Anetčina nevěra – sex na dovolené

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Ahoj čtenářky a čtenáři, zdraví Vás Kurt XXX. Já vím, že jsem dopředu předesílal, že další povídka už nebude, ale rozhodl jsem se udělat výjimku. Mám jednu zajímavou povídku, tak to berte jako trochu pozdní dárek, když jsou ty svátky. A teď už k příběhu Martina a jeho slečny Anety.

Jmenuji se Martin a již druhým rokem studuji na vysoké škole. Jsem celkem obyčejný student s neobyčejnými choutky. To, že mě šíleně vzrušuje a dovádí k šílenství, když má někdo pohlavní styk s mojí partnerkou jsem zjistil na střední škole. Tehdy jsem chodil s jednou spolužačkou z vedlejší třídy. Jmenovala se Kačenka a byla to moje první velká láska a první holka, se kterou jsem měl sex. Uplynulo jen pár měsíců našeho vztahu a já jí nečapal, jak to dělá s jiným. Přijel jsem ji tenkrát nečekaně navštívit na statek kousek za městem, kde bydlela se svou rodinou. Když jsem zvonil, přišel mi otevřít její táta s tím, že neví kde jeho dceruška je ale, že šla asi s jedním kamarádem do sadu. Cestou k sadu, který byl na nejvzdálenější části rozsáhlého pozemku, jsem procházel kolem staré kolny s dřevěnými, trochu se rozpadajícími vraty. Slyšel jsem nějaký zvuk a tak jsem nenápadně nahlédl dovnitř skrz úzkou mezeru, která se udělala ve vratech. To co jsem viděl, mi zvedlo adrenalin do neuvěřitelných výšek. I když bylo uvnitř celkem šero, jasně jsem rozeznal Kačky roztažené nohy, mezi nimiž se rytmicky pohupoval trup nějakého cápka. Oba při souloži tlumeně sténali, aby je nikdo neslyšel. V tu chvíli jsem měl zlomené srdce. Zarážející bylo, že jsem hned neutekl, místo toho jsem je pozoroval a bude to znít trochu úchylně, ale prostě jsem si musel udělat dobře a to hned dvakrát, s pohledem přilepeným na nevěrné nohy přítelkyně a kus trupu jejího milence, nic víc vidět nebylo. Pak jsem zpanikařil a utekl, s Kačenkou jsem se rozešel, ale od té chvíle jsem tušil, co mi přináší největší rozkoš i když jsem si to z počátku nechtěl přiznat.

Po Kačce přišly další holky. Žádné jsem svou touhu nepřiznal. A navíc jsem se s každou celkem brzy rozešel. Asi před dvěma lety mi do života vstoupila Anetka. Seznámili jsme se na jednom večírku. Anetka je kráska, která stále ještě studuje střední školu. Vlasy má velmi tmavé barvy ale nosívá v nich několik modrých pramínků, to ji dodává trochu poťouchlý vzhled. Právě kvůli modrým pramínkům vlasů, jí občas říkám Šmoulinka. Barva očí je příjemně modrá. Má velmi štíhlou postavu, do nedávna byla krasobruslařkou. Prsíčka má sice trochu menší, ale i tak se má čím chlubit. Zadeček opisuje sexy křivky ženskosti a je roztomile menších rozměrů. A nohy má úžasně dlouhé a hrozně přitažlivé, úplně jako magnet na mužský zrak.

Začali jsme spolu chodit jen týden po tom, co jsme se seznámili. Spoustu sexu a vzájemné poznávání nás bavilo a já zjišťoval, že z ní vyzařuje jakási erotická aura. To ostatně bylo vidět i na večírkách, které jsme spolu navštěvovali, a téměř pokaždé se našel někdo, kdo by ji zaplatil pití, nebo ji zkusil nějak sbalit a to i přes to, že jsem byl s ní. Ze začátku mě to trochu vadilo, jenže pak jsem si to začal užívat. Bylo skvělí vidět ji při ploužáku s nějakým kamarádem, nebo jak ji nějaký svůdník jakoby omylem položí ruku na stehno. Jednou, když jsme se vrátili z večírku, šel jsem s pravdou ven. „Miláčku musím ti něco říct, víš, já mám takovou zvláštní úchylku.“ Posilněn alkoholem jsem vyzradil, jak se mi líbí, když se o ni jiní kluci snaží. Dívala se na mě trochu nevěřícně. „Tohle se ti vážně líbí Martínku? No tak uvidíme, snad s tím půjde něco dělat.“ Od té doby se před ostatními samci začala chovat neobyčejně svůdně. Mrkala na ně, kroutila prdelkou, olizovala si rty, nechala si osahávat zadek a nohy. Byl jsem z toho úplně hotovej. Náš sex teď dostal ještě větší šťávu. Anetka ale vždy brala ohledy na mě a neustále se mě vyptávala, jestli už to nepřehání. „Ne, nepřeháníš, je to skvělý.“ Ujišťoval jsem ji.

Začala trávit stále více času u nás doma. Bydlím s matkou a nevlastním tátou Ivanem. Ivan je prachatej Rus, kterého si moje matka našla, když od nás táta odešel. Bydlíme ve veliké vile, jako z pohádky. Všude luxus a zámecký styl zahrady. Člověk by řekl, že mám štěstí ale zádrhel je v tom, že se ani s matkou ani s Ivanem příliš neshodnu. Ivan má navíc občas tendenci chovat se jako vysloveně prevít. Hodlám se odstěhovat jen, co dokončím vysokou. Ale abych nezabíhal do detailu, zpět k Anetce. Anetka se stala zcela neodmyslitelnou součástí mého života a dalo by se říci, že se k nám domů tak trochu nastěhovala. Tohle léto jsme spolu měli strávit naší první dovolenou. Ivan v sobě našel trochu rodinného ducha a spolu s mou matkou vzal do Chorvatska i svého syna z prvního manželství, který ještě chodí na základku a nabídl i mě s Anetkou, zda se k nim nechceme přidat a my přijali. Měl jsem trochu obavy, ale když jsme dojeli na místo, pohled na moře hned před penzionem, kde jsme byli ubytováni, je rozptýlil. „To je nádhera“. Pochvalovala si Anetka apartmán, který jsme měli jen pro sebe, a byl jedno patro nad apartmánem matky s Ivanem. Nebylo pochyb, že vesnička, kterou Ivan vybral, byla dříve rybářskou osadou. Spoustu klidu, jen pár domků a místo, kde si Ivan mohl zaparkovat svůj motorový člun.

Náš první den na betonové pláži probíhal poklidně. Ležel jsem na vybetonovaném plácku na pobřeží hned vedle svojí Šmoulinky. O pár kroků dál byl další vybetonovaný plácek s Matkou, Ivanem a jeho synem. Šumění moře a sluníčko dodávalo tomu dni idylickou atmosféru. Anetka ležela vedle mě ve svých žlutých plavkách a připomínala kočku vyhřívající se na sluníčku. Povídali jsme si o nesmyslech a byli jsme spokojení. Všiml jsem si, jak jako obvykle přitahuje pohledy okolních mužů. Nejvíce rekreantů asi o deset metrů vpravo od nás. Byla to skupina německy mluvících teenagerů, kteří tu pravděpodobně stejně jako my byli s rodinou. Anetka po nich taky začala pokukovat. Všimla si, že o tom vím a s šibalským výrazem ve tváři se mě zeptala: „můžu?“ Věděl jsem, co bude následovat a tak jsem přikývl. Moje Šmoulinka si sundala horní díl žlutých plavek a natočila se tak aby její ňadra byla dobře vidět. „Podívej, už po nás pokukují.“ Konstatovala s neskrývaným nadšením Anetka. „Po nás? Myslíš tím snad po tobě zlato.“ Poupravil jsem ji. Usmála se na mě a začala se různě nakrucovat. Vrcholem bylo, když vstala a šahala si pro něco do tašky tak, aby na ně vyšpulila prdelku. Několik teenagerů si toho jasně všimlo a zjevně raději naskákali do moře, aby se jim neudělala boule v plavkách. Anetka mezi tím vytáhla z tašky krabičku cigaret. „Do háje, nemám s sebou zapalovač, no zkusím se dojít zeptat těch týpků vedle. Co na to říkáš?“ Věděl jsem moc dobře, že s sebou zapalovač má, chtěla mi jen udělat radost. „Klidně.“ Odpověděl jsem a snažil jsem se vypadat, jako by mě to moc nezajímalo. S odhalenými ňadry se Anetka vypravila za našimi plážovými sousedy. Musel jsem se smát, když jsem viděl, jak se skupinka kamarádů snaží nedívat se jí na kozičky, ale oči jim tam neustále ujížděly. Jeden z nich mojí Šmoulince zapálil cigárko a ona se s nimi dala do řeči. Německy na rozdíl ode mě uměla.

Klábosila s nimi asi deset minut, pak se vrátila a dělala jakoby nic. Lehla si vedle mě a nechala naše těla, ať se dotýkají. Byla hebká a voňavá, jako obvykle. Z ničeho nic se ke mně přitulila a do ucha mi zašeptala: „chceš ho vykouřit?“ Nejdříve jsem naznačoval, že půjdeme někam stranou, ale ona nechtěla a neustále pomžourávala k vedlejší pláži. Orální sex v takovéto blízkosti cizích lidí? No a proč ne? Souhlasil jsem. Anetka mě přikryla osuškou až kousek nad pas, jako by mě hodlala uložit ke spánku, sama si hlavou lehla na mé břicho a využila mě jako polštář. Ležela tak asi minutu a hlavou se pomaličku stále více přibližovala k mému ocasu, až jsem cítil, jak mi rukou stahuje plavky a její hlava zmizela pod osuškou. Nejprve mi ho jen trochu laškovně olizovala, ale pak ho kouřila pořádně hluboko a tvrdě, takže jsem se udělal v několika okamžikách. Byl jsem tak mimo, že ani nevím, jestli si toho někdo všiml nebo ne. Toho dne se již nestalo nic důležitého, jen večer jsme zjistili, že teenageři jsou naši sousedé a jelikož se nám ještě nechtělo spát, sedli jsme si s nimi kousek u pláže a otevřeli jsme si pár piv. Já se dorozumíval rukama a nohama, Anetka s nimi mluvila německy. Zamrkala na mě a já mohl ve třpytu měsíce pozorovat, jak se zas předvádí, vlasy si stále upravovala, párkrát se jakoby náhodou otřela o kluka sedícího z její druhé strany nežli já. Nic víc se ale nestalo a my si po pár pivkách šli lehnout. V noci jsme si zašukali a já si u toho představoval, jak jí ojíždí některý z našich sousedů a klidně několik najednou.

Další den nezačal ani trochu povedeně. Ivan měl nějaký nepříjemný obchodní hovor a byl na mě dost nasranej a to celkem bezdůvodně. Na pláži jsme zaujali stejné místo jako včera a já byl rád, že jsem zas s Anetkou relativně o samotě. Moje Šmoulinka se mi snažila udělat radost a tak stočila rozhovor k sexu. Ale já měl totálně po náladě a tak ani tohle téma nezabíralo. Až když se Anetka šla vykoupat v moři a já viděl jak za ní plavou dva kluci z party od sousedů, moji mysl konečně zaujalo něco jiného než ranní hádka s Ivanem. Lepili se na ní a společně se smáli. Jeden z nich, takový sportovní typ s nakrátko ostříhanými vlasy ji ani nechtěl pustit z vody. To už jsem uvažoval o nějakém autoritativním zásahu. Nakonec však Anetka přišla zpátky ke mně, uculovala se jako sluníčko a opět bez horního dílu plavek. „Představ si brouku, že ten jeden nevychovanec mi ve vodě šáhl na prso.“ Zatvářila se jakoby na oko ukřivděně ale stále s úsměvem na rtech. „Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká ryba, ale pak mi došlo, že je to jeho ruka.“ Vjel do mě pocit zuřivosti a jakási neodolatelně přitažlivá hladina adrenalinu. Anetka to na mě moc dobře viděla a tak si ke mně lehla a začala mi šeptat do ucha. „No jenom si to představ, jak mi na ní hrabe a představ si, co by semnou asi chtěl dělat, určitě si mě včera večer představoval, když si ho před spaním honil. Vypadá celkem dobře co? Hlavně ty svaly a myslím, že má velkého ptáka podle boule na plavkách.“ Tohle ze sebe šeptem doslova vychrlila a já měl pocit, že mi explodují plavky. Vůbec jsem nic takového nečekal a hrozně mě to vzrušilo i nasralo zároveň. „Vypadni za ním.“ Zavrčel jsem tónem, který jsem u sebe snad ještě nikdy před tím neslyšel. „Cože?“ Vyhrkla překvapeně Anetka a bránila se, že si dělala jen legraci. „Slyšelas dobře, mazej a nelez mi na oči, dokud nezjistíš jak má velkého čuráka, když se ti ten kluk tak moc líbí a tak tě zajímá.“

Neřekla už ani slovo, vstala a já viděl, jak kroutí zadkem, když ode mě odchází směrem k sousední pláži obsazenou partou sousedů. Ani tam nestačila dojít a její svalnatý oblíbenec po ní již z dálky pokukoval. Došla až k němu a cosi mu říkala. Pak oba vykročili směrem k malému obchůdku na dohled od pláže, prošli kousek ode mě a Anetka na mě klidným tónem zavolala, že jdou na zmrzlinu a nezapomněla po těch slovech na mě vypláznout jazyk. Nenápadně jsem je s bušícím srdcem o závod pozoroval. Dvě vzdálené postavy mi na okamžik zmizeli z dohledu, pak se ale opět vynořili se zmrzlinou v ruce a dost blizoučko vedle sebe. Myslím, že tušila, že je pozoruju, když nějakých třicet metrů ode mě ho najednou popadla za volnou ruku tak prudce, až tomu blbci vypadla zmrzlina, kterou měl ve druhé ruce. Odtáhla ho z pěší cestičky do takového křovinatého lesíka z borovic jen pár metrů od pěšiny. Cestou svou zmrzlinu taky zahodila. Oba mi zmizeli v porostu a já najednou litoval toho, co jsem ji jen před pár okamžiky řekl. Uplynula minuta, ale já měl pocit, že tím směrem civím hodinu. V hlavě jsem si představoval, co tam spolu asi dělají. Uplynula druhá minuta a já se křečovitě držel rukama pobřežního skaliska, abych tam za nimi nevyběhl. Pomyslel jsem si, jakou mám doma mršku a ta představa, že nevím, co tam s ním provádí, mě doháněla k šílenství. Po nějaké chvíli vyšla moje Šmoulinka sama, štrádovala si to rozhodným krokem přímo ke mně. Já si sedl do tureckého sedu a začal jsem se dívat směrem do moře. Slyšel jsem kroky její rozhodné chůze, klekla si přímo proti mně a já teď místo na moře koukal na její obličej. Zdál se mi nějak jiný než obvykle a za pár vteřin jsem se dozvěděl proč. Pootevřela svojí pusinku a já čekal, že mi začne nadávat. Místo toho přímo přede mě uvolnila obsah svých úst a já teď strnule koukal na pořádnou dávku semene, která jí odkápla z pusy. Důkladně si olízla rty a zeptala se mě: „Jsi spokojený?“ Na odpověď nečekala a opět se zvedla a šla směrem k našemu penzionu. Rychle jsem posbíral naše věci z pláže a běžel za ní. Když jsem dorazil do apartmánu, slyšel jsem, jak se sprchuje. Doslova jsem se vřítil do koupelny a přes její protesty ji vytáhl ze sprchy a ještě mokrou hodil na gauč v obývací místnosti. „Šukala si s ním?!“ Zakroutila hlavou. „Ne nešukala, on chtěl, ale já mu ho jen pokouřila.“ Ten pocit, že nějaký cizák, se před chvílí vyždímal do její pusinky, mě totálně rozpálil. Stáhl jsem si plavky a začal jí doslova mrdat, jako nikdy před tím. Řvala rozkoší a chodila mi pánví naproti, bylo to nádherný a brutální zároveň. Po chvíli jsem ho z ní vytáhnul a s pocitem že si ji musím, co nejvíce označkovat ji pocákal na prsou a břiše, mířil jsem na obličej, ale to mi nevyšlo. Oba jsme se znaveni svalili na gauč, a když jsem se na ní podíval, viděl jsem jak se tváří spokojeně, nebo ještě lépe uspokojeně.

Dalších pár dní jsem z ní tahal podrobnosti. Měli jsme spolu skvělý sex několikrát denně a ona mi začala vyprávět smyšlený historky, jak mě podvádí s tím a zase s oním. Sem tam jsme si vyrazili na nějakou procházku a náš rozhovor a myšlenky se neustále stáčeli stejným směrem a to samozřejmě k sexu. Pokaždé když zahlédla nějakého kluka nebo muže, začala přede mnou nahlas hodnotit, jestli se jí líbí a jestli by si s ním vrzla. Kluci od vedle, po ní pokukovali ještě intenzivněji, jelikož týpek, kterému ho přeblafla to určitě vyzvonil svým kumpánům. Já byl z té jedné nevěrné akce celý pryč a tak jsem ji za žádným z těch kluků už neposlal, jelikož jsem se bál toho šíleného pocitu, když mi zanáší a nevěděl jsem, jestli bych to znovu ustál.

Další zlom v dovolené přišel ve chvíli, kdy jsme si vyrazili na výlet v motorovém člunu. Nás pět výletníků se na Ivanův člun s přehledem vešlo. Nejprve se mi moc nechtělo, protože jsem se bál dalších Ivanových nervových výjevů. Moje Šmoulinka mě ale přemluvila, že se chce podívat i na jinou pláž. A tak jsme dorazili na opuštěnou oblázkovou pláž na malém ostrově, člun jsme zakotvili v zátoce a užívali jsme si opalování a potápění. Je to zvláštní ale chtěl jsem si trochu odpočinout od Anetky nápadníků a tak jsem byl rád, že jsme na ostrově osamoceni pouze v pěti lidech. Stalo se však to, čeho jsem se obával, a Ivan měl tendenci dělat hustýho a svou bídnou češtinou mě stihl poučit, že neumím uvázat pořádný námořnický uzel a koukal na mě se špetkou lítosti, že vlastně asi pořádně neumím nic. Sráč jeden, pomyslel jsem si a bylo mi jasný, že mu na jeho výlety příště kašlu. Jeho blbý kecy neušli ani Anetě, a když jsme se později opalovali tak si také postěžovala, že Ivan dělá zas drsnýho. „Potřeboval by trochu uklidnit.“ Prohodila tak mimochodem s pohledem upřeným na Ivana, který plaval v moři. Stále více jsem si uvědomoval, že ho Anetka pozoruje neobvykle dlouho s přísným pohledem. I já jsem pátral očima, co ji zaujalo. Neviděl jsem však nic nezvyklého. Ivan je mohutný Rusák s postavou kdysi boxujícího sportovce. Pracky měl stále nadstandardně svalnaté, široká ramena i hrudník. Ke svalům čas přidal i tuk a místo kdysi vyrýsovaného břicha teď měl zakulacený pupek. Vlasy na ježka ostříhané a strniště, které nosil na bradě propletené šedí. Přejížděl jsem očima z Ivana na Anetku a zbystřil jsem jak moje Šmoulinka začíná se svými již tak specifickými gesty, které jsem u ní viděl už tolikrát před tím. Upravovali si vlasy, sundala si horní díl plavek a šla se projít přímo před Ivanem, aby si všiml jejích odhalených koziček a předváděla mu svou ladnou chůzi s prdelkou, která se vlnila ze strany na stranu.

To snad ne, pomyslel jsem si. To ta holka nemůže myslet vážně. Když se ke mně vrátila a lehla si na osušku rovnou vedle mě, zůstal jsem na ní viset pohledem. „No co je?“ zeptala se mě, když viděla, jak na ní civím. „To je trochu moc Anetko. Ivan je o víc jak dvacet let starší než ty, navíc je s mou mámou, měl by zůstat stranou našich her.“ Bránila se, že mu přeci nic neprovedla. „Jen jsem chtěla zjistit, proč je pořád tak nasranej.“ Zeptal jsem se, jestli na to přišla. „Jo přišla jsem na to, potřebuje si zapíchat, viděl jsi ten jeho pohled? Nejraději by mě přeříznul hned tady za nejbližším keřem.“ Nevěděl jsem, jestli to myslí vážně, jestli je to jen hra anebo jestli si dělá srandu. „Ivana z toho vynecháme, je to cvok.“ Tím jsem chtěl tenhle rozhovor ukončit, ale Anetka se nenechala tak snadno odbít. „Fajn ale zamysli se nad tím, i když je Ivan protiva, oba ho dobře známe, víme s jistotou, že mu nic po zdravotní stránce není“, při těch slovech mi vzala za ruku a položila si mou dlaň mezi svoje nožky,“ klidně by mi to tam mohl pustit.“ Při svých posledních slovech se kousla do rtu a čekala na mou reakci. Já si stále nebyl jistý, jestli to myslí jenom jako nějakou smyšlenou hru anebo jestli to myslí vážně. Nechtěl jsem ztratit tvář a zároveň jsem nechtěl zkazit tu podivně perverzní, ale pro mě přitažlivou hru. „dobře Šmoulinko, dělej, jak myslíš.“ Celý zbytek dne mě tížila myšlenka, jak spolu ti dva něco mají. Dál už jsme se o tom ale nebavili, večer jsme výjimečně vynechali soulož, abychom nabrali sílu do několika posledních dní naší dovolené.

Parta teenagerů ze sousedství již odjela a pláž vedle nás zabrala nějaká rodina. K mému překvapení Anetka skutečně začala dolejzat za Ivanem. Dávala se s ním častěji do řeči a dokonce mu sem tam přinesla něco k pití. Začal jsem žárlit, jelikož čas, který mohla strávit se mnou, teď v nadměrné míře investovala do Ivana. Celý den mi utekl ani nevím jak a večer, když jsem chtěl probrat s Anetkou její hru s Ivanem, mě odbyla, že je unavená a jde si brzy lehnout a tak byl další večer bez sexu. Byl jsem rozhodnutý, že jí to hned ráno zarazím, řeknu jí, že si nepřeju, aby v tom svém obletování Ivana pokračovala. Ráno jsem se probudil a v posteli vedle mě chyběla Šmoulinka. Nejprve jsem si myslel, že si jen šla odskočit, nebo tak něco, ale když se nevracela, začal jsem ji hledat. V budově nebyla a na pláži jsem viděl, jak se Ivanův syn koupe v moři. Zaběhl jsem tedy na pláž a houkl na něj s naléhavým dotazem, kde jsou ostatní. „Mamka šla do obchodu a táta s Anetou se jeli naposledy projet na člunu, než se bude muset sklidit před odjezdem.“ Volal na mě z moře. V tu chvíli mi srdce vyletělo do krku a pak mi zas pěkně rychle spadlo do kalhot a takhle několikrát za sebou. To snad ne, to nemůže být pravda, to ne, to ne. Rozběhl jsem se zpět na apartmán, kde jsem měl dalekohled. Vyštrachal jsem ho někde z kufru a z terasy začal pátrat po motorovém člunu s Anetkou a Ivanem. Bylo to marné, přes mraky ostrůvků při pobřeží nebyl vidět, mohli být kdekoli. Nervózně jsem pobíhal po terase jako splašený a úplně beze smyslu. Uplynula hodina, ale já měl pocit, že uplynul celý den, když se konečně na obzoru objevil motorový člun. Najednou jsem zkoprněl a nevěděl, co mám dělat. Nakonec jsem jim šel naproti, ale na pěšince jsem se střetl již jen s Anetkou, která měla na sobě své oblíbené žluté plavky. Kolem nás nikdo jiný nebyl. „Tak co?“ Zeptal jsem se roztřeseným hlasem a měl jsem pocit, že mi nervy každou chvílí položí na zem. „Coby?“ Opáčila Anetka. „Píchal tě?“ Vyzvídal jsem dál netrpělivě. Ona se ke mně naklonila a zcela jemným smyslným hláskem mi pošeptala do ucha: „Jo, píchal mě.“ V tu chvíli jsem zažil pocit exploze, až jsem se sesunul na nejbližší schod, který byl na pěšině pár metrů za mnou, prostě jsem si musel sednout. Anetka ke mně svým ladným krokem přistoupila a já jsem teď měl hlavu u jejího bříška. Zřejmě mě chtěla ještě víc dostat a tak se rozhlédla, a když nikoho nikde neviděla, poodhalila spodní díl plavek a já viděl její normálně uzoučkou mušličku jak je teď roztahaná, celá růžová a plavky jsou z vnitřní strany ulepené od semene, jak si je po tom co jí vystříkal, hned zas nandala.

Byl jsem tak v šoku, že pořádně ani nevím, jak jsme se dostali zpátky do penzionu a už vůbec nevím, kde se ve mně vzal ten zvířecí pud, který mi velel ji ošukat, co nejlépe dovedu, abych nebyl zastíněn výkonem milence, kterého měla přede mnou. Ani jsme nestihli dojít na gauč, natož do postele vzal jsem si ji zezadu na malém koberečku, který byl u vchodu do obývacího pokoje. Pořádně jsem ho do ní rval, ale její obvykle tak uzoučká štěrbinka byla teď tak moc vytahaná, že jsem si ani nedovedl představit velikost ptáka, který ji protáhl přede mnou a musel jí pořádně potýrat. Byl jsem jako šílenec a vrčel jsem na ní: „Tak ty pícháš s jinýma?!“ A ona jen vzdychavě odpovídala: „Jo, a počkej, až uvidíš Ivana, dala jsem mu tak zabrat, že nemůže pořádně chodit.“ Chtěl jsem se cítit nad věcí, jako že mám vše pod kontrolou. Ale nešlo to a ztratil jsem kontrolu i nad svou ejakulací, když se to ze mě dralo ven, otočil jsem Anetku na záda, ta se opřela zezadu o ruce a já přiskočil k jejímu obličeji a vsunul jsem svou chloubu nekompromisně hluboko do šmoulinčiných úst. Vstříknul jsem ji tam svou nadílku s ocasem od jejích šťáviček a nejspíše i od zbytku Ivanovi dávky z pipinky. Obvykle to takhle dělat nechce, ale teď se nechala, vše spolykala a ještě mi ho pořádně olízala. Byla to fakt elektrizující síla. Toho dne jsme na pláž přišli až pozdě odpoledne, jelikož jsem nebyl schopný soustředit se na nic jiného než na její tělo, které mi teď přišlo ještě dokonalejší než obvykle. Když jsme dorazili na pláž, Ivan se na Anetku ani nepodíval a ona mu ignoraci vracela stejným dílem. Měla pravdu, ten šmejd opravdu chodil kačeří chůzí. Myšlenku na to jak spolu mrdají, jsem z hlavy nedostal snad ani na vteřinu. Neviděl jsem, jak kouří toho kluka a teď jsem ani neviděl, jak šuká s Ivanem. Zaplavila mě náhlá potřeba to napravit a to i za cenu, že pořádně nevím, zda takový pohled ustojím a co to se mnou udělá.

Dovolená už se pomalu chýlila ke svému závěru a já musel vymyslet, jak bych mohl shlédnout Anetčino milování s jiným. Večer když jsme vedle sebe leželi, tak jsem ji naznačil svoje přání. Čekal jsem, že když se z vlastní iniciativy pomilovala s Ivanem, nebude problém si s ním zařádit ještě jednou. K mému překvapení byla proti. „Ne, myslím, že už sis s tou svojí úchylkou užil dost, měla jsem v sobě za jediný týden dva cizí ocásky, to ti musí stačit.“ Jenže já jsem si nemohl pomoci, byl jsem tou myšlenkou doslova posedlý a byl jsem ochoten pro to udělat téměř cokoli. „Prosím, chci to jen jednou vidět, udělám pro to, vše co budeš chtít.“ Začala trochu váhat. „A to mám do sebe pustit zase Ivana? Vždyť mě tou svou velrybou zničí.“ Nakonec jsme se domluvili, že to zkusí příštího večera, pod podmínkou, že si jí budu ještě víc hýčkat a celý den ji budu poslušně sloužit. Začala mě šikanovat hned ráno. Musel jsem ji udělat snídani a masáž. Celé dopoledne jsem ji obletoval na pláži, až jsem měl divný pocit, že to vypadá podezřele. Odpoledne jsme šli všichni na oběd do místní restaurace, kam si vzala růžové šatičky s pořádným výstřihem a seděla přímo naproti Ivanovi. Tentokrát už po sobě pomrkávali. Já seděl hned vedle ní a dělal jsem, že si ničeho nevšímám. Všiml jsem si, jak se jedna její nožka podezřele protáhla dopředu směrem k Ivanovi, bylo mi jasné, že mu s ní trochu pohladila buď jeho nohu, nebo kdo ví co. Definitivní pozvánku na noční rozkoš dostal Ivan zřejmě ve chvíli, kdy se Anetka omluvila, že si musí odskočit a když se vracela, nenápadně Ivanovi předala nějaký kus papírku. Ivan věčně nabručený, byl toho dne jako beránek. Dokonce se mi zeptal, jestli nám něco neschází. Zbytek odpoledne by byl naprosto obyčejný, nebýt atmosféry plné očekávání, vzrušení a emocí. Dával jsem Anetce spoustu prostoru a každou chvílí jsem někam odcházel, kdyby chtěla s Ivanem domluvit nějaké detaily. Konečně přišel večer a my jsme se vrátili na apartmán. „Tak jak si to s ním domluvila zlatíčko?“ Vyzvídal jsem netrpělivě, ale snažil jsem se vypadat klidně a vyrovnaně. „Přijde si pro mě v noci, tedy vlastně brzy ráno ve tři. Řekla jsem mu, že jestli nebude na minutu přesný, tak má smůlu.“ Anetce se nechtělo nikam ven, takže její plán byl vzít si ho na terase, která byla hned pod námi a byla příhodně delší než ta naše, takže pokud by na to hupli na tom správném místě, měl bych perfektní výhled. „Jsi si tím opravdu jistý?“ Ujišťovala se Šmoulinka. „Naprosto.“ Zalhal jsem, jelikož jsem si byl vše, jen ne jistý tím co to se mnou udělá. Čas, který uběhl do půlnoci, utekl jako voda, pak se vlekla minuta za minutou. „Ještě tě před tím chci.“ Zaškemral jsem o její klín. „Ne, to ani náhodou, nejsem žádná šukací mašina.“ Ohradila se proti mému návrhu. Leželi jsme vedle sebe na gauči v obývací místnosti a jen tak na sebe koukali. Dvě ráno už byly pryč a venku šumělo moře a svítil dorůstající měsíc. Čím více se blížila třetí hodina, tím více jsem byl nervózní. Když do tří zbývali již jen minuty, dala se do mě klepavka způsobená nervozitou a vším tím očekáváním. Anetka mě z ničeho nic posadila na gauč, klekla si přede mě, sundala mi trenýrky a začala mi ho olizovat. Měla na sobě jen bílou noční košilku a vypadala v ní hrozně sexy. Její jazýček si něžně pohrával se špičkou mého penisu a to mi celý ten pocit očekávání a nervozity ještě zintenzivnilo. Pohrávala si se mnou sotva minutu, když se na dveře ozvalo jemné, téměř neslyšné zaťukání. „Dokončíme to později.“ Zašeptala Anetka a hodlala ode mě odejít. Já ji ale chytil za ruku a uvědomil jsem si, že ji vlastně vůbec nechci nikomu půjčovat. „Nechoď.“ Špitl jsem a uvnitř mě se mlátily různé pocity a zrovna převážila žárlivost nad očekáváním. „Tak pán neví, co chce? Na tohle je trochu pozdě nemyslíš?“ Políbila mě jako by tím chtěla říct, že to bude dobré. Vysmekla se mi a dřív než jsem stačil cokoli udělat, odběhla do předsíňky a už otevírala dveře. Jako zkoprnělý jsem seděl dál na gauči a poslouchal, jak za sebou dveře zas zavírá.

Byl jsem jako přibitý ke gauči neschopen pohybu a jen jsem tupě zíral do bílé zdi naproti. Najednou jako by ve mně něco hrklo a já si se zděšením uvědomil, že už takhle dřepím alespoň pár minut. Potichu jsem se vyplížil na terasu a skrz kovové zábradlí jsem se podíval o patro níže. Anetka už tam byla, opírala se o zábradlí na okraji terasy, zády k moři. Zachytil jsem její letmý pohled, který mrknul mým směrem. Pak se již na scéně objevil i Ivan, oproti ní vypadal jako obr, jak do výšky, tak do šířky. Zatím co Anetka měla na sobě stále sexy bílou noční košilku, Ivan byl nahý. Ze svého úhlu pohledu jsem viděl jen vršek jeho palice, mohutná ramena a záda. Přistoupil k mojí Šmoulince na těsnou vzdálenost až se jejich těla začali dotýkat, obejmul ji a ona jeho, jen několik málo okamžiků na sebe koukali a pak se začali vášnivě líbat. Obě ruce jsem vzrušením i vztekem pevně sevřel v pěst. Pak ji Ivan něco zašeptal, nevím co, vím jen, co mu odpověděla. „Ne, chci to tady, na stole.“ Dlaní ho od sebe odstrčila a na chviličku mi zmizela z dohledu pod terasou, pak se vrátila a v rukou nesla nějaký stolek. Byl tak akorát velký na to aby si na něj mohla i lehnout. Položila ho do rohu terasy a sedla si na něj, pak pokynula prstem Ivanovi, aby k ní přišel, ten jako pejsek na zavolání poslušně několika kroky došel k jejímu opálenému tělu. Levou ruku mu položila na rameno a on si oddaně klekl. Anetka roztáhlá své nožky a ruku, kterou mu položila na rameno, teď přesunula na temeno jeho hlavy a přitáhla si jí ke své jeskyňce. Opřela se o loket pravé ruky a byla teď v pololeže. Ivan ji začal zběsile lízat a Anetčin výraz v obličeji prostoupila slast. Pootevřela ústa a jemně ale intenzivně oddechovala. Chvíli se dívala na Ivana v sevření jejího klína a užívala si, když k jazyku přidal ještě prst. Pak se podívala směrem nahoru a naše pohledy se okamžitě setkaly. Dívala se na mě s pohledem plným slasti a spokojenosti, že v její štěrbince právě řádí milencův jazyk. Ivan musí být zřejmě dost šikovný, protože ji celkem brzy přivedl k orgasmu, Anetka se celá roztřásla a její ústa se doširoka otevřela, jako by chtěla zakřičet, ale místo toho jen vzdechla trochu hlasitěji než doposud. Když ji Ivan dovedl až na vrchol napřímil se a já viděl, jak rukou šteluje svoje nářadí do šmoulinčiny pipinky. Když přirazil pánví, Anetka už se neudržela a zasténala, sice potichu ale i tak to ostře projelo tichou nocí. Ten pohled jak mi jí Ivan obtahuje, byl k nevydržení. Zajel jsem rukou k sobě do trenek a musel jsem si trochu pohonit. Anetka se teď celá položila na stůl, a jako by byla na oltáři za oběť tomu zvířeti co do ní stále silněji a silněji bušilo svou chloubou. Její sténání, hekání a áchání stále více nabíralo na obrátkách. Ivan se jí snažil umlčet nejdříve polibkem, pak ji ale jednoduše dal dlaň přes ústa. Nemám ani tušení, kolik uplynulo času, když se rozhodly změnit polohu. Anetka vstala, opřela se o zábradlí na terase, pořádně na Ivana vyšpulila zadeček i s prcinkou. V tu chvíli jsem zahlédl, čím jí to ten Rusák klátí, měl mezi nohama pořádnej ohon, těžko odhadnout velikost, ale o dost větší než mých 15 cm. Zajel s ním do Šmoulinky zezadu a celkem agresivně jí obdělával. Ona oproti němu vypadala hrozně drobounce a štíhle. Zřejmě se jí to líbilo, protože mu chodila naproti, až to pleskalo. Zvuky jejich milování nebezpečně sílily a já se obával, že je někdo načapá. Podle mě se už už musel Ivan udělat, když ho Anetka náhle od sebe odstrčila. Nevěděl jsem proč a Ivan byl taky zmatený. „Chci to u nás nahoře.“ Zavelela Anetka a Ivan protestoval, že jsem tam přeci já. „Ten tvrdě chrápe, jestli se chceš pořádně udělat, tak pojď se mnou k nám nahoru.“ Chytila Ivana za ruku a odtáhla ho pryč z mého dohledu. Nevěděl jsem, co tím sleduje a tak jsem se schoval do ložnice a čekal, jestli přijdou. Dveře, které vedly z ložnice do obývacího pokoje, jsem nechal pootevřené.

Cvaknutí zámku a tiché zavrzání dveří mi prozradilo, že vešli do našeho apartmá. Byly slyšet kroky, pak chviličku naprosté ticho a najednou mlaskání. Po špičkách jsem došel k pootevřeným dveřím a pozoroval jsem, jak si ho Šmoulinka posadila na gauč, klekla si přímo před něj a pokuřuje mu jeho penis. U toho ale nezůstala příliš dlouho. Otočila se k němu zadečkem, do ruky vzala jeho nářadí, špičku si zavedla do pochvy a s tichým zasténáním dosedla na jeho klín. Obličejem teď byla téměř čelem ke mně, její tvář zmítaná slastí se koukala mým směrem. Zrychlovala tempo a její prsíčka se stále více pohupovala nahoru a dolu. Měl jsem pocit, že vidím obrys Ivanova ptáka až na Anetčinu hubeném bříšku jak jí tam proniká. Gauč, na kterém seděli, začal vrzat a Anetka sténala sice tlumeně ale i tak jsem měl pocit, že kdybych býval opravdu spal, tak by mě tohle muselo probudit. Změnili pozici, ona si ho teď osedlala a čelem se otočila k němu, takže jsem viděl její perfektní zadeček, jak na něm pracuje. Dost jsem mu tohle celé záviděl. Pořádně na něm jezdila, já měl chuť se tam rozběhnout, odtrhnout je od sebe a sám zasunout do Šmoulinky. Jenže to nešlo. Úplně mě dostalo, když jsem viděl, jak se Anetka rozechvěla a hlasitě zasténala tak, že nebyl pochyb o tom, že se dostavil již její druhý orgasmus toho večera. Ivanův klacek měla hluboko v sobě a já vzteky zaskřípal zuby, protože se mnou se při šukání nikdy neudělala, jedině při předehře, když jsem ji to dělal jazykem nebo prstem, teď jsem ale byl svědkem jejího největšího vyvrcholení, které jsem kdy viděl, a k tomu nebylo se mnou. Zmítala se tak mocně, že z ní Ivan musel svou chloubu vytáhnout a položil Anetku na gauč. Ona ho k sobě okamžitě přitáhla a roztáhla mu svoje nožky, aby do ní mohl vstoupit v klasické misionářské poloze. Ivan do ní okamžitě znovu vjel a pořádně ji mrdal, až také on začal funět a pak několikrát mohutně přirazil. Bylo mi jasné, že se do ní udělal. Anetka ho nechala, ať si to do ní pěkně nastříká a pak ho odstrčila a ukázala na dveře. „Teď vypadni.“ Sykla na něj tak drsným tónem, že jsem si před tím ani ve snu nedokázal představit, že by s Ivanem někdo takhle mluvil, aniž by od něj nedostal hned dělo. Ivan ale poslušně odcupital se svěšenou hlavou, jako mále děcko, kterému vynadáte, ať si okamžitě jde uklidit do pokoje. Když za sebou zaklapl vchodové dveře, Anetka stále ležela s roztaženýma nožkama na gauči. „Tak vylez ven.“ Řekla již netlumeným hlasem, který v nastalém tichu zněl, jako kdyby zakřičela. Opustil jsem svůj úkryt v ložnici a došel jsem až k ní. I když bylo šero, bylo jasně vidět jak je její svatyně plná bílého semene, i když ležela tak aby to z ní hned nevyteklo, stejnak nezabránila kapce nebo dvěma, aby ztekli po její kůži na gauč. „Tak co? Mám se jít umýt nebo s tím chceš něco udělat?“ Zeptala se zcela klidným tónem v hlase. Ani jsem neodpověděl a už jsem měl dole trenýrky a můj ocásek byl připraven v pozoru. Ještě jsem si naposledy prohlédl, jak tam použitě leží s roztaženýma nožkama, připravená v sobě přijmout dalšího chlapa. Špičkou penisu jsem vstoupil do její vyšukaný jeskyňky a ona držela jako poslušná ta nejposlušnější holka i ve chvíli, kdy jsem do ní zajel celým ocasem a část Ivanova dárečku zatlačil pěkně zpátky dovnitř a část vytekla ven. Ona už se teď nesnažila být potichu a pořádně ječela, když jsem do ní vší svou dovedností a silou bušil. Bohužel jsem byl tak nadržený, že jsme nestihli vystřídat více poloh a já se do ní udělal v misionářské poloze stejně jako přede mnou Ivan. Když jsem si na ní vyčerpáním lehnul a snažil se popadnout dech, způsobila mi téměř zástavu srdce třemi slovy. „Už neberu prášky.“

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *