Ako som sa stal paroháčom – pokračovanie

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Moja žena sa priznala ako pokračovali jej stretnutia s milencom. Po telefonáte do práce si dohodli stretnutie na ďalší deň.

Stačila im na to obedňajšia prestávka. Keď k nemu prišla, išla rovno do sprchy, on už bol len v župane. Po osprchovaní si na seba dala osušku. Čakal ju v spálni nahý už s postaveným vtákom. Zhodila osušku a ostala pred ním úplne nahá, mušličku mala pekne vyholenú, ostala len tenká čiarka chlpkou. Zavolal ju, aby si nad neho klakla, aby mohol lízať jej pičku. Zaujali polohu 69, on začal prechádzať jazykom po jej pošteváčku a prstom sa snažil dostať do jej mušličky.

Ona začala oblizovať jeho veľkého vtáka a po chvíli si ho strčila do úst. Najprv len kúsok, ale potom si ho zastrčila až mala plné ústa. Takto si to robili niekoľko minút, keď jej povedal, že už ju chce pretiahnuť. Ľahla si na chrbát, roztiahla nohy a čakala až do nej strčil celého vtáka. Bola veľmi vzrušená, tak do nej vošiel celkom ľahko, silno do nej vrážal a ona bola z toho úplne hotová. Po chvíli jej povedal, aby sa otočila, že to chce robiť zozadu. Kľakla si na všetky štyri a on ju chytil za boky a narazil si ju na vtáka, veľmi sa jej to páčilo, vždy to mala rada zozadu. Po niekoľkých minútach povedal, že to už nevydrží, že musí striekať. Povedala aby to všetko vystriekal dnu a tak ju začal plniť horúcim semenom, čo v nej vyvolávalo skvelé pocity, ale ešte stále nedosiahla orgazmus, tak si začala rukou honiť klitoris a o chvíľku to na ňu prišlo, pocítila silné sťahy v mušličke a dosiahla silný orgazmus. Po krátkom odpočinku si dala znova sprchu a rýchlo sa vrátila do práce ako by sa nič nestalo. Dospel som k názoru, že ak žena chce podviesť, nič jej v tom nezabráni.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *