Animal sen – díl 2.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

S Pavlou jsme si sedli do dvou proutěných křesílek a na stolek jsme si dali lahev vína a skleničky. Bylo to jak nějaké perverzní animal kino. Před námi postel, na ní Mirka, oblečená jen v dlouhém volném triku. Nevěděl jsem, zda pod ním má kalhotky, nebo ne. Pavla v křesílku seděla jen v mokrých kalhotkách. Znovu jsem obdivně obhlédl její pevné dvojky a trčící bradavky. Sám jsem na sobě měl jen poslintané a semenem potřísněné kraťasy. Zavdal jsem si vína a čekal, co bude dál.

Mirka si přivolal k posteli Nezmara a začala ho drbat za ušima, pak na hřbetě, bocích, … jednou rukou mu brnkala o čenich a druhou mu vjela mezi nohy a nahmátla jeho péro. Zkušeně ho promnula a nezmar poslušně svou chloubu vystrčil ven. Chvíli ho tak masírovala, až byl celý tvrdý a připravený. Pak mu přikázala, aby políbil paničku. Nezmar nezaváhal, bylo vidět, že s plněním tohoto příkazu má bohaté zkušenosti. Jeho vyplazený jazyk nabral směr a dral se mezi zatím sevřené Mirčiny rty. Ta se chvilku naoko bránila a pak rty povolila, otevřela ústa a nechala Nezmara, aby jí pořádně vylízal pusu. Přísahal bych, že jí jazyk musel strkat až na mandle. Mirka si jeho „polibky“ zjevně užívala a já střídavě sledoval její počínání a svou ženu, která si mezi tím strčila ruku pod kalhotky a mimoděk si masírovala kundičku. Můj tvrdý pták se dral ven a nebyl důvod mu nevyhovět. Přetáhl jsem si kraťasy a vysvobodil ho. Chytil jsem ho u kořene a pomalu si ho začal honit. Věděl jsem, že nesmím dělat rychlé pohyby a ani dát prsty příliš blízko k žaludu, nebo se přestanu ovládat a udělám se. A to jsem nechtěl, akce teprve začínala.

Mirka se pohnula a sklouzla z postele na kobereček mezi postelí a naším posezením. Při tom jí tričko vyjelo nad boky. Kalhotky neměla, byla naostro. Nastavila si Nezamara tak, abych já mohl sledovat její vyholený klín a současně jsem si mohl dopřát i trošku zastíněný pohled na Nezmarův penis. Naproti tomu Pavla měla nerušený výhled na psa a jeho chloubu, ale Mirky kundičku vidět nemohla. Došlo mi, že v těch křeslech nejsme první diváci a že Pavla má celou akci dobře připravenou a zjevně mockrát odzkoušenou. Bylo vidět, že jí to předvádění baví, že si naši pozornost a vzrušení dobře užívá.

Mirka sklonila hlavu pod Nezmarovo břicho a pomalým pohybem mu olízla péro po celé jeho délce. Pavla jen zalapala po dechu a já si pevně svíral a drtil penis. Udělala to celé ještě několikrát a pak si vzala Nezmarovo čuráka do pusy a začala ho kouřit, zatím co mu rukou tiskla koule. Já cítil přicházející orgasmus. Musel jsem si přestat honit péro a občas se do něj štípnout, abych se udržel. Ještě nebyl čas se udělat, chtěl jsem se hlavně dívat. Pavla naproti tomu žádné zábrany nepotřebovala a prsty si drtila poštěvák jak smyslů zbavená. Jazykem si sem tam mimoděk olízla rty. Tušil jsem, že by si dala taky říct a chtěla Nezmara ochutnat. Ten se zatím kroutil nad Mirkou. Ta ho stále kouřila, mačkala mu koule a bránila mu, aby si sám začal olizovat ptáka. A pak to přišlo. Nezmar se Mirce vystříkal do pusy. Tolik semene jsem v životě neviděl. Mirka se snažila všechno polykat, ale byla bez šance na úspěch. Dost semene jí vyteklo z pusy na kobereček a Nezmar ho zadníma tlapama rozdupal, jak se nad Mirkou snažil kopulovat.

Mirka počkala až se Nezmar trochu uklidní. Drbala ho v chlupech na hřbetě a Pavle vysvětlovala, že je potřeba nejdřív psovi ulevit, jinak by sex s ním byl příliš krátký a to by byla škoda. Jen co se nám dostala tohoto poučení a Mirka se napila vína, aby si vypláchla ústa od Nezmarova dárku, sedla si na postel a roztáhla na nás své dlouhé, štíhlé nohy. Píču měla lehce zarostlou, ne vyholenou jako má žena. Líbilo se mi to. Tak nějak to k celé té scéně sexu se zvířetem na venkově sedělo. Prsty jedné ruky si ji pořádně roztáhla a druhou se přes ni pleskala, volajíc Nezamra do akce. Ten si přestal olizovat ptáka a poslušně se zabořil mezi Mirčiny nohy. Jazykem jí dělal dobře. Věděl jsem že ano, už jsem tu zkušenost před chvilkou sám učinil. Mrkl jsem na Pavlu. Ta nedokázala od Mirky a její kundy odtrhnout zrak. Ve své vlastní díře už měla zasunuté tři prsty a rozhodně s nimi nezahálela. Masírovala se uvnitř, až jí bělely klouby na ruce. To já jen seděl, držel jsem si čuráka a oddaloval erekci, co to jen šlo.

Mirka se svezla zadkem přes okraj postele a víc roztáhla nohy. Jednou rukou si vyhrnula tričko, nabídla našim hladovým zrakům své bujné poprsí. Mezi prsty si mnula bradavky. Druhou rukou chytla Nezmara za čumák a odtáhla si ho z klína. Ten na nic nečekal, naskočil na Mirku, přední tlapy kolem jejího pasu. Podsadil zadek a začal proti Mirce přirážet. Byl příliš dychtivý a sám se nedokázal trefit. Mirka ho zkušeně popadla za penis a sama si ho nasměrovala mezi roztažené pysky. Zajel do ní s razancí tanku a přirážel, až mu ocas létal ze strany na stranu. Mirka jen přidušeně vřískala z toho náporu a sama klínem vyrážela Nezmarovi vstříc. Jeho tempu přírazů ale neměla šanci stíhat. Její pohyby byly samovolné, dané touhou narážet proti té chlupaté mase deroucí se do jejího těla. Já už nedokázal dál odolávat potřebě honění a Pavla už se kolem svých prstů také pořádně svíjela, zatím co si druhou rukou drtila kozy. Takhle zdivočelou a nadrženou jsem ji ještě nikdy neviděl.

Nezmar do Mirky bušil a ta se pod ním kroutila, prohýbala a svíjela. Jak na ní pes rajtoval, pochopil jsem, že bez ochran tlap by došlo její tělo pěkné úhoně. Nezmar jí zadními packami „šplhal“ po lýtkách, jak nadskakoval aby víc a líp zarazil ptáka do její díry. Předními si ji pod sebe roloval a drtil ji v pase, bocích. Mirka i Nezmar neměli žádné zábrany. Píchali před námi a zajímal si jen jeden o druhého. nic ve svém okolí nevnímali. Ani když se Pavla s výkřikem stočila do klubíčka kolem své ruky a třásla se ve vlnách probíhajícího orgasmu. Ani když jsem já přidal k Nezmarovu semenu na koberečku své vlastní a dál jsem si s tlumeným vzdycháním mastil laso, prsty olepené a ptáka pomalu vadnoucího. Do světa kolem sebe se probrali až když Nezmar Mirce pořádně naplnil díru další várkou semene a po pár dalších přírazech z ní bez okolků seskočil a začal se olizovat. Mirka dál ležela na posteli, třásla se, vzlykala rozkoší, oči zavřené, jednu ruku pevně sevřenou kolem své pravé kozy, druhou mezi nohama.

Pokračování příště …

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *