Advokát, co sex rád

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

Tento příběh je řekněme smyšlený… Začalo to velice zajímavě. Karel a Jitka spolu žili spokojeně už skoro dvacet let, dcera již byla dávno pryč a zdálo se, že je vše v naprostém pořádku. Jednoho dne Karel otevřel email a nevěřil svým očím. Psal mu nějaký řekněme „Jan Veselý“, trošku obsáhlejší text v tom smyslu, že prý viděl fotky jeho ženy na facebooku a že se mu líbí a nabízí nemalé peníze za to, že by mu umožnil se s nimi setkat a užít si…..

Jitka byla opravdu velice pohledná žena, na svůj věk „zachovalá“, hezky rostlá ženská s velkými prsy, blondýna s trošku „oplácaným“ zadkem, prostě šťabajzna. Ale tohle! Chtít jen tak sex s jeho manželkou?! Karel ho okamžitě odbyl a i trochu pohrozil a považoval věc za vyřízenou. Jenomže v tom byl trošku háček … tedy dva háčky. Za prvé ten „Jan Veselý“ se nedal jen tak odmítnout a za druhé se Karel trošku nepříjemně zadlužil a každá kačka byla momentálně vítaná. Né, že by ho najednou napadlo Jitku „prodávat“, ale tenhle blázen nabízel docela pěkný balík. A co bylo horší, Karla tak vytočil touto drzou a zvrhlou myšlenkou, že ho ta představa, že by se to opravdu stalo, začala nakonec vzrušovat. Pan Veselý opět napsal, tentokrát už i něco o sobě, jako že je úspěšný mladý muž, který má dost prostředků a protože ho lákají starší dámy, zkouší nabídnout něco za něco a pokud o tom bude Karel alespoň přemýšlet, může poslat číslo účtu a on je ochoten poslat „zálohu“. Karel se tomu bránil, ale stále to nemohl dostat z hlavy, ani nevěděl proč, ale poslal číslo účtu, na kterém mu hned třetí den přistála nemalá záloha.

Při následném milování Karel lehce narážel na téma „trojky“ a cizího chlapa a kupodivu zjistil, že se Jitka této myšlence tak úplně nebrání, jen se tak trošku stydlivě začervená, ale velice jí představa, že má sex s jiným mužem, vzrušuje. Tím bylo jeho rozhodování stále těžší a stále nevěděl, jak s touto situací naložit. Má to Jitce říct, nebo né, má do toho jít? Vždyť toho chlápka ani nezná. Nakonec mu to nedalo a domluvil si schůzku, kde ale měla být přítomná i Jitka. Prý jako náhodné setkání. A tak vzal Karel Jitku na oběd. Tam se dostavil i mladý elegán, trochu silnější postavy, špinavý blonďák, žádný velký krasavec, asi kolem 30-ti let, ale s velice sebevědomým vystupováním, který každého „ukecá“ a přesvědčí. Karel ani neměl čas vymýšlet, jak pana Veselého uvede, prostě se tam najednou objevil, pozdravil se s Karlem, jako by se znali odedávna, představil se Jitce a usedl k nim. Pojedli společně, konverzace probíhala spíše ze strany Jana, který se vyptával a stále více se přesvědčoval o tom, že má nad Karlem navrch. Když dojedli, přišel číšník a zeptal se, zda si dají ještě nějaký zákusek či kávu. „Né, děkujeme, kávu si dáme u vás Karle, viď, zaplatím …“ a zaplatil obědy. Jitka nechápavě koukla na Karla, ten jen pokynul hlavou a neřekl nic.

A tak Jan přisedl ke Karlovi a Jitce do auta a jeli k nim do domu. Jan komunikoval s Jitkou o všem možném a Karel jen přemýšlel, co bude dál. Vždyť to není ani žádný fešák, ze kterého by byla Jitka unešená. Hned jak dorazili, nabídl Karel panáka „na trávení“. Všichni si dali s chutí, každý asi z jiného důvodu. „A ještě do druhé nohy“, řekl Karel a otočil rundu, on to potřeboval asi nejvíc. „A pak už budeme pít jenom mi, Karle, jestli dobře počítám“, řekl Jan a otočil se na Jitku. Ta se jen uculila. „A teď bych mohla udělat tu kávu“, zvedla se Jitka z pohovky.“ Jakou by jste si přál?“, otočila se na Jana. Ten se k ní zvedl, podal jí ruku: „Já jsem Honza, můžeme si tykat?“. Neměla nic proti a tak řekla jen “ a já Jitka“ a následoval polibek. Lehce rozpačitý polibek. „Přáli bychom si presso s obsluhou nahoře bez, Jituš, viď Karle“, řekl Honza a díval se jí přitom do očí. Začervenala se, pousmála se, protože to brala jako dobrý vtip a podívala se na Karla a očekávala podporu. Ten ale jen přikývl. Odešla do kuchyně a oba čekali, co bude.

„No to snad né, ten mladej cucák bude na mne drzej a ten můj ho v tom ještě bude podporovat, no dobře“… pomyslela si Jitka a řekla si, že Karla trochu poškádlí. Udělala kávu, svlékla si košili a jen v krajkové podprsence a sukni nakráčela do obýváku. Vypadala úžasně, prsa se jí v podprsence dmula, jen vypadnout. Oba se na ni s velkým zájmem podívali. Teď očekávala, že Karel zasáhne, ale stalo se něco úplně jiného, co nečekala. Honza vyskočil z gauče a než stačila dojít ke stolu a odložit tác, přistoupil k ní odzadu a ona ucítila, jak jí rozepíná podprsenku. „Říkali jsme nahoře úplně bez, viď Karle“, zašeptal a ona cítila, jak jí podprsenku stahuje přes prsa dolů. Dokonce toho využil,aby je celé hezky pohladil a na bradavkách ještě lehce rukama zakroužil.

 Chtěla položit tác na stůl, aby se mohla zahalit, ale ucítila, jak jí jeho ruce objali za pas a přidrželi. Přitiskl se jí na záda a zašeptal polohlasitě: „Máš nádherný kozy, v tom měl Karel pravdu a taky říkal, že tě vzrušuje, když mluví o tom, že tě osahává cizí chlap“ a jeho ruce přitom opět objali její prsa a začal je více mačkat, dráždit bradavky a jeho jazyk lehce polaskal její ucho. Jitka zrudla a hlavou se jí honili myšlenky na to, jak ten tác upustí a jednu mu vrazí, ale tělo se bránilo a ona stála a cítila, jak je vzrušená. Jeho jazyk ji teď laskal na šíji a jeho ruka hladila její bříško a jeho prsty lehce zajížděli pod sukni. Byla červená jako rajče, ale spokojená. Náhle si stoupl před ní, vzal jí z rukou tác a položil ho na křeslo. Chytl jí za ruku a vedl ke stolku. „Polož se tady a buď hodná a Karel si ho zatím může honit, dívej se“, pokračoval suverénně Honza a oni oba aniž by nad tím přemýšleli, dělali to, co chtěl. Oba už začal velice silně přemáhat chtíč. Položil si jí na stolek na záda a poručil, aby roztáhla nohy. „To je nádhera“, komentoval její klín, stále ještě v kalhotkách, přes které jí začal prsty škádlit kundičku.

Karel už taky podlehl a vyndal z kalhot tuhý úd,který si tisknul v dlani. Jitka se kroutila na stole a jeho prsty se ji už drali pod kalhotky. Aby demonstroval svoje „vítězství“, naklonil se nad ní, druhou rukou ji uchopil za temeno hlavy a přitáhl si její ústa ke svým. Kdyby jí někdo ještě před hodinou tvrdil, že mu dá jen pusu, nevěřila by a nedovedla by si to ani představit, nyní jí jeho jazyk rejdil v jejích ústech a jeho prsty nemilosrdně dobývali její klín. Jen vzdychala a nechala se stále více a hlouběji dobývat.“ A teď se budu chvilku dívat, jak si to ty couro umíš dělat sama“, zašeptal jí a na ní ta jeho drzost působila jako ještě větší vzrušovadlo. Stáhl z ní kalhotky a koukal, jak teď její prsty prorážejí stydké pysky a mizí hluboko uvnitř. Karel už jen pozoroval a honil si velice zdatně ocas.

Chvilku oba pozorovali to její vnadné sebeukájení, pak jí ale Honza chytl za ruku a vyndal jí z jejího klínu. Jeho ruka pohladila mokrou lasturu a ona očekávala, že bude pokračovat v tom, co ona začala. Proto mu šla klínem naproti. Jenomže jeho ruka pokračovala dále a jeho prsty rozevřeli její půlky. „Tam né“, šeptla Jitka a snažila se mu ruku přitáhnout do klínu.“ Ale no tak, buď hodná, všechny kurvičky to mají rádi do zadku, tak nám hezky tu druhou díru taky ukaž“, přitvrdil Honza a když poznal, že i tuto sprosťárnu od něj přijali, věděl že má opravdu navrch. Velice ho to vzrušovalo, když na ní mohl být sprostý a ona to přijímala, dokonce jí to viditelně dělalo dobře a Karel, ten byl už skoro na pokraji vrcholu. „Ale já nejsem“, zašeptala stydlivě Jitka. Klekl si k ní ke stolku a opět jí rukou nadzvedl hlavu tak, že byli jen kousek od sebe, druhá ruka se vrátila zpět do jejího klínu a on zprutka zajel dvěma prsty hludoko do mokrého klínu, až hlasitě zasténala. „Jsi kurvička, necháváš se tady vojíždět před manželem cizím chlapem tak jsi kurva“, říkal přísně Honza a ona jen jako malá holka provinile přivřela oči a vychutnávala si tu rozkoš v klíně. Byl dost neomalený svýma prstama, ale tím v ní vyvolával velké vzrušení. Snažila se nejprve jeho ruku tou svojí trochu „krotit“, ale bylo to zbytečné. Neměla šanci. „Řekni, že jsi kurva“, šeptal jí a jeho jazyk přitom lehce olizoval její rty. Bránila se tomu ale velice jí to vzrušovalo, dokonce tolik, že cítila, že už to asi dlouho nevydrží. Ježíši, co to dělám, vždyť on mi tu opravdu sprostě ojíždí cizí muž a já ho ještě nechám mě urážet, honilo se jí hlavou, ale právě to bylo pro ní tak rajcovní, že už měla na krajíčku. „Jo“, zašeptala a lehla si na stolek. Jeho prsty z ní v ten okamžik přes její zklamání vyjeli a ona se nestačila udělat. „Ne, ne, nejdřív ten zadeček, roztáhni hezky nohy, kurvičko“. „Né“, zkusila ještě zašeptat ona, ale nohy přitom roztáhla. „Rozevři si lehce půlky a uvolni se“, komentoval nahlas Honza a dělalo mu to dobře. „Tak ukaž, máš krásnou prdelku, to by byla škoda neosahat“, provokoval a ona se zavřenýma očima studem jen plnila jeho příkazy. Karel to nevydržel, přistoupil k ní a vrazil jí svůj naběhlý ocas do pusy. Popadla ho a s nedočkavostí začala hltat.

Honza přistoupil z druhé strany stolku, rozepnul kalhoty a stáhl je na kolena. Obnažil svůj naběhlý úd a nabídl ho Jitce do úst. Střídavě jí plnili ústa a ona měla plné ruce i ústa práce s oběma ocasy. Honza chytl Jitku za nohu a přitáhl si ji a to samé přiměl udělat Karla. A tím měli obě její díry jako na dlani. Jeho prst začal kroužit kolem řitního věnečku a ona očekávala, až vnikne dovnitř. Jenže on jí trochu napínal a jen lehce vnikal do jejího svěrače. Karel se přidal, ale jeho ostych k manželce mu nedovolil více, než „prstit“ její kundičku. To Honza stále více „obtěžoval“ její análek tak dlouho, až byla uvolněná natolik, že jí zajel prostředníčkem hluboko dovnitř. V tu chvíli trochu zasténala, ale on získané území tvrdě plenil a drancoval, až přes slabou stěnu cítil Karlovi prsty v její buchtičce. Kdyby neměla pusu plnou ocasů, byla by asi dost hlasitá , takhle jen „huhňala“ blahem.

Ze spárů Honzových prstů jí osvobodil až Karel, který už to nevydržel, obešel jí a nedočkavě vrazil svůj úd mezi její naběhlé pysky. Nadrženě mu chodila naproti a Honza měl teď celou její pusu pro sebe. Stejně jako Karel mezi nohy přirážel i Honza mezi její rty, až se občas lehce přidusila, ale on jí nedal šanci se z toho vysoukat. Když se jí na chvilku povedlo se vymanit a pomoci si v honění rukama, byla brzy donucena opět nasát ocas do úst a opět hltat. Vydechnout si mohla jen, když jí s ocasem v ruce oplácával oslintaná ústa a třel si naběhlý ocas o její tváře. Při tom jí druhou rukou osahával její kmitající cecky v rytmu Karlových přírazů. Karel to už nemohl vydržet, vzrušovala ho její nadržená kuřba. Vyjel z ní a mohutnými cákancy kropil její kozy. Byla už taky na pokraji orgasmu a tak velice nedočkavě očekávala Honzův mohutný ocas. Ten se do ní nořil pomaličku a protože byla ona hodně nedočkavá, zpínala se a šla mu pánví velice naproti. „Podrž mi jí“, oslovil Honza Karla a ten sice již jednou spokojený cítil, že ho to zase začíná „brnět“. Ani nevěděl proč, ale chytl jí za ruce a pozoroval, jak mu jí zcela bezmocnou Honza mrdá na konferenčním stole. Přirážel mohutně a rukama roztíral semeno po jejích ceckách, kroutil jí bradavky, až kňourala a občas ho z ní vysunul jen na krajíček, aby musela celá nadržená chodit Honzovi naproti. „A teď to do tvý starý nacákám“ prohlásil suverénně. „Né“, šeptala a snažila se z toho vymanit, jenže byla na pokraji orgasmu také a navíc byla mezi oběma bez šance. Karla vzrušovalo, když jí viděl bezmocně se svíjet na stole a Honzu, jak si jí vychutnává. A tak vytrval v jejím krocení až do chvíle, kdy se Jitka začala svírat a kroutit v silném orgasmu. Ale ani Honza, který byl také na pokraji, nepovolil a mohutnými přírazy si došel ke konečnému vyvrcholení a to opravdu do rozpálené Jitky. Dávky semene v ní asi prodloužili slastné chvíle a ona beze známky odporu přijímala jeho horkou šťávu do svého nitra. Když skončil, vyjel z ní a na důkaz spokojenosti jí poplácal po zadku. Dozníval v ní také slastný pocit, ale i tak si připadala jako školačka po úspěšném vystoupení u tabule. Odběhla do koupelny, kde se nějaký čas dávala do pořádku a kde se ještě jednou a pomalu vzpamatovávala z toho, co se vlastně ten den stalo.

Když konečně vylezla z koupelny, byl již Honza pryč a na stole byl jen vzkaz od Karla, že jel Honzu odvést. Trošku zklamaně a trošku s oddychem padla do postele a tvrdě usnula, v duchu stále myslcí na sex který nečekaně zažila. Ráno se v kuchyni s Karlem setkali, ale ani jeden nevěděl, jak začít. Nakonec to ona přijmula a raději se nevyptávala. Jenomže studená sprcha měla teprve přijít. Asi za tři dny přišel Karlovi a Jitce doporučený dopis. Když si ho Karel přečetl, skoro omdlel, Jitka nejprve moc nechápala, ale když jí potom sice nerad, ale přece jen seznámil s tím ,jak to celé bylo, měla namále také. Bylo tam psáno, že jak již dlouho rodiče Jitky uvažovali, předali svůj dům Jitčině bratrovi a Jitce a Honzovi vyplatili polovinu domu. A aby to bylo vše v pořádku, tak to učinili přes právníka … nějakého Jana Veselého.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvezdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Nehodnoceno)
Loading...

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *