Atlétka II.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Po prázdninách sme opäť nastúpili do školy, ale teraz sme už boli siedmaci. Naďalej sme trénovali v skupine spolu s chlapcami a stále sa mi to viac a viac páčilo.

Každý piatok sme začínali o siedmej ráno tréningom v školskej telocvični spolu s ôsmakmi. Náplňou tréningu boli rôzne hry. Hneď druhý týždeň v škole som sa akosi necítila dobre a tak som netrénovala. Tréner ma poprosil, či by som neurobila poriadok v sklade a tak som tam takmer hodinu a pol pobudla. Zrazu som na chodbe telocvične počula krik a vedela som, že sa nám tréning skončil. Onedlho sa dvere kabinetu otvorili. Trénerovi sa páčilo ako som veci poukladala a tak mi navrhol, že ma vypýta z druhej hodiny, aby som to všetko dorobila. Ja som sa potešila, lebo sme mali matiku. Tréner zatvoril dvere a opäť som v sklade zostala sama.

Onedlho som sa však potešila ešte viac. Sklad totiž susedil s chlapčenskými sprchami a keď sa pootvorili dvere zo šatne do spŕch, celkom jasne som počula hlasy spolužiakov. Môj pohľad sa upriamil k dverám, ktoré boli takmer celé prikryté skriňou a v minulosti spájali bývalú šatňu so sprchami. Zatúžila som nazrieť do spŕch, odkiaľ sa už valili prvé zvuky padajúcej vody. Pribehla som k skrini a zistila som, že o bočnú stenu skrine sú opreté lyže, ktoré zakrývali kľučku a zámok. Napadlo ma, či niečo cez kľúčovú dierku neuvidím. Rýchlo som začala lyže prekladať a bola som veľmi príjemne prekvapená. Na dverách chýbal zámok a tak som mala ešte lepší výhľad ako cez kľúčovú dierku.

Nahla som sa ku dverám a videla som rovno do chlapčenskej šatne, pretože dvere do spŕch zostali otvorené. Priamo predo mnou na lavičke sedeli ôsmaci Ľubo, Peťo a Erik. Všetci boli ešte oblečení v športovom a tak som dychtivo očakávala ich ďalšiu činnosť. Zrazu sa však vo dverách objavil s uterákom okolo pása spolužiak Ivo, ktorý sa približoval ku mne. Zastavil sa takmer pri dverách a spustil zo seba uterák. O to čom som sa najviac zaujímala, som mala teraz priamo pred svojim zrakom. Chvíľu stál čelom ku mne a tak som mu opäť mohla vidieť jeho pinďúra. Bol to naozaj ešte len pinďúr. Všimla som si, že jedno vajíčko mu v miešku viselo nižšie. Ešte som svoje pozorovania nedokončila, keď sa otočil smerom k sprchám a tak som ho videla zboku. Cez nohy mu len lenže vytŕčal malý údik a miešok mu už vidieť nebolo. Svojim telom mi však zakrýval pohľad do šatne a tak som sa v duchu modlila, aby sa už konečne pohol pod sprchu.

Keď sa mi splnilo želanie, opäť som videla priamo do šatne. Ľubo sedel už len v trenkách a povzbudzoval ďalších chalanov k činnosti, ktorú som nevidela. Peťo sedel na lavičke s uterákom preloženým okolo pása a Erik tam už nebol. V tom rovno pred dvere padlo kĺbko asi štyroch nahých chlapcov, ktorí sa snažili jedného podržať za ruky a nohy, aby sa nehýbal. Pri tom boji sa dosť prudko pohybovali, takže som toho veľa nevidela, ale zbadala som, že bojujú s mojim spolužiakom Egonom. Keď ho už ôsmaci držali na zemi, postavil Ľubo a otočil sa k svojej zavesenej taške, z ktorej vytiahol pero. Naklonil sa k Egonovi a so smiechom mu v rozkroku niečo maľoval so slovami: „Keď ešte nie si chlap, tak ti to aspoň dokreslíme.“ Keď Egona pustili a on sa postavil videla som, že mu v rozkroku dokreslili čiernou fixou ochlpenie. Všetci sa veľmi smiali a Egon sa pohol do spŕch. Jeho pinďúr bol však v porovnaní s Ivovim podstatne väčší. Keď mi zmizol z pohľadu, svoj zrak som zamerala na ôsmakov, ktorí odhalení postávali vo dverách šatne. Peťov pinďúr ma riadne prekvapil, pretože bol dlhý asi desať centimetrov. Vo zvráskavenom miešku mu viseli vajíčka, ktoré boli ako dve veľké slivky. V podstate ani Peťo sa nemohol veľmi chváliť svojim ochlpením, pretože tam ešte takmer nič nemal. Vedľa Peťa stál Erik, ktorí síce už mal niekoľko kučeravých chĺpkov, ale jeho pinďúr bol taktiež veľmi malý a miešok mu takmer nebolo vidno. Erik vošiel do spŕch tak, že stál prakticky priamo pred mojimi očami. Kým sa uvolnila sprcha prstami sa dostal pod svojho pinďúra, ktorého neustále natriasal a prekladal ho zboka na bok. Ako sa s ním pohrával, tak mi jeho penis rástol pred mojimi očami až bol onedlho veľký asi ako prostredník na ruke a pomaly mu v miešku poklesli aj vajíčka, ktoré už boli jasne výrazné. Bola som veľmi prekvapená, pretože dovtedy som nevedela, že si chlapci môžu rozmery svojho „mužstva“ takto meniť. Keď sa Erik pohol pod sprchu mala som pred sebou Ľuba, ktorý bol tak zarastený v rozkroku, že mu miešok takmer nebolo vidieť. Tak veľký penis som však dovtedy ešte nevidela. Určite meral aspoň 15 centimetrov. Aj Ľubo sa s ním pohrával, ale on si jednou rukou sťahoval z končeka penisa kožu. Dovtedy som tiež nevedela, že si chlapci z pinďúra môžu takto kožu sťahovať.

Predstavenie sa onedlho skončilo, dvere do spŕch sa zatvorili a až vtedy som sa pristihla, že jednou rukou sa hladím v rozkroku. Pohyby ruky boli čoraz intenzívnejšie až sa dostavil opäť ten príjemný pocit orgazmu.

Lyže som rýchlo poukladala na miesto pri skrini a dorobila som poriadok v sklade. Na vyučovanie som sa však nevedela sústrediť, pretože myšlienkami som bola v sprche. Chlapci ma zaujímali čoraz viac a ja som myslela len na situácie, kedy by som mohla nejakého nahého chlapca znova zazrieť

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *