Báječný sex

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Jmenuji se Bree a je mi čerstvých 15 let. O sexu toho vím už celkem dost, o své drahocenné panenství jsem přišla už ve 14ti, a od té doby jsem vystřídala asi 8 kluků. Ale žádný z nich mi to neudělal tak skvěle, jako náš proud vody v naší útulné vaně.

Jednou jsem si takhle hrála s mým růžovoučkým poštěváčkem a četla si různé erotické povídky. Cítila jsem jak mi kundička nabíhá a tak jsem šla do vany a pustila si na moji vyholenou mušličku teplý proud vody. Doma nikdo nebyl. Mamka byla v práci, brácha v nemocnici a táta také v práci. . .

Když jsem byla na samém vrcholu, uslyšela jsem jak se pohnula klika u koupelny a najednou tam stál můj otec! Strašně jsem se lekla a tak jsem vstala a rychle jsem se zakryla ručníkem. Táta na mě koukal s překvapeným výrazem a řekl ať se okamžitě obleču a k tomu mě seřval, kdo má pořád platit za vodu takových peněz.

Na návštěvu k nám domů přišel jeho kolega, slyšela jsem cinkat sklenice, tak mi bylo jasné, že si tam trochu popíjejí. Dala jsem si tedy sluchátka do uší a relaxovala jsem. V tu chvíli někdo prudce vrazil do mého pokoje. Byl to otcův kolega Šimon. Strašně jsem se lekla, on mě vzal do náruče a se smíchem mě odnesl do obývacího pokoje, kde už byl táta celý nahý a ležel na rozloženém gauči. Šimon mě položil na gauč a začal mě prudce líbat. Na to, že mu bylo kolem 40ti let líbal docela slušně. Jak se o mě otíral, tak jsem cítila jak se mu napínají kalhoty a jeho úd sílí. Táta se na náš mezitím vzrušeně díval a honil si svého macatého klacka v ruce. Tátovi bylo 39 let, takže postavu měl ještě celkem ucházející no a ten pyj, kdybyste to viděli.

Cítila jsem, že Šimon už je velice vzrušený, tak jsem ho od sebe odtáhla a chvíli nevěděla co dělat. Táta mi vzal moji ruku a poručil abych mu ho honila. Poslechla jsem a poslouchala jeho tiché vzdechy. Šimon mi vzal hlavu a prudce mi do pusinky strčil svůj obří úd. Musela jsem pěkně zrudnout, protože mi ho opravdu strčil hluboko do pusy, až jsem cítila, že se mi obrací žaludek. Pak jsem mu ho lízala a sála a jeho to přivádělo do nebe. . . Táta si mě mezitím k sobě obrátil a pleskal si svým macánkem o můj opálený zadeček. Šimon se mi poprvé vystříkal do pusinky a já všechno statně spolkla. Pak přišel na řadu můj otec. Měl ho ještě delšího než Šimon a narval mi ho do úst. Slastně mi přirážel do pusinky a já cítila jak si Šimon začal hrát s mým poštěváčkem a prstil mi do toho kundičku. Byly to nekonečné extáze, chvílemi jsem křičela šíleně moc nahlas a nemohla jsem se udržet. Pak ho táta vyndal z mé pusy, vytrhl mě Šimonovi a narval mi ho do kundičky. Bylo to nádherný, sténala jsem, nejdříve potichu a potom už jsem se neudržela a doopravdy jsem řvala. Šimon si ho mezitím vedle nás honil.

Pak jsem ve své kundičce ucítila silné pulsování tátova obřího klacka a už mi to tam stříkal. Když se vystříkal, sjel mi zase ke kundičce a lízal mi ji tak silně, že jsem po obohatila moji výtečnou šťávičkou. Tátovi se zase hned rychle postavil, a já jsem mu poručila „Strč mi ho pěkně do zadečku… Tam to miluju!!“ A mrkla jsem na něho. Bez váhání ke mně přišel, nejdřív mi tam kroužil prsty a pak mi ho tam pomalu zasunul, bylo to boží pokušení. Šimon si mezitím oddychl od prvního výstřiku, přistoupil k tátovi a něco mu pošeptal. Táta si mě obrátil tak, abych na něm seděla a hezky jsem se na něm vozila. Bylo to nádherný, mít jeho čurana v prdelce. Zepředu přistoupil Šimon a strčil mi ho do kundičky. To už jsem opět nevydržela a začala jsem řvát slastí na celý byt!!! Po chvilce jsem svým lektvarem pokropila i Šimona, který to pak ze mě slízal. Táta mi ho vytáhl z prdýlky a strčil mi ho do pusinky a poručil ať saju. Tak jsem sála a sála, ale pak mě bolela pusa, tak jsem mu to řekla a on si ho začal třít o mé vyvinuté kozičky. Šimon mi ji zase začal neúprosně lízat, ale tak, jak mě ještě nikdo nelízal, bylo to tak metalické, prostě tak nádherné. Za chvíli jsem začala mít neuvěřitelné stahy a cítila jak se ze mě řine další várka moji šťávy. Pak jsem vzala tatínka a strčila si ho opět do pusinky. Za chvíli jsem cítila, že má před dalším vyvrcholením, tak jsem na chvilku přestala a poručila jsem aby mi je na chvíli ještě oba dva strčili do obou dírek. Všichni tři jsme hlasitě sténali. Pak si ty svoje klacky vytáhli, stoupli si přede mě a oba dva jsem je honila a najednou se z obou stran řinula neuvěřitelná dávka spermatu, která mi oslnila celé tělo. Oba muži padli na postel a byli vyřízení. Já jsem si jejich cudné sperma ještě dlouho potom roztírala po těle, chvílemi ochutnávala, a myslela na to, jak tohle byl báječný sex. . .

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *