Anita

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

možno to bol iba zlý sen ked som sa prebrala po tej hlupej autonehode cela ubolená a bezchuti.chcela som sa pomstit všetkým čo to spravili ale cybertraxxx ma varoval pre tým ,že to zle dopadne.tak som ostala v tom že sa dako stým zmierim a išla sa niekde opiť.noc bola tmavá a bar plný opitých ľudí,ale aspon na chíľku som vošl do tohto mesta hriechu.

vtedy som si šimla ako sa mna ktosi díva.stál tam pri bare a ticho komunikoval cez mobilný skype.vraj či som nevidela jeho sestru.volá sa anita a je druháčka na škole.nie nevidela.táto odpoved ho zda sa neuspokojila a tak znova vyzvedal ,až som nadobudla dojem že je moc otravný..a to som nevedela čo sa stane v to ráno ked somm sa chystala odtial odíst preč…

mohlo byť okolo siedmej nadránom ked ulicu preťali svetlá rýychlo iduceho auta.pred mojím zrakom sa prehnalo námestím a vyplašilo ospalé holuby až sa s rachotom zastavilo na náprotivnom stlpe.

nenastala však žiadná explozia ako v dákom zlom sne,ale iba velke ticho.

pomaly som sa priblížila ked ma ktosi schmatol za ruku.bol to on.tvár mal od krvi a pod roztrhnutými kolenami som videla presvitať utle dievčenské kolená.

vobec som nerozumela čo sa to stalo.

snažila som sa dovolať cybertraxxovi ale on vobec nedvihal ,takže som ostala na to úplne sama.

vraj to o sestre si vymyslel aby sa dostal až sem ,aby som ho zachránila,lebo ukradol modul na zmenu identít ,aby mal začo si kúpiť jesť a mal na cestu domov.bolo to na mna asi priveľa.musela som niečo urobiť lebo jeden z tých čo ho chcel dostať bol mojím frajerom.ale too som dopustit nechcela.

v batohu som mala zopár sestriných šiat a inú verziu pre zmenu pohlavia.žiadné šťavy tu nestriekali,zmena prebiehala pozvoľne.

a tak ked dorazil môj frajer,na všetko už bolo neskoro. viditelne nespal celú noc ale ja som sa dívala ako sa moja nová sestra stráca za rohom a chýbalo mi to že možno sa už neuvidíme.možno to tak malo byť,ale vedela som že raz sa aj tak stane mojou naj kamoškou aj v posteli.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *