si mezitím odsunula ruku a dala ji poslušně za záda, jak jí také rozkázal. Pak jí na bradavku připl kolíček a tím druhým ten první zajistil, aby měl větší stisk. Slyšel jsem jak to udělal jak moje láska jen vzdychla a (pokračování příště… jestli o to budete mít zájem

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *