Autobiografie orgasmu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ženy zrají jako víno a ve víně je přece pravda. Kvalitní sexuální život ovlivňuje mnohé, ať už jde o věk či zkušenosti obou aktérů, duševní rozpoložení, fyzickou zdatnost nebo pouhou touhu se někoho dotýkat. Individualita každého z nás se v tomto směru projevuje snad nejvíc. Ženy jsou od přírody komplikované a špičkově je uspokojit není snadné.

Nicméně existuje obrovské množství žen, které skutečně zažily nefalšovaný vaginální orgasmus. Díku bohu k nim také patřím a plnými doušky si to užívám. Cesta k vytouženému cíli je však velmi trnitá. Koneckonců i „profesionálky“ z pornoprůmyslu často v soukromí nedosahují pravého vyvrcholení. Velkou úlohu shledávám v psychice, je snad prvním impulzem k odstartování blaha. Neméně důležitou roli hraje vnější orgasmus, lze ho navodit zpravidla velmi snadno. Šmrnc dodá jízda na kole, tření o ostré hrany stolu, laskání prsty, dráždění kostkami ledu apod. Následuje vhodná poloha při souloži. Dávám přednost těm, kde se partnerův úd může dostat co nejhlouběji a rozdráždit děložní hrdlo. Díky cvikům pánevního dna mohu stlačovat partnerovo mužství i v sobě, což též zpestřuje požitek z milování. Změnami rychlosti styku, tepové frekvence, jemnosti a naopak lehké brutality, nevyjímaje erotické pomůcky (biče, pouta, vibrační kroužky aj.) docílím pocitu „ k počůrání“.

A právě tento pocit mi dává najevo blížící se orgasmus. Musí se mi prostě chtít pořádně čůrat a nesmím se bát to pustit. Stud před partnerem mi dlouho bránil se dostatečně vystříkat. Ač by se to zdálo, že tento výraz přísluší jen mužům, nejednoho z nich by možná překvapilo, jak se my ženy dokážeme vystříkat. Co mi dokonale pomůže dostat ze sebe poslední kapičku orgasmu je partnerovo povzbuzeni, kdy mě slovně nabádá, abych to dotáhla do konce. Nebojí se mi říct i sprostá slova, která mě naprosto dostávají. Krása milostného prožitku tkví v oddání se partnerově tělu i duši a splynutím v jednu orgasmickou loď.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *