Ako som sa stal paroháčom

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

Aj mne sa stalo to čo mnohým predo mnou.

Myslel som si naivne, že moja žena ma miluje a mne sa to nemôže stať, ale opak je pravdou. Boli sme na exotickej dovolenke v Karibiku. Bolo tam nádherne, všetko bolo skvelé až do doby, keď som si medzi prezerajúcimi mailami nevšimol zvláštny mail: Nemohla som sa ti ozvať skôr, lebo internet vypadáva, pozdravujem Ťa a bozkávam všade. Najprv som si myslel, že zle vidím, ale potom mi došlo, že omylom skončil mail milencovi v mojej schránke.

Oblial ma studený pot, zavolal som manželku a spýtal som sa, čo to má znamenať. Ostala veľmi zarazená, keď to zbadala. Vravela, že sa to nemalo stať, že som sa to nikdy nemal dozvedieť. Pritlačil som na ňu, nech mi povie kto to je a od kedy to trvá. Nechcela nič povedať, až po silnom naliehaní sa priznala, že to trvá niekoľko mesiacov, že dotyčný je rozvedený a mladší od nej.

Chcel som sa dozvedieť podrobnosti, najprv mi nechcela nič povedať, až po čase som sa dozvedel ako to bolo.

Manželka si robila školu popri zamestnaní a tam sa zoznámila s tým mužom. Najprv ju pozval na kávičku a flirtovali len tak nezáväzne, ale po niekoľkých stretnutiach ju pozval k sebe. Ja som bol dva týždne mimo republiku, tak mala príležitosť, priznala, že ju ten muž priťahoval. Na návštevu si obliekla priesvitné tangá a čiernu podprsenku, čiernu sukňu a biele tričko s väčším výstrihom. Na svoj vek, po 40- tke vyzerá veľmi dobre. Keď prišla k nemu, nevedela ako sa to bude vyvíjať, ale bola dosť vzrušená. Najprv si dali dva poháriky vínka a potom si k nej prisadol a pohladkal jej najprv ruku, potom stehno a začal ju bozkávať, bolo to pre ňu niečo nové vzrušujúce, bozkávať sa s cudzím mužom. Hladil jej prsia a rukou jej vošiel pod sukňu. Bola vzrušená a sama odtiahla stehná od seba, aby sa mohol dostať na jej pekne upravenú mušličku.

Dráždil ju cez nohavičky, bola celá mokrá. Nadvihol jej tričko, vytiahol prsia z podprsenky a začal cmúlať bradavky. Zrazu sa postavil, rozopol si nohavice, stiahol si slipy a vytiahol svoj penis, ktorý už bol napoli stoporený. Keď ho zbadala vzala jeho penis do ruky a začala ho honiť a po chvílke si ho sama zobrala do úst a začala fajčiť, páčilo sa jej to bol väčší a hrubší ako jej manžela. Po niekoľkých minútach ju začal zobliekať, keď bola úplne nahá, stiahol si nohavice, zaklakol medzi jej roztiahnuté stehná a začal jej lízať už celkom mokrú mušličku. Potom ju začal pomalými pohybmi preťahovať a tempo zvyšoval, vzdychala a blížila sa k orgazmu, keď to prišlo aj na neho povedala, aby všetko nastriekal do nej. Cítila jak do nej prúdi teplé semeno a vtedy dosiahla orgazmus. Tieto stretnutia sa sporadicky opakovali ale o tom až nabudúce.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *