Animal sen – díl 3.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Mirka se pomalu sbírala z postele. Já hledal, čím si otřu penis od semene a Pavla stále ještě seděla schoulená v křesílku a užívala si doznívající orgasmus. Nezmar skončil s olizováním svého ptáka a já nelenil a pleskáním o stehno jsem ho přivolal k sobě, aby očistil svým šikovným jazykem i toho mého. Mirka mne odměnila pochvalným pohledem. Jako by říkala ANO, takhle to má být, žádný stud a užívat si sex, dokud to jde.

Chvilku trvalo, než se podařilo vše připravit na další dějství dnešního večera. Pavla a její první šukání se psem. Vše co jsem plánoval, vše v co jsem doufal.

Byla to Mirka, kdo se opět ujal vůdčí role. Něžně uchopila Pavlu za ruku a zvedla ji z křesla. Zkušenými prsty stáhla Mirce mokré kalhotky a odhodila je ke stěně. Držel jsem v ruce sklenku s vínem a díval jsem se, jak něžně hladí mou partnerku. Jak laská její prsy, mezi palcem a ukazováčkem mne její trčící bradavky. Pavla se po chvíli osmělila a pomalu svlékla Mirce tričko. Stáli tam obě nahé, hladili se, pak přišel první nesmělý polibek, druhý a pak příval vášně. Nikdy mne nenapadlo, jak může být líbání dvou krásných žen vzrušující. Nenechavé ruce, jazyky hledající vchod do úst té druhé. Zavřené oči, přerývavý dech. Nikdy dřív mne nenapadlo, že Pavla se může chovat jako lesbička. Odložil jsem skleničku a stoupl si k nim. Dál se líbali a hladili a já přidal své ruce k jejich a užíval si na dlaních horko jejich vzrušených tělíček. Nejdřív jedna, pak druhá ruka našla můj penis a střídavě jej pomalu masírovali.

Nezmar už byl zase při chuti. Motal se kolem nás, dorážel. Zrušil kouzlo něžné intimnosti a přinesl zas hlad po pořádné porci perverze.

Odtrhli jsme se od sebe. Mirka pohledem vyzvala Pavlu k akci. Ta jen němě přikývla a dál se nechala vést. Bylo na Mirce posadit Pavlu na postel a přivolat Nezmara. Zatím co jsem si sedal zpět do křesílka, plný očekávání, roztáhla Mirka Pavla nohy a prsty jí podržela široce rozevřenou kundičku. Pavla se rozhodně nebránila, ale současně ji opustila předešlá chvilková aktivita. Věděla, do čeho jde, viděla před chvílí, jak razantně a rychle píchá pes. Musela se současně bát i těšit na to co mělo za chvilku přijít. A Mirka byla něžná, při tom však nesmlouvavá v tom jak Pavlu připravovala na velké finále.

Zatím co Pavle vylizoval díru neúnavný Nezmar, Mirka ji hladila po podbřišku, bocích, občas polaskala jedno i druhé prso. Nevím, kde najednou Mirka vzala obojek a vodítko. Vykouzlila jej jako by z ničeho. Pavla jen zalapala po dechu, když jí Mirka dotáhla obojek na krku, tak aby jí jemně svíral, ale neškrtil. Pak připnula vodítko a podala mi ho. Musel jsem si zase stoupnout. Vodítko bylo krátké, jasně říkalo, že pánem jsem já. Vzrušil jsem se, péro mi stálo tvrdé jak železná tyč. Takový tlak v penisu jsem nikdy dřív nezažil. Měl jsem pocit, že mi musí každým okamžikem prasknout. Nezmar už stáčel hlavu, aby mi věnoval svou přízeň, ale Mirka ho zastavila a za pysk ho opět nasměrovala k Pavlině jeskyňce. Nezmar několikrát mohutně obtáhl její už lehce odřené a překrvené pysky a začal přisedávat. Chtěl zasunout, užít si odměnu za svou orální námahu.

„Otoč se na břicho, čubko a ty si ji pořádně drž, ať ti neuteče!“ Pavla bez zaváhání poslechla a já si stoupl kousek stranou, aby měl Nezmar víc místa. V ruce jsem si přetočil už tak krátké vodítko přes zápěstí a donutil tím Pavlu ležet s krkem a hlavou lehce zvednutou nad postel.  Nebránila se, poslouchala jako poddajná a zkrocená fena. Mirka naposledy pobídla Nezmara a ten naskočil Pavle na záda. Tlapky zabořené v posteli, zadek přitisknutý k zadku mé Pavly. Mirka mu hrábla mezi nohy a pomohla mu najít vchod do mokré kundy, kterou měl jen pár centimetrů před špičko svého ptáka. Zajel do ní jak jehla do špízu a přírazem ji mrštil dál po posteli, vodítko v mé ruce se víc napnulo. Trochu jsem povolil, abych Pavlu neuškrtil a fascinovaně sledoval Nezmara, jak rajtuje mezi nohama mé paní. Ta jen s hekáním odpovídala protipohybem na jeho údery. Nezmar přeřadil na vyšší rychlost. Netušil jsem, že je to ještě možné. Napichoval Pavlu jako kus masa a smýkal s ní na posteli. Já ne vždy dokázal povolit vodítko a časem jsem i záměrně přitahoval, abych viděl Pavlu lehce přidušenou a ovládanou. Ta jen lapala po dechu a když měla vzduchu nazbyt, slastí a taky trochu bolestí přidušené kvičela. Bylo mi jasný, že takhle plnou svou kundu nikdy neměla a že jí ani nikdo tak nedrtil prdel přírazy, jako to dokázal Mirčin dokonale zaučený pes. Až jsem Pavle tu bolest spojenou s šílenou rozkoší začal závidět. Sám jsem při několika málo příležitostech zakusil tuhle kombinaci a vím jak moc je opojná. Nemohl jsem odolat a volnou rukou jsem si začal honit čuráka. Mirka si všimla mé potřeby a nabídla mi ústa k ukojení vlastní potřeby. Nedokážu popsat, ten šílený mix pocitů a vjemů, které jsem v té chvíli zažíval. Pes mi ojížděl partnerku, jiná žena mi kouřila ptáka a ovládání Pavly vodítkem to celé jen podtrhlo.

Byl jsem první, kdo se udělal. Bez upozornění jsem Mirce nastříkal semeno do pusy a cítil, jak se snaží polykat a sát. Nezmar ještě chvilku prznil Pavle díru a pak i on dosáhl orgasmu a Pavle doslova přeplnil kundu. Ta odpadla. Už se nedokázala zvedat pod tahem vodítka a sesula se na postel. Rychle jsem povolil, abych ji nezačal skutečně dusit. Dál jsem stál nad svou ženou a sledoval, jak Nezmar slézá z jejích poškrábaných zad. Nechtěl jsem si ani představit, jak by Pavla dopadla, kdyby Nezmar neměl na tlapkách návleky. I takhle dostala pěkně zabrat.

Zatím co Mirka odváděla Nezmara z místnosti, Pavla pomalu přicházela k sobě. Chvíli trvalo, než se odvážila otočit na bolavá záda a podívat se mi do očí. V jejím pohledu bylo vše, co jsem kdy viděl při všech našich různých sexuálních hrách. Hlavně však vyčerpání spojené s dokonalým uspokojením. Sledoval jsem, jak se jí v postupně se prodlužujícím rytmu zvedá a klesá hruď. Díval jsem se, jak z její stále široce rozevřené svatyně vytéká Nezmarova nadílka. Nedokázal jsem od ní odtrhnout oči. Kdo nezažil uspokojení ženy od jiného milence (jedno zda pes či muž), nepochopí, jak nádherný pohled to je. Užíval jsem si ho. Musel jsem. Kdo ví, co bude dál. Jak se žena nakonec vyrovná s tím, co zažila a zda bude někdy nějaké opakování. Ale doufal jsem v něj a doufám stále …

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *